کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

شرکت اچ‌تی‌سی اسمارت‌فون میان‌رده Wildfire E2 را در بازار روسیه معرفی کرد   |   توزیع اینترنت رایگان بین خبرنگاران از امشب   |   نخستین به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای سری گلکسی نوت 20 سامسونگ منتشر شد   |   گوگل آخرین ورژن بتای اندروید 11 را منتشر کرد  |   گوگل در سال آینده میلادی از یک پیکسل تاشو رونمایی می‌کند   |   موبایلهای جدید سامسونگ همراه با ساعت هوشمند رونمایی شد  |   مایکروسافت جایزه های نقدی امنیتی خود را ۳ برابر کرد  |  

ایجاد یک طرح بازاریابی برجسته با این نکات خلاقانه

 
آیا می خواهید نام تجاری خود را برجسته کنید؟ نوشتن مطالب خسته کننده در وبلاگتان که فقط 100 بازدید کننده در ماه دارد را، متوقف کنید و بجز اینکه گاهی به  SEO سایت بپردازید، باید کاری مهم تر و خاص تر را جهت شناساندن سایت خود به مردم انجام دهید. 
 
کپی کردن از بقیه ممنوع
 
طرح بازاریابی برجسته
سهولت و سادگی استفاده از اینترنت مانند یک شمشیر دو لبه است که از یک طرف، برای نوآوری های بی همتا قابل استفاده است وهمچنین اینکه مردم را قادر می سازد بدون نیاز به دسترسی به برخی از منابع و فن آوری های محافظت شده که تنها شرکت های بزرگ در گذشته به آنها دسترسی داشته اند موفق شوند که دست یابند. از سوی دیگر، اینترنت بسیاری از موانع ورودی را که قبلا در دنیای کسب و کار وجود داشت، حذف کرده است. دیگر شما مجبور نیستید تمام کارهای پایه ای را که به ساختن یک کسب و کار می انجامد، انجام دهید. سازندگان وب سایت ، کارها و کارگرهای ارزان قیمت و شبکه های اجتماعی با صدها میلیون کاربر وجود دارد. مسئله این است که هر دو طرف این "شمشیر" هم اکنون در حال برش هستند. از آنجا که موانع ورود به بازار حذف شده است، تعداد افراد، بازاریابان و برند های ایجاد محتوا برای جمعیت زیادی از مردم به طور چشمگیری افزایش یافته است. 
 
بازاریابی خود را برجسته کنید
 
طرح بازاریابی برجسته
آیا می توانید مشکلات موجود را ببینید؟ در این بازار اشباع شده تبلیغات، تجارت های کوچک تحت فشار هستند. برندهای بزرگتر از شهرت خود برای باقی ماندن در این بازار استفاده می کنند. وقت آن است که شروع به پیشرفت کنید. یک طرح برای برجسته کردن پیام های بازاریابی خود را در یک چشم انداز اینترنتی ، ایجاد کنید. شما قصد دارید خودتان فکر کنید، اما ما مفاهیمی برای شروع کار داریم:
 
1)پیشتاز باشید
 
آیا اخیرا متوجه شده اید که برخی از شبکه های اجتماعی که استفاده می کنید بازده کمتری دارد؟ فیس بوک، توییتر و دیگر پلت فرم های سنتی رسانه های اجتماعی در حال فرسودگی شدید محتوا هستند و این زمان مناسب برای شما به طور موقت (یا حتی دائمی) است، که به دنبال برخی از شبکه های جدیدتر باشید. 
کارآفرینان و کارفرمایان، در تلاشند تا در لبه پیشرو رسانه های اجتماعی و سایر رسانه های بازاریابی قرار گیرند. پیشتازان تقریبا همیشه موفق ترین شرکت کنندگان در این راه های بازاریابی هستند. مطمئنا، بعضی وقت ها در بعضی از راه هایی که به هیچ وجه پایان نمی یابند، سرمایه گذاری می کنید، اما یک ضربه بزرگ برای مقابله با شکست های چندگانه کافی خواهد بود. شما برای اینکه تبدیل به یک بازاریاب بهتر شوید مجبورید که خلاق باشید. 
 
2) درک کنید که محتوای سنتی موفق نخواهد بود
 
طرح بازاریابی برجسته
محتوای سنتی کهنه شده است. به عبارت دیگر، شما نمیتوانید فقط یک تیتر هوشمندانه بنویسید، یک برگه باز کنید، سه یا چهار پاراگراف را در بدنه سایت بگذارید، و سپس همه چیز را به یک نتیجه خوب و کارآمد گره بزنید. متوسط سطح توجه انسان به 8.25 ثانیه کاهش پیدا کرده است. شما باید یاد بگیرید که چگونه از طریق صفحه نمایش توجه مخاطبان خود را از همان لحظه ای که محتوای شما را می بینند، جذب کنید. برای پست وبلاگ، این بدان معنی است که زمان زیادی را برای عنوان آن صرف کنید. ایجاد محتوایی که شما و برندتان را برجسته کند و به اکثریت نشان دهد به زمان و انرژی بیشتری نیاز دارد اما اینکارارزش سرمایه گذاری