کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اشتباهات امنیتی جدید فیسبوک، گریبان‌گیر میلیون‌ها کاربر دیگر شد   |   اینستاگرام تعداد لایک‌ پست‌ها را مخفی می‌کند  |   گوگل به دنیای رباتیک باز می‌گردد  |   خبرگوناگون دوربین آیفون‌های 2019 اپل به لنز فوق عریض مجهز خواهند شد   |   آمازون و گوگل دعوا بر سر یوتیوب را خاتمه دادند  |   کسپرسکی: مایکروسافت آفیس هدف ۷۰ درصد حملات هکرها   |   احتمال عرضه آیفونی ۴.۷ اینچی با طراحی مشابه آیفون 8 در سال ۲۰۲۰   |  

آخرین نسخه سیستم‌ عامل اپل امکان “چت کسب‌وکار” را ارائه کرده است

آخرین نسخه سیستم‌ عامل اپل امکان “چت کسب‌وکار” را ارائه کرده است.

آخرین نسخه سیستم‌ عامل اپل کمپانی پرطرفدار اپل به تازگی آخرین نسخه از سیستم عامل خود را عرضه کرده است. آخرین نسخه سیستم‌ عامل اپل که ios11 نام دارد، دارای ویژگی‌های جذاب و جدید بسیاری است. علاوه بر ویژگی‌هایی مانند سیستم کنترلی جدید و یا بخش مدیریت فایل‌ها که این سیستم عامل را به نسخه‌ای جذاب و منحصر به فرد تبدیل کرده اند، ویژگی چت کسب‌ و کار (Business Chat) نیز به این نسخه افزوده شده است.

آخرین نسخه سیستم‌ عامل اپل هر چند در سخنرانی معرفی محصول جدید اپل این ویژگی به وضوح بیان نشد ولی در وب‌سایت توسعه دهندگان اپل به آن اشاره شده است و توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.
آخرین نسخه سیستم‌ عامل اپل چه ویژگی جدیدی برای کسب‌ و کارها دارد؟

آخرین نسخه سیستم‌ عامل اپل سیستم پیغام‌رسانی جدید اپل به کسب و کارها این امکان را خواهد داد که از خدمات پشتیبانی خود را بسیار آسوده تر از طریق چت روی گوشی‌شان به انجام برسانند. مشتری ها از طریق Safari، Siri، نقشه گوگل و … به سادگی از طریق iMessage پیغام ارسال می‌کنند و گفتگوی خود را با کسب و کار آغاز می‌کنند. چت کسب‌وکار باعث می‌شود که مشتریان به سرعت پاسخ مورد نیاز برای سوالات خود را بیابند و پرداخت ‌های خود را تکمیل کنند.

آخرین نسخه سیستم‌ عامل اپل سرویس جدید اپل، رقیبی برای سیستم‌های پیغام رسان فیس‌بوک و توییتر خواهد. مشتریان دیگر نیاز نیست برای ارتباط با کسب و کارها به سراغ شبکه‌های اجتماعی آن‌ها بروند و به محض یافتنشان بر روی نقشه به ارسال پیغام اقدام خواهند کرد.علاوه بر این‌ها ویژگی‌هایی مانند Apple Pay (سیستم پرداخت اپل) و تقویم اپل با چت کسب‌وکار ترکیب خواهند شد و این امکان را پدید میاورند که مشتریان پرداخت خود را همزمان با گفتگو تکمیل کنند. همچنین توسعه دهندگان می‌توانند با توسعه نرم‌افزارهای شخص ثالث فروشگاه‌های جالب‌تری را در بستر چت در آخرین نسخه سیستم‌ عامل اپل خلق کنند. شرکت اپل جزییات بیشتری را درباره این سیستم چت به زودی عرضه خواهد کرد ولی برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره آخرین نسخه ios می‌توانید به وب‌سایت اپل مراجعه کنید.


منبع: بازاریابی   آمار بازدید  221
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.