کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

هوش مصنوعی از اقیانوس‌ها گذشت  |   خداحافظی اپل با پسوردهای سنتی   |   قیمت نسخه پریمیوم تلگرام فاش شد  |   یک قابلیت کاربردی به اینستاگرام اضافه شد  |   آخرین سلفی لندر اینسایت روی مریخ ثبت شد  |   وای فای به کمک جهت‌یابی ربات‌ها می‌آید  |   بزرگترین سیارک سال به زمین نزدیک می‌شود  |  

مشاوره تبلیغات بنری


تبلیغات اینترنتی بنری

تبلیغات اینترنتی بنری نوعی از تبلیغات اینترنتی است که توسط  وب سایت های تبلیغ پذیر روی صفحات مختلف وب قرار می گیرد. این نوع تبلیغات آنلاین، علاوه بر نمایش و معرفی شرکت تبلیغ دهنده، لینک به صفحه وب آن شرکت را نیز شامل می شود و باعث افزایش ترافیک وب سایت توسط لینک مستقیم به وب سایت و نیز معرفی برند تبلیغاتی به طیف گسترده از مردم در هر زمان از شبانه روز و هر مکان جغرافیایی می شود. برخی از متخصصان حرفه تبلیغات اینترنتی، این نوع تبلیغ را بهترین و موثرین ترین نوع تبلیغ می دانند. تبلیغات بنری غالبا در فرمت GIF ، .SWF. ، می باشند.

تبلیغات بنری معمولا در صفحات با محتوای مرتبط و گاها در تمامی صفحات وب مرتبط و غیر مرتبط به منظور معرفی برند به تمامی مخاطبان قرار داده می شود. تبلیغات بنری از دو جهت باعث بهبود رتبه وب سایت آگهی دهنده در Alexa می گردد، اول از جهت حضور تبلیغ دهنده در وب سایت های پربیننده کشوری برای مدت معین و دیگر به دلیل مراجعه مستقیم مخاطبان به سایت تبلیغ دهنده.

در دنیای تبلیغات اینترنتی برای نمایش بنرهای تبلیغاتی دو روش عمده وجود دارد:
1) تبلیغات بنری کلیکی
2) تبلیغات بنری ماهیانه

هر کدام از این دو روش مزایا و معایب خاص خود را دارا هستند، شما باید نقاط قوت و ضعف مجموعه خود را بشناسید و تبلیغات خود را هدف گذاری کنید و سیاست های تبلیغاتی خود را مشخص کنید تا بتوانید یک کمپین موفق تبلیغاتی را برنامه ریزی کنید و وارد عرصه تبلیغات اینترنتی شوید.

شما می توانید بر اساس موارد زیر تبلیغات خود را هدفمند کنید:

موضوع سایت های نمایش دهنده: با توجه به علایق مخاطبان، محصول یا خدمات خود، کمپین خود را تنظیم نموده تا تبلیغات تنها در سایت هایی که احتمال حضور مخاطبان شما در آنها بیشتر است نمایش داده شود! به طور مثال اگر سایت ورزشی دارید بهتر است تبلیغات خود را نیز در وب سایت های ورزشی نمایش دهید.

بر اساس منطقه جغرافیایی: این امکان برای شما فراهم است تا در صورت نیاز آگهی های شما تنها به کاربران ساکن در استانهای خاص نمایش داده شود. به طور مثال اگر خدمات شما تنها در استان اصفهان ارائه می شود می توانید کمپین خود را تنها برای نمایش در این استان تنظیم کنید.
بر اساس سیستم عامل: شما می توانید تبلیغات خود را تنها برای کاربران دارای سیستم عامل خاص نمایش دهید! به طور مثال می توانید تبلیغات را تنها برای نمایش به کاربران سیستم عامل های موبایل مثل اندروید نمایش دهید. بر اساس بازه زمانی: با استفاده از این هدفمندی می توانید نمایش آگهی خود را در برخی از ساعات شبانه روز محدود نمایید. بطور کلی بنرها به دو شكل ثابت و متحرك طراحی می‌شوند.

