کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

آمازون درخواست پاک کردن برنامه تیک تاک را پس گرفت  |   نتایج مربوط به تست باتری اسمارت‌فون اکسپریا 1 II سونی منتشر شد   |   ورود استارت آپ ها به بورس، شوآف دولت یا بازی با سرمایه مردم؟  |   محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های تاریخ اندروید و اپل  |   گوشی‌های گلکسی نوت 20 ارزان‌تر از سری گلکسی نوت 10 خواهند بود  |   راگ‌فون 3 ایسوس با باتری 6000 میلی‌آمپرساعتی گواهینامه NCC را دریافت کرد   |   مشخصات کامل گوشی وان پلاس نورد فاش شد  |  

اعمال این 5 تکنیک مخفی برای جذب بازدید آنلاین بیشتر


همانطور که همه می دانید، بازدید مشتری در حال حاضر تاثیر گذار تر از هر زمان دیگر است. مصرف کنندگان بیشتر از قیمت گذاری در تبلیغات و معاملات به دنبال بازدید مشتری هستند. هیچ بازاریاب جدی نمی تواند با نادیده گرفتن نظرات مشتری در یک محیط مدرن پیشرفت کند. بنابراین، چگونه ما در مورد ایجاد یک استراتژی برای به دست آوردن این بررسی ها هستیم؟ در زیر، پنج مرحله که اکنون می توانید انجام دهید قرار داده شده است. به هیچ وجه نباید این کار را به عنوان متفکر بدون این که در استراتژی کلی کسب و کارتان کار کنید، انجام دهید اما این راهنمای گام به گام به شما یک پایگاه جامع برای بازدید آنلاین می دهد.

1) Google My Business را تنظیم کنید
بازدید آنلاین
رتبه بندی های گوگل نسبت به هر چیز دیگری احتمالا بر عملکرد شما موتورهای جستجو تاثیر می گذارند. بنابراین ادعای کسب و کار شما در Google و تشویق کاربران به نظردهی باید اولین گام باشد. به احتمال زیاد، کسب و کار شما در حال حاضر یک لیست نام نویسی دارد و شما درخواست پر کردن آن را داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که اطلاعات کسب و کار شما با 100 درصد دقت وارد شده است و کاملا مطابق با شیوه ذکر شده در وب سایت است. مهم است که Google متوجه شود که وب سایت شما و نمایه Google My Business به طور مستقیم متصل هستند. و تنها راه برای اطمینان این است که به طور کامل با آدرس و شماره تلفن شما سازگار باشد. بعد باید کسب و کار خود را با ایمیل تایید کنید. گوگل به شما یک کد از طریق Gmail ارسال خواهد کرد تا تأیید کند که به آن آدرس به ایمیل دسترسی داشته باشید. نمایه Google خود را کامل پر کنید فهرست گوگل شما این است که چه کسی پس از ترک سایت در حال تعامل با شما است و همچنین اولین چیزی که مردم زمانی که شما را در  Google Maps و نتایج جستجوی محلی پیدا می کنند، می بینند.

2) ثبت نام برای پلت فرم بازدید
بازدید آنلاین
از یک پلت فرم بازدید مثل  Trustpilot  یا دیگر پلت فرم های شبیه به این پلت فرم که شامل ویژگی هایی نظیر دعوت نامه های بازدید خودکار و فرم های بازدید جاسازی شده و همچنین قطعه کدی که رتبه بندی ستاره های شما را در نتایج جستجو نشان می دهد، استفاده کنید.

در انتخاب یک پلت فرم بازدید، به دنبال موارد زیر باشید:

صفحه اصلی سایت باید بر مصرف کنندگان تمرکز داشته باشد.اشتباه است که صفحه اصلی سایت بر روی کسب و کار متمرکز باشد. اگر مصرف کنندگان از سایت برای بازدید از نوشته ها استفاده نکنند، بازدیدهایی که از این پلت فرم کسب می کنید، هیچ کاری را انجام نمی دهند.

اطمینان حاصل کنید که تلاش هایی برای نظارت بر هرزنامه ها انجام شود. نکته مهم در اینجا، ایجاد اعتماد استو تقریبا نیمی از بزرگسالان آمریکایی در حال بررسی مسائل مربوط به این موضوع هستند.

اطمینان حاصل کنید که این پلت فرم رتبه برتر و پیروزی را برای شما فراهم می کند که با نرخ تبدیل و همچنین قطعه کد کمک می کند تا امتیازات برتر را در نتایج جستجو بدست آورید.

3)سایت های پر بازدید صنعت اولیه خود را شناسایی کنید
بازدید آنلاین
پس از ثبت نام برای یک پلت فرم بازبینی که بخشی از روند دعوت بازدید را به طور اتوماتیک انجام میدهد، به سایت های پربازدید مربوط به صنعت خود نگاه کنید. اگر هیچ سایت صنعتی خاص وجود نداشت، رقبا خود را جستجو کنید. اگر هر گونه بازدید در حال حاضر وجود دارد، مطمئن شوید که به آنها پاسخ داده اید. این موضوع را در نظر داشته باشید که هفتاد و هشت درصد از مصرف کنندگان به نظرات دیگران درباره برندتان دارند.

4)نظارت بر نام تجاری شما
بازدید آنلاین
همانطور که در بالا ذکر شد، مصرف کنندگان در صورت پاسخ به بازدیدهای آنلاین بیشتر به کسب و کار اعتماد می کنند. متاسفانه، پاسخ به موقع به بازدید آنلاین کار آسانی به نظر نمی رسد. حداقل کار ساده در اینجا Google Alerts است، که شما می توانید هر زمان که کسی به نام شما به صورت آنلاین اشاره می کند با Google Alerts متوجه شوید. متاسفانه، این ابزار تقریبا به خوبی کار نمی کند. هنگامی که شما به بازدید مشتری پاسخ می دهید، مهم است که از کار شما و برندتان انتقاد نشود. برخی از مشتریان ممکن است درخواست های غیرعملی داشته باشند و شما تحت هیچ شرایطی نتوانید آن ها را برآورده کنید اما شما همیشه موظف به رعایت احترام متقاضیان هستید.

5)اجازه بررسی محصولات در وب سایت
بازدید آنلاین
قرار دادن بررسی محصولات در سایت می تواند یک حرکت ترسناک باشد، اما مطالعات تقریبا به طور جهانی نشان می دهد که چنین بازنگری بیشتر احتمال دارد که فروش را افزایش دهد تا به آنها آسیب برساند. اضافه کردن نظرات کاربر به سایت شما می تواند نرخ تبدیل فروش را در برخی موارد سه برابر کند. هرکاری که می توانید برای کسب بازده بیشتر انجام دهید ، احتمالا به شما کمک خواهد کرد. اطمینان حاصل کنید که از یک پلت فرم بازبینی قابل اعتماد برای به دست آوردن نظرات مشتریان خود استفاده کنید.


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  466
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.