کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اشتباهات امنیتی جدید فیسبوک، گریبان‌گیر میلیون‌ها کاربر دیگر شد   |   اینستاگرام تعداد لایک‌ پست‌ها را مخفی می‌کند  |   گوگل به دنیای رباتیک باز می‌گردد  |   خبرگوناگون دوربین آیفون‌های 2019 اپل به لنز فوق عریض مجهز خواهند شد   |   آمازون و گوگل دعوا بر سر یوتیوب را خاتمه دادند  |   کسپرسکی: مایکروسافت آفیس هدف ۷۰ درصد حملات هکرها   |   احتمال عرضه آیفونی ۴.۷ اینچی با طراحی مشابه آیفون 8 در سال ۲۰۲۰   |  

استراتژی های بازاریابی موتور جستجو


1)ارتقاء محتوا
بازاریابی موتور جستجو
اگر محتوای شما تبلیغ نشده باشد، پس وجود ندارد. ایجاد محتوای خوب به SEO کمک نمی کند، بلکه تبلیغ محتوای خوب به SEO کمک می کند. اگر هیچ کس از محتوای شما خبر ندارد چگونه گوگل از آن آگاه است؟ ارتقاء محتوا به شما کمک می کند که لینک ها و اشتراک های اجتماعی را در محتوای خود قرار دهید که سپس گوگل رنک بالایی برای محتوا به شما دهد. بر تبلیغ محتوای خود با استفاده از ابزارهای ارتقاء محتوا یا فقط روابطی که ساخته اید تمرکز کنید. کمترین فایده مربوط به محتوای بازاریابی ایمیلی است.

2)بازاریابی رسانه های اجتماعی

بازاریابی موتور جستجو
دریافت سیگنال های رسانه های اجتماعی یک سیگنال از "کیفیت" است که گوگل می تواند به عنوان بخشی از الگوریتم خود استفاده کند. آنها صفحات وب را با اشتراک گذاری های رسانه های اجتماعی و لینک ها به عنوان "محتوای با کیفیت خوب" رتبه بندی می کنند و سیگنال های کیفی بیشتر به این معناست که شما رتبه بالاتری خواهید داشت. داشتن برنامه بازاریابی رسانه های اجتماعی برای رسیدن به مصرف کنندگانی که محتوای شما در کانال های اجتماعی خود به اشتراک می گذارند و انجام کارهای تبلیغاتی بسیار مهم است. ایجاد محتوای خوب برای وبلاگ و سپس به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی ، به Google امکان می دهد که سایت شما را در رتبه بالاتری قرار دهد.

3)حذف محتوای تکراری
بازاریابی موتور جستجو
ایجاد صفحات با محتوای مشابه با تفاوت های زیرکانه یک تاکتیک SEO 2009 است. هر گونه تکراررا حذف کنید و حداقل 80 درصد محتوای خود را منحصر به فرد ایجاد کنید. اگر نمی توانید 80 درصد آن را منحصر به فرد سازید، پس صفحات خود را برای حذف محتوای تکراری ایجاد کنید.

4)حذف لینک های نامناسب
بازاریابی موتور جستجو
با استفاده از یک ابزار تجزیه و تحلیل لینک می توانید به نمایه لینک های خود نگاه کنید و هر گونه لینک های نامناسب که در اختیار دارید را کنار بگذارید. شما می توانید تمام لینک های خود را بیرون بیاورید و هرگونه لینک با کیفیت ضعیف را از بین ببرید.

5)جستجو محتوا
بازاریابی موتور جستجو
داشتن محتوای موثر بسیار مهم است و اگر اطلاعات و روند های تاریخی را در ایجاد محتوای خود قرار ندهید، از زمان عقب می مانید. شما همچنین می توانید ببینید که کدام محتوا در طول دوره ها یا فصل ها قوی تر است.

6)بهم پیوستگی
بازاریابی موتور جستجو
یک راه بسیار آسان برای پیاده سازی و مدیریت تاکتیک بهم پیوستگی است. در مطالب وبلاگ و صفحات، صفحه ای را به صفحه دیگر لینک دهید، بنابراین اعتبار سایت از یک صفحه به صفحه دیگر منتقل می شود.


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  414
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.