بنرهای ثابت: بنر ثابت به بنری اطلاق می‌شود كه تبلیغ را بصورت یك تصویر و در اندازه ای ثابت ارائه می‌كند. از آنجا كه بنرها در بسیاری از سایت‌ها نمایش داده می‌شوند، نرخ رویت بالایی دارند ولی نرخ كلیك در آنها پائین است. بنرهای انیمیشن‌دار (بنرهای پویا): در حقیقت بنرهای ثابتی هستند كه از فن‌آوری انیمیشن در طراحی و ساخت آنها استفاده شده است. این نوع بنرها بدلیل برخورداری از انیمیشن نسبت به بنرهای ثابت غالباً نرخ كلیك بالاتری دارند. بنرهای ثابت و انیمیشن‌دار هر دو ابزارهای مناسبی برای معرفی نام تجاری می‌باشند.

برخی از ویژگی های تبلیغات بنری

هزینه پایین: با در نظر گرفتن مزایای خاص و ویژه تبلیغات اینترنتی، این رسانه نسبت به سایر رسانه‌های تبلیغاتی، از قبیل تلویزیون، بیلبورد، روزنامه و ... از هزینه به مراتب کمتر و بازدهی بالاتری برخوردار است. بدون محدودیت زمانی: فارغ از اینکه چه ساعتی از شبانه روز باشد، اینترنت همیشه و در همه حال بیدار است! به همین دلیل اینترنت، بعنوان یک رسانه هوشمند، در هر زمان و بصورت 24 ساعته آماده است تا محصولات و خدمات گوناگون را معرفی و تبلیغ کند. پوشش گسترده: طبق آخرین آمار ارائه شده توسط مرکز توسعه ملی اینترنت (متما) ضریب نفوذ اینترنت در ایران از مرز 60 درصد گذشته است و این یعنی در کشور ما بیش از 45 میلیون کاربر اینترنت وجود دارد. به همین دلیل اینترنت، بعنوان یک رسانه پر قدرت و پر نفوذ با پوشش حداکثری، بستر بسیار مناسبی برای تبلیغات به شمار می‌رود. ارزیابی عملکرد: ویژگی منحصر بفرد و ممتاز اینترنت در مقایسه با سایر رسانه‌ها، امکان ارزیابی عملکرد یک تبلیغ و میزان اثر گذاری آن با کمک سیستم‌های تبلیغاتی و ابزارهای نوین آمارگیری است.

سایز تبلیغات اینترنتی بنری:

تبلیغات بنری نیز مانند هر نوع دیگر تبلیغات دارای سایزهای استاندارد زیر می باشد. این استاندارد در وب سایتهای ایرانی نیز تا حد زیادی رعایت می شود ولی گاهی به دلیل فضای طراحی شده یک وب سایت تغییر در سایز بنر نیز دیده شده است. سایز تمامی بنرها براساس پیکسل و نحوه نمایش عمودی یا افقی بنر در شکل قابل مشاهده می باشد.

ازسایزهای استاندارد پر کاربرد در وب ایران می توان به سایزهای زیر اشاره داشت:
•    سایز بنر 60 ×  468 پیکسل
•    سایز بنر 240×120 پیکسل
•    سایز بنر 60 ×  234 پیکسل
•    سایز بنر 140×130 پیکسل
•    سایز بنر 200×130 پیکسل
•    سایز بنر 250×300 پیکسل

بنر مارکتینگ تبلیغات بنری
تبلیغات بنری بنر مارکتینگ
بنر مارکتینگ تبلیغات بنری
تبلیغات بنری بنر مارکتینگ
بنر مارکتینگ تبلیغات بنری
تبلیغات بنری بنر مارکتینگ
بنر مارکتینگ تبلیغات بنری
تبلیغات بنری بنر مارکتینگ

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.