کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

هوش مصنوعی از اقیانوس‌ها گذشت  |   خداحافظی اپل با پسوردهای سنتی   |   قیمت نسخه پریمیوم تلگرام فاش شد  |   یک قابلیت کاربردی به اینستاگرام اضافه شد  |   آخرین سلفی لندر اینسایت روی مریخ ثبت شد  |   وای فای به کمک جهت‌یابی ربات‌ها می‌آید  |   بزرگترین سیارک سال به زمین نزدیک می‌شود  |  

کانون تبلیغاتی

کانون تبلیغاتی چیست؟

کانون تبلیغاتی کانونی است که به ساخت، برنامه ریزی و مدیریت تمام ابعاد تبلیغات برای مشتریان خود می پردازد. کانون های تبلیغاتی می توانند به شکل تخصصی در زمینه و شاخه خاصی از تبلیغات، مانند تبلیغات تعاملی، فعالیت داشته باشند یا به شکل فراگیر به ارائهء خدمات بپردازند و از تمام ابزارهای تبلیغات مانند وب سایت، تبلیغات شبکه های اجتماعی و آنلاین و .... بهره ببرند. کمپین ها یا به زبان فارسی پویش های تبلیغاتی و همچنین بروشورها، کاتالوگ ها، پیام رسانی بی واسطه با پست مستقیم، رسانه های چاپی، آگهی های تلویزیونی، دعوت نامه های فروش و .... از جمله ابزارهای تبلیغاتی هستند که کانون تبلیغاتی برای فعالیت در این زمینه از آن ها استفاده می کند.

نقش کارکنان در کانون تبلیغاتی

اعضای کانون تبلیغاتی به این قرارند: مدیر شرکت، کارگردان هنری، مدیر پروژه، نویسنده متون تبلیغاتی، طراحان گرافیک و کارگردان رسانه. بعضی کانون های تبلیغاتی با نیروهای کاری آزاد نیز کار می کنند. این دسته از نیروها معمولا به شکل مستقل و خارج از محیط شرکت تبلیغاتی فعالیت می کنند. این روزها ابعاد فعالیت های کانون های تبلیغاتی کوچک بر اساس مواردی از این دست تعریف می شود: میزان پروژه هایی که با مشتریان انجام می دهند و همچنین کارمندانی که به شکل ساعت، روزانه یا پروژه ای با آنها همکاری می کنند.

خدمات اولیه شرکت تبلیغاتی

تکمیل تجزیه و تحلیل بازاریابی
توسعه یک برنامه تبلیغاتی 
آماده سازی یک استراتژی خلاقانه
ایجاد و اجرای تبلیغات
توسعه و به کار گیری یک برنامه رسانه ای
مدیریت صورتحساب و پرداخت ها
ادغام و یکپارچه سازی ارتباطات بازاریابی

مزایای استفاده از شرکت تبلیغاتی

1. آنها توانایی خرید رسانه در نرخ انبوه را دارند که یک کسب و کار کوچک نمی تواند به تنهایی اینکار را انجام دهد.
2. آنها به خوبی آموزش دیده هستند و می دانند تبلیغات شما را در چه مکانی قرار دهند تا دسترسی خوبی به بازار هدف داشته باشید این امر از اتلاف منابع جلوگیری می کند.
3. آنها به شما کمک می کنند بازار هدف خود را مشخص کنید بنابراین پیام مورد نظر برای دسترسی به این افراد طراحی می شود.
4. مدیریت آن آسانتر است.
 
وظیفه کانون تبلیغاتی

1. برنامه ریزی حساب:
شرکت تبلیغاتی معمولا دارای برنامه ریزی های حساب هستند که با مشتریان و کانون ارتباط مستقیمی دارند. این افراد مطمئن می شوند که نیازهای مشتریان در اختیار تیم پژوهش و تیم خلاق قرار گرفته است. آنها همچنین باید مطمئن شوند که اطلاعات ضروری به مشتریان انتقال می یابد. برنامه ریزی حساب جایی است که شرکت تبلیغاتی تعامل اولیه خود با مشتریان را آغاز می کند.

2. تحقیقات بازاریابی:
کانون های تبلیغاتی برای توسعه مشخصه های بازار هدف خود از طریق تحقیقات بازاریابی با شرکت ها همکاری می کنند. معمولا این کانون ها زمان زیادی را برای تحقیق و بررسی مشتریان انجام می دهند تا به خوبی بدانند این افراد چه محصولی میخرند و چه چیزی آنها را  به خرید تشویق می کند.

3. تحقیق در مورد بازار:
برای شناخت رقبا، مدیران حسابداری در شرکت تبلیغاتی بازار هدف را مورد بررسی قرار می دهند، رقبای موجود را شناسایی می کنند و تاکتیک های بازاریابی آنان را شناسایی می کنند. از طریق تحقیق در مورد بازار، کانون های تبلیغاتی می توانند فاکتورهای سیاسی، اجتماعی، فنی و اقتصادی را شناسایی کنند که ممکن است بر روی کمپین مشتری تأثیرگذار باشد.

4. خلاقیت:
کانون تبلیغاتی به خاطر خروجی خلاقانه خود که میتواند شامل طراحی سایت، متن تبلیغاتی، تبلیغ در مجله، رادیو، تلویزیون باشد شناخته شده و مشهور است. رسانه تبلیغاتی معمولا در هر کمپینی متفاوت است. طراحان گرافیک، طراحان سایت، نویسندگان، ویراستاران و مدیران خلاق یک کانون تبلیغاتی را به محلی خلاق تبدیل کرده اند.

5. فروش فضای تبلیغاتی:
کانون های تبلیغاتی تنها عناصر تبلیغاتی را برای مشتریان خود ایجاد نمی کنند. این افراد بینشی را در مورد رسانه های موثر برای معرفی محصولات، خدمات یا رویدادها نیز در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. در این فرآیند، آنها تلاش می کنند مکان قرار گیری تبلیغات مشتریان چه بصورت آنلاین و چه بصورت آفلاین را امن می سازد. آنها مقررات را بررسی می کنند و سعی می کنند بهترین شیوه را برای داشتن تبلیغاتی موثر انتخاب نمایند.

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.