کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

قابلیت‌های جدید مچ‌بند هوشمند شیائومی می بند 5 فاش شد   |   هنگ سایبری انگلیس آغاز به کار کرد  |   الون ماسک خواهان تجزیه آمازون شد  |   ۷۰ هزار سیم کارت مزاحم پیامکی در ۳ ماه قطع شد  |   نگاهی به نوکیا 8.3: ارزان‌ترین گوشی 5G بازار!  |   آپدیت iOS 14 برای همه آیفون‌هایی که iOS 13 را اجرا می‌کنند عرضه خواهد شد   |   احتمال جریمه ۵ میلیارد دلاری گوگل به خاطر نقض حریم خصوصی کاربران   |  

آژانس بازاریابی در مقابل آژانس تبلیغاتی


صاحبان کسب و کارهای کوچک که مایل به افزایش درآمد هستند، می توانند از بین مشاوران حرفه ای -  آژانس های بازاریابی یا آژانس های تبلیغاتی را انتخاب کنند. هر دو آژانس ارائه دهنده راه حل هایی هستند که می توانند از طریق افزایش فروش، کسب و کار را توسعه دهند، با این حال، رویکرد و نتایج آنها متفاوت است. آژانس تبلیغاتی در برنامه های ارتباطی مانند تبلیغات و بازاریابی مستقیم متخصص است. آژانس های بازاریابی یک رویکرد گسترده تر و مشاوره برای کمک به توسعه استراتژی بازاریابی ارائه می دهند. بعضی نیز توصیه هایی در مورد تاکتیک های بازاریابی و بعضی از خدمات ارتباطی را بسته به منابع خود ارائه می دهند.

مهارت ها
آژانس بازاریابی در مقابل آژانس تبلیغاتی
طبق گزارش آژانس بازاریابی ,Stark Realityیک تیم در آژانس بازاریابی به طور کلی دارای پس زمینه کار در بخش بازاریابی شرکت است که در آن تجربه بازار تجارت، توسعه استراتژی، توسعه محصول و برنامه های بازاریابی را به دست می آورد. تیم های آژانس تبلیغاتی شامل افرادی با برنامه ریزی رسانه ای و مهارت های خلاقانه هستند که در ارائه پیام های ارتباطی برای هدف قرار دادن مخاطبان مهارت دارند.

انتخاب
آژانس بازاریابی در مقابل آژانس تبلیغاتی
انتخاب آژانس بازاریابی یا آژانس تبلیغاتی به طور جزئی به منابع داخلی کسب و کار شما بستگی دارد. اگر شما یک متخصص بازاریابی را استخدام کنید، احتمالا به وظایف استراتژیک و توسعه درونی کسب و کار خود خواهید پرداخت. شما می توانید از یک آژانس تبلیغاتی برای ایجاد کمپین هایی که با استراتژی شما سازگار هستند، استفاده کنید. اگر شما منابع بازاریابی ندارید، اجرای یک کمپین تبلیغاتی بدون هیچگونه ملاحظات استراتژیکی بی فایده است. یک آژانس بازاریابی می تواند به شما در توسعه یک استراتژی کمک کند که برنامه های ارتباطی را مشخص می کند.

منابع خارجی
آژانس بازاریابی در مقابل آژانس تبلیغاتی
اگر نیاز به کمک برای توسعه یک استراتژی بازاریابی یا یک کار بازاریابی مانند ایجاد محصولات جدید یا انتخاب کانال مناسب برای توزیع کسب و کار خود دارید، بیشتر باید به دنبال یک آژانس بازاریابی نسبت به آژانس تبلیغاتی باشید. شما می توانید آژانس بازاریابی را به عنوان یک سرویس بازاریابی خارجی استفاده کنید. با توجه به مشاوره Business2Community، شرکت هایی بدون منابع بازاریابی، بازاریابی منابع خارجی را راه حل مقرون به صرفه می دانند، زیرا می توانند از تجربه کارشناسانی که بهترین شیوه ها را نشان می دهند، به جای استخدام یک متخصص تمام وقت استفاده کنند.

ارتباطات
آژانس بازاریابی در مقابل آژانس تبلیغاتی
با یک استراتژی بازاریابی، شما باید یک برنامه ارتباطی را برای رسیدن به اهداف خود انتخاب کنید. اگر می خواهید با مشتریان از طریق تبلیغات مطبوعات، تبلیغات پخش، تبلیغات آنلاین یا بازاریابی مستقیم ارتباط برقرار کنید، آژانس های تبلیغاتی اولین انتخاب شما خواهند بود. با این وجود، دیگر شیوه های ارتباطی مانند نمایشگاه ها، سمینارها و برنامه های ارتباط با مشتری ممکن است نتایج بهتری را ارائه دهند. آژانس های تبلیغاتی به طور کلی این نوع برنامه های ارتباطی را مدیریت نمی کنند. بر طبق توصیه های Guru Marketing Masterminds از کالگری، آلبرتا، کانادا، یک آژانس بازاریابی به شما در راه حل ارتباطی که با استراتژی بازاریابی شما منطبق است و بهترین راه بازگشت سرمایه گذاری بازاریابی را ارائه می دهد، توصیه خواهد کرد.


منبع: کانون تبلیغاتی تاریخ ثبت مقاله  سه شنبه 1397/04/19   آمار بازدید  368
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.