کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

زمین ۲ هزار سال نوری از تصورات قبلی به سیاهچاله کهکشان راه‌شیری نزدیکتر است  |   چالشی تازه برای جهان: دسترسی به یخ خشک کافی برای حمل و ارسال واکسن کووید-  |   هیوندای بایون سال آینده معرفی می‌شود؛ ارزان ترین کراس‌اووری کره ای‌ها  |   فیسبوک احتمالا در دی ماه ارز دیجیتال لیبرا را عرضه می‌کند  |   معرفی ردمی نوت 9 5G با چیپست اسنپدراگون 750G تایید شد  |   هزینه تقریبی کل قطعات آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو برای اپل مشخص شد  |   مزایای نوشتن با قلم به جای تایپ: از تقویت حافظه تا افزایش خلاقیت  |  

آیا با یک آژانس بازاریابی برای بهبود تجارت خود کار می کنید؟


اگر کسب و کار شما مانند بسیاری از سازمان ها باشد، فروش، نیروی حیاتی شرکت شما است. چگونه به کارگیری آن موضوع بسیار مهمی است، اینکه آیا شما در حال فروش خدمات و محصولات و انجام تبلیغات یا ترکیبی از آنها هستید یا خیر! وقتی از همه جوانب کسب و کار خود با خبر می شوید باید بدانید که بهتر است کار خود را با موارد زیر شروع کنید:

•    یک آژانس بازاریابی
•    یک تیم بازاریابی داخلی
•    بازاریابان مستقل یا قراردادهای فرعی
آژانس بازاریابی
در نهایت، هدف نهایی (فروش و هدایت بیشتر) احتمالا باقی خواهد ماند، در نتیجه چالش فقط کشف کردن این است که کدام سازمان یا کدام فرد بهترین گزینه برای دستیابی شما به هدف مورد نظرتان است.

استخدام یک آژانس بازاریابی در مقابل بازاریابی داخلی در مقابل بازاریابان مستقل / قراردادهای فرعی

آیا شما باید یک آژانس بازاریابی، در خانه استخدام کنید یا آن را به خارج از منزل منتقل کنید؟ قبل از اینکه هر کدام از این گزینه ها را مقایسه کنید، بگذارید لحظه ای مشخص کنیم که هرکدام چه کاری انجام می دهند.

1)آژانس بازاریابی
آژانس بازاریابی
یک آژانس بازاریابی، شخص ثالثی است که شما مانند هرگونه ارائه دهنده خدمات دیگری آن را استخدام می کنید. شاید مزیت اصلی برای کار با یک آژانس این است که بازاریابی با آنها بسیار آسان است، بنابراین آنها حرفه ای هستند، مجموعه مهارت های بازاریابی بسیار پیشرفته، دانش لازم برای کارها و همه ابزارهای مورد نیاز شما (به عنوان مثال، نرم افزار تخصصی) را دارند.

2)بازاریابی داخلی
آژانس بازاریابی
در حالی که یک کارمند یا تیم بازاریابی داخلی تقریبا همیشه گران تر از یک آژانس بازاریابی است، شما همچنین بیشترین کنترل را بر آنچه که در حال کار بر روی آنها هستید، خواهید داشت. آنها به طور مستقیم به مدیریت بالاتری پاسخ خواهند داد و شما می توانید آنها را بر اساس مجموعه مهارت های شخصی خود و آشنایی با صنعت خود استخدام کنید. اگر آنها نیاز به ابزار یا نرم افزار تخصصی داشته باشند، شما مسئول آن هستید. در نهایت، پرسنل بازاریابی داخلی، با گذشت زمان، احتمالا با عملکرد درونی کسب و کار شما آشنا می شوند.

3)بازاریابان مستقل
آژانس بازاریابی
مشاوران یا متخصصین بازاریابی مستقل افراد یا تیم هایی هستند که شما آنها را به صورت قراردادی استخدام می کنید. مقرون به صرفه بودن این روش یک مزیت اصلی آن است و در اکثر موارد، وظایفی که به آنها داده اید، می تواند بیشتر "لیزر هدف" برای پروژه های کوچکتر باشد. به عنوان مثال، بسیاری از سازمان ها تصمیم به مدیریت رسانه های اجتماعی خود توسط فرد آزاد دارند، افزون بر این که مقرون به صرفه تر از یک کارمند داخلی است، یک فرد مستقل تنها وظیفه انجام یک مسئولیت خاص را بر عهده دارد.

نوع فرد یا سازمانی که انتخاب می کنید تا با آن کار کنید بیشتر به خودتان بستگی دارد:

•    اهداف
•    بودجه
•    اندازه شرکت

به عنوان مثال، اگر شما در حال حاضر 75-100 کارمند دارید، نیمی یا بیشتر از آنها در موقعیت های فروش قرار دارند، ممکن است خود را در موقعیتی قرار دهید که یک تیم بازاریابی داخلی را استخدام کنید. احتمالا می توان کسب و کارهای کوچک و متوسط را پیدا کرد که سطح مهارت متخصصین و امکان پذیر بودن تشکیل یک سازمان بازاریابی برایشان بسیار سودمند باشد. در نهایت، استارتاپ ها، کسب و کارهای کوچک، و شرکت هایی با نیازهای بسیار خاص ممکن است بیشتر از افراد و بازاریابان مستقل استفاده کنند.

هنگام استخدام یک آژانس چه چیزی انتظار می رود؟

درست مانند لوله کش ها، متخصصین برق، و یا هر ارائه دهنده خدمات دیگر، مهم است که در نظر داشته باشید که همه سازمان های بازاریابی شبیه به هم نیستند، بعضی ها عالی هستند، بعضی ها هم نه! آژانسی را که تصمیم به کار با آنها دارید قبل از استخدام آنها به طور کامل ارزیابی کنید.


منبع: کانون تبلیغاتی تاریخ ثبت مقاله  چهارشنبه 1397/05/10   آمار بازدید  417
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.