کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

فیس بوک به نقض عمدی قوانین حریم شخصی انگلیس متهم شد  |   فهرست محصولات اپل در سال ۲۰۱۹ اعلام شد  |   زمان جدید پرداخت "بسته حمایتی" به جاماندگان اعلام شد   |   ریاکاری روسیه و چین در قبال جمهوری اسلامی   |   جلوگیری از بخار شیشه‌ها در زمستان با فناوری نانو  |   متقاضیان بسته حمایتی پیامک‌هایتان را چک کنید  |   اتحادیه اروپا هم ایران را تحریم کرد   |  

اطلاعات نشان می دهد لینکدین یک ابزار برای افزایش اعتبار برندتان است


با توجه به تحقیقات انجام شده، 50 درصد از کاربران لینکدین شغلی را از طریق یک ارتباط دوطرفه پیدا کرده اند، محبوبیت لینکدین به عنوان یک ابزار شبکه ای و بازاریابی و مناسب تبلیغات است که به آن اعتبار میبخشد.

پیوستن به خلق فرصت ها
لینکدین یک ابزار برای افزایش اعتبار برندتان
از سوی دیگر لینکدین چندین ویژگی جدید را معرفی کرده است تا به کاربران امکان ارتباطات بیشتر را بدهد. اکنون می ببینید که ارتباطات آنلاینی که دارید، قابلیت چت کردن را نیز دارد. شما همچنین ممکن است در به روز رسانی صفحه شخصی خود، آموزش و فیلم های پشت صحنه در برنامه موبایلی لینکدین به اشتراک بگذارید.

لینکدین یک ابزار برای افزایش اعتبار برندتان همچنین لینکدین در حال برنامه ریزی برای ارائه خدمات مشاوره رایگان برای اعضایش است و آنها را با افرادی که به آنها توصیه های مثبت برای کار و زندگی می کنند، ارتباط می دهد. این سرویس جدید در سال جاری در سان فرانسیسکو و استرالیا راه اندازی خواهد شد.

لینکدین برای کسب و کارهای کوچک

لینکدین یک ابزار برای افزایش اعتبار برندتان
با بیش از 500 میلیون کاربر، لینکدین یک پلتفرم گسترده برای کسب و کارها به منظور اتصال و رشد شبکه هایشان فراهم می کند. اما موفقیتش بستگی به این دارد که چگونه از شبکه خود بخوبی استفاده کنید.
برای کمک به کسب و کارها و بمنظور ارتقاء شبکه، فروش و بازاریابیشان، لینکدین تلاش می کند تا ابزارهای مفیدی را ارائه دهد. برای مثال، صفحات نمایش برای برجسته کردن شرکت، واحد تجاری یا ابتکار شما بسیار مفید هستند. شما همچنین ممکن است بر بخش فروش لینکدین تمرکز کنید تا بخش غیرفعال آن را به یک وسیله فروش اجتماعی تبدیل کنید.

لینکدین یک ابزار برای افزایش اعتبار برندتان
ویدئو لینکدین یک گزینه دیگر برای اثرگذاری بیشتر برند است. این ویژگی به کسب و کارهای کوچک کمک می کند تا ارتباط آنلاین با مشتریان و شرکای مورد نظرشان را افزایش دهند. 


منبع: کانون تبلیغات صدف   آمار بازدید  179
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.