کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اسمارتفون ال‌جی V60 ThinQ 5G در گیک‌بنچ رویت شد   |   گلکسی فولد 2 با یک قلم S Pen جدید معرفی خواهد شد   |   ۵ دلیل برای آنکه هواوی نوا 5T را بخریم!   |   احتمال تجهیز هواوی میت Xs به قابلیت شارژ سریع ۶۵ واتی   |   آیا گلکسی S20 هزار دلاری ارزش خرید دارد؟   |   اعتراف اپل به کاهش ذخایر آیفون در بازار  |   مشخصات تلفن جدید نوکیا TA-1212 در وب‌سایت TENAA رویت شد   |  

انواع آژانس تبلیغاتی


تبلیغ دهندگان، به دنبال شرکت های حرفه ای و متخصص هستند. تبلیغ دهنده در ابتدا باید نوع کار و میزان مهرت و تخصص مورد نیاز خود را مشخص کند. آژانس های تبلیغاتی در حوزه های مختلفی مهارت دارند. به عنوان مثال:

•    شرکت های متخصص در امر استخدام
•    شرکت های متخصص در امر تبلیغات صنعتی
•    شرکت های بازاریابی مستقیم
•    شرکت های متخصص در امر تبلیغات تورهای مسافرتی
•    شرکت های متخصص در زمینه کارهای دولتی و محلی
•    شرکت های متخصص در زمینه رسانه های جدید و فناوری اطلاعات

تبلیغ دهنده با توجه به نیازهای خود، هر یک از آژانس های متخصص را که در بالا به آنها اشاره شد، انتخاب می کند. برای سایر عرضه کنندگان باید بین نوع کار مورد نیاز تبلیغ دهنده با موضوع فعالیت آژانس تبلیغاتی تناسب کافی وجود داشته باشد. مانند:

آژانس های تهیه فیلم و تیزر
انواع آژانس تبلیغاتی
این آژانس ها متخصص در امر تهیه انیمیشن و تیزرهای تبلیغاتی هستند.

طراحان
انواع آژانس تبلیغاتی
طراحان دارای تخصص و مهارت های مختلفی می باشند. برخی از طراحان متخصص در امر طراحی بروشورهای تبلیغاتی هستند و برخی دیگر در زمینه طراحی بسته بندی، آرم و لوگوی شرکت ها متخصص هستند. آژانس های طراحی نیز می توانند کوچک یا بزرگ باشند. برخی از تبلیغ دهندگان فقط با شرکت های بزرگ کار می کنند و برخی دیگر ترجیح می دهند با شرکت های کوچکتر همکاری کنند. آژانس های طراحی نه تنها باید کار خود را با قیمت مناسب تهیه کنند بلکه باید این کار را سریع و با کیفیت مناسب تحویل دهند.

آژانس تبلیغاتی تمام خدمت
انواع آژانس تبلیغاتی
 این دسته از آژانس‌ها مجموعه‌ای از خدمات را در حوزه‌ی فعالیت‌های خود ارائه می‌دهند. از فعالیت‌های بازاریابی و ارتباطی گرفته تا خدمات تبلیغاتی مانند برنامه‌ریزی استراتژیک و انجام امور خلاقه. حتی انجام تحقیقات بازار و انتخاب رسانه‌های تبلیغاتی. برخی از آژانس‌های تبلغاتی تمام‌خدمت دایره وسیع‌تری از فعالیت‌ها را پوشش می‌دهند. آنها حتی تعیین برنامه‌های راه‌بردی بازاریابی، تعیین برنامه‌های ارتقای فروش، انجام فعالیت آموزش روش‌های فروش و نمایش محصولات برای فروش را هم در برنامه خود دارند. عموما این آژانس‌ها به افراد خلاق دسترسی دارند و می‌توانند نیازهای مشتری را در حوزه‌های مختلف پاسخ‌گو باشند.

آژانس تبلیغاتی تخصصی
انواع آژانس تبلیغاتی
این نوع از آژانس‌ها صرفا در یک حوزه خاص و مشخص به ارائه خدمات می‌پردازند. به‌طور مثال ارائه خدمات تبلیغاتی در دیجیتال مارکتینگ و یا تبلیغات ATL. نوع خدماتی که ارائه می‌دهند هم معمولا محدودیت دارد. یا فقط فعالیت دیجیتال مارکتینگ دارند یا به شما خدماتی در حوزه روابط عمومی می‌دهند. این محدودیت در خدمات ممکن است همراه با محدود شدن تعداد مشتری‌ها باشد اما ضریب اطمینان از خروجی‌های کار را به خاطر تسلطی که بر موضوع وجود دارد؛ بیشتر می‌کند.

آژانس تبلیغاتی درون سازمانی
انواع آژانس تبلیغاتی
این آژانس‌ها در اصل یک واحد بزرگ و مستقل در یک سازمان بزرگ هستند. خیلی از شرکت‌های بزرگ، آژانس تبلیغاتی درون سازمانی دارند و برای به دست آوردن ایده‌های تازه، برخی از کمپین‌ها و پروژه‌های تبلیغاتی خود را به آژانس‌های تبلیغاتی خارج از مجموعه‌ خود سفارش می‌دهند. این روش منجر به کاهش هزینه‌ها می‌شود و درک بهتر از محصول یا خدمات برند می‌تواند باعث پیش‌برد راحت‌تر امور شود.

بوتیک خلاق
انواع آژانس تبلیغاتی
 اگر می‌خواهید کار خلاقانه انجام دهید، به سراغ این بوتیک‌ها بروید. این شرکت‌ها همه‌ فعالیت‌های تبلیغاتی را انجام نمی‌دهند و ممکن است نتوانند تمام اهداف مشتری را دنبال کنند اما به خاطر انجام کارهای خلاقانه می‌توانند خروجی‌های نو و جذاب بیشتری ارائه دهند.

آژانس تبلیغاتی یکپارچه
انواع آژانس تبلیغاتی
آژانس تبلیغاتی یکپارچه با در اختیار داشتن امکانات مختلفی که در تبلیغات بسیار مهم و ضروری هستند و مشتری لازم دارد، می‌تواند به او خدمات بهتری ارائه دهد. البته این امر معمولا با پرداخت هزینه بیشتر همراه است اما روند کار را تسریع می‌بخشد و نتیجه یک‌دستی به همراه دارد.

آژانس تبلیغاتی اینتر اکتیو
انواع آژانس تبلیغاتی
 حوزه فعالیت این آژانس‌ها در دنیای دیجیتال است. طراحی و گسترش وب، بازاریابی موتور جستجوی اینترنت، تبلیغات و بازاریابی اینترنتی و مشاوره ‌تجارت و معاملات الکترونیکیاز جمله کارهایی است که این آژانس‌ها انجام می‌دهند.منبع: کانون تبلیغاتی تاریخ ثبت مقاله  چهارشنبه 1397/04/27   آمار بازدید  385
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.