کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

هوش مصنوعی از اقیانوس‌ها گذشت  |   خداحافظی اپل با پسوردهای سنتی   |   قیمت نسخه پریمیوم تلگرام فاش شد  |   یک قابلیت کاربردی به اینستاگرام اضافه شد  |   آخرین سلفی لندر اینسایت روی مریخ ثبت شد  |   وای فای به کمک جهت‌یابی ربات‌ها می‌آید  |   بزرگترین سیارک سال به زمین نزدیک می‌شود  |  

مشاوره تبلیغات گوگل


تبلیغات در گوگل (گوگل ادوردز)

یکی از بهترین روشهای تبلیغات اینترنتی، تبلیغ در موتور جستجوگر گوگل (google adwords) می باشد. با توجه به بازدید صدها میلیونی ازسایت گوگل و امکانات بسیار زیادی که نرم افزار تبلیغات گوگل (google adwords) در اختیار تبلیغ کنندگان قرار می دهد، به راحتی مشتریان شما از هر کجا که شما بخواهید و به صورت کاملا هدف دار و با کمترین هزینه، شما را در صفحه اول گوگل پیدا می کنند، و همچنين اين فرايند بهینه سازی سایت، موجب بهبود رتبه سايت شما در گوگل مي‌شود.

در بسیاری از موارد هنگام جستجو در سایت گوگل ملاحظه می کنید که در ابتدا و انتهای فهرست نتایج جستجوی گوگل، همانند بقیه لینک ها پیوند هایی وجود دارد با این تفاوت که در کنار (سمت چپ) یک آیکن کوچک قابل رویت است که بر روی آن  Ad نوشته شده است. Ad  مخفف   Advertise  به معنی تبلیغات، و این لینک های تبلیغاتی در بالا و پایین به طرز خیلی ساده ای از سایر لینک ها جدا بوده تا متمایز باشند و تاثیر بیشتری روی کاربر اعمال نمایند. به این سیستم تبلیغات در گوگل، گوگل ادوردز ( GoogleAdwords (گفته می شود.

ابزارهای مختلفی برای تبلیغات اعم از تلویزیون، روزنامه ،بیل برد، مجلات، کاتالوگ، بازاریابی تلفنی و … وجود دارد که تمامی اینها آمار دقیقی از تعداد مشتریان به ما نمی دهد و هزینه های گزافی به نسبت بازخورد آن دارد.  گوگلامکانی را فراهم نموده تا شما بیشترین مشتری واقعی را همراه با کمترین هزینه تبلیغاتی داشته باشید.

یکی از مهم ترین منابع درآمد شرکت گوگل، گوگل ادوردز Google Adwords می باشد. بسیاری از شرکت های دنیا از این سیستم تبلیغات اینترنتی استفاده می کنند و سودآوری قابل توجهی هم بدست  می آورند. این سیستم به این صورت کار می کند که شما یک حساب کاربری گوگل ادوردز Google Adwords می سازید و بعد چندین واژه کلیدی درباره کسب و کار تون را وارد می نمایید و بعد حساب کاربری خود را مقداری شارژ می کنید (مثلا ۲۰۰ دلار). حال اگر کاربری یکی از واژه های مورد نظر شما را در گوگل جستجو کند آگهی شما هم در بالای فهرست نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود. سیستم تبلیغات در گوگل به صورت PPC یا پرداخت به ازای هر کلیک Pay Per Click کار می کند. در این سبک تبلیغات اینترنتی، زمانی که کاربر روی آگهی شما کلیک کند، شارژ تبلیغات شما کم می شود. برای مثال فرض کنید شما می خواهید تبلیغات PPC سفارش بدهید و صاحب سایت به شما می گوید هر کلیک ۵۰ تومان. اگر شما ۱۰۰ هزار تومن شارژ کنید ۲۰۰۰ تا کلیک روی آگهی شما انجام می شود و بعد از آن تبلیغاتتان غیر فعال می شود . گوگل ادوردز Google Adwords هم به همین صورت کار می کند.

از امکانات گوگل ادوردز می توان به موارد زبر اشاره کرد:

قرار گرفتن وب سایت شما در رتبه اول جستجوهای گوگل در کوتاهترین زمان و با کمترین و ارزان ترین هزینه.
آگهی شما در قسمت بالا یا سمت راست موتور جستجوی گوگل و کلیه سایتهای مرتبط با آگهی شما که با موتور جستجوی گوگل قرار دارند نمایش داده می شود.
این آگهی ها برای کسانی به نمایش در می آیند که به دنبال خدمات و کالاهای شما هستند.
هزینه تبلیغات تنها به ازای کلیک روی تبلیغات شما از هزینه شما کسر می گردد.
سقف هزینه روزانه در این سرویس قابل کنترل می باشد.
امکان تعیین کشوری که تبلیغات در آنها نمایش داده شود.
امکان تعیین زبانهایی که تبلیغات برای آنها نمایش داده شود.
امکان تعیین ساعاتی که تبلیغات نمایش داده شوند.
امکان تعیین صفحه ای که بینندگان آنها را رویت کنند.
امکان نمایش آگهی از همان زمانی که آگهی ساخته شود.
سهولت دستیابی به تعداد بیشتری از مخاطبان.
امکان تعیین هزینه برای هر کلیک.

گوگل ادوردز تبلیغات گوگل
تبلیغات گوگل گوگل ادوردز
گوگل ادوردز تبلیغات گوگل
تبلیغات گوگل گوگل ادوردز
گوگل ادوردز تبلیغات گوگل
تبلیغات گوگل گوگل ادوردز
گوگل ادوردز تبلیغات گوگل
تبلیغات گوگل گوگل ادوردز

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.