کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

هوش مصنوعی از اقیانوس‌ها گذشت  |   خداحافظی اپل با پسوردهای سنتی   |   قیمت نسخه پریمیوم تلگرام فاش شد  |   یک قابلیت کاربردی به اینستاگرام اضافه شد  |   آخرین سلفی لندر اینسایت روی مریخ ثبت شد  |   وای فای به کمک جهت‌یابی ربات‌ها می‌آید  |   بزرگترین سیارک سال به زمین نزدیک می‌شود  |  

مشاوره تبلیغات اینترنتی


تبلیغات اینترنتی

معرفی کالا، خدمات و یا کلیه فعالیت های شرکت یا سازمان از طریق اینترنت به کاربران را تبلیغات اینترنتی می نامیم. تبلیغات اینترنتی در چند سال اخیر یکی از پر طرفدار ترین نوع تبلیغات بوده است که بخاطر ارزان بودن و ماندگاری زیاد و فراگیر بودن آن بسیار در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرد. اینترنت رسانه ای با توان بسیار گسترده و بالاست، اما شرکتهای نسبتا کمی توانسته اند از آن به شکل موفقیت آمیز بهره برداری کرده و در جهت مقاصد تبلیغ خود به کار گیرند.

جذابیت اینترنت در وهله اول به دلیل آن است که از طریق آن به شکل مستقیم و یک به یک می توان با تک تک مصرف کنندگان ارتباط برقرار کرد. شبانه‌ روزی و بی وقفه بودن آن و قابلیت ایجاد تغییرات بصورت به روز باعث شده این نوع تبلیغات به خصوص زمانی که شرکت‌ها از لحاظ منابع مالی با مشکلات مواجه هستند کاملاً پُر رنگ‌ تر می‌شود.

در تئوری، سازمانها و مصرف کنندگان می توانند با استفاده از این دستاورد، کالا خریداری کنند، به تبادل اطلاعات بپردازند و به پژوهش های ارزشمند دسترسی یابند؛ اما در عمل، اینترنت تا زمان حال رسانه ای است که بسیاری از توانمندی های آن کما کان بلا استفاده مانده است.
یکی از بزرگترین چالشهای بازاریابی در اینترنت تلاش برای جلب و جذب مخاطبان است.  این امر باعث به وجود آمدن یک صنعت تبلیغاتی کاملا جدید بر روی شبکه وب شده است.

با به بازار اومدن انواع موبایل های هوشمند و تبلت و لپ تاپ های پیشرفته و در دسترس بودن اینترنت در جامعه خیلی از شرکت ها و فروشگاه ها ترجیح می دهند تا کسب و کارشون را از طریق اینترنت مدیریت و تبلیغ کنند، همچنین اهداف تبلیغات اینترنتی در انتشار اطلاعات، ایجاد آگاهی، به دست آوردن اطلاعات تحقیقی، ایجاد وجهه یا تصویر ذهنی می باشد.

از جمله مزایای تبلیغات اینترنتی می توان به موارد ذیل اشاره نمود:
صرفه جویی در مصرف کاغذ (تبلیغات کاغذی)
در دسترس بودن به صورت 24 ساعته
عدم محدودیت جغرافیایی
ارزان بودن تبلیغات اینترنتی

انواع روش های تبلیغات اینترنتی:
تبلیغات ایمیلی
تبلیغات بنری
تبلیغات متنی
تبلیغات سئو
تبلیغات گوگل
تبلیغات در شبکه های اجتماعی

نتیجه گیری

در مقایسه با تبلیغات سـنتی، تبلـیغ در اینترنت از مزیت‌های قابل ملاحظه‌ای برخوردار است از آن جمله می‌توان به ایجاد ارتباط دو طرفه با مخاطب، ایجاد یک پیوند مستقیم به لیست محصولات، توانایی هدف گیری ایستا و پویای مشتریان، دسترسی جهانی و شبانه‌ روزی، ارسال و نگهداری و بروز رسانی آسان، قابلیت اندازه‌ گیری و رد گیری بالا، طراحی پیام آگهی و قابلیت فروش اشاره کرد. بعلاوه هزینه تبلیغ در اینترنت نیز به مراتب کمتر از رسانه‌های دیگر می‌باشد. شرکتهای تجاری اگر بخواهند در عرصه فعالیت باقی بمانند و موقعیت خود را در بازار پررقابت امروز حفظ کنند چاره‌ای جز به کارگیری این نوع از تبلیغات نخواهند داشت. این امر درمورد شرکت هایی که بخواهند در سطح جهانی فعالیت کنند مصداق بارزتری خواهد داشت.

اینترنت مارکتینگ تبلیغات اینترنتی
تبلیغات اینترنتی اینترنت مارکتینگ
اینترنت مارکتینگ تبلیغات اینترنتی
تبلیغات اینترنتی اینترنت مارکتینگ
اینترنت مارکتینگ تبلیغات اینترنتی
تبلیغات اینترنتی اینترنت مارکتینگ
اینترنت مارکتینگ تبلیغات اینترنتی
تبلیغات اینترنتی اینترنت مارکتینگ

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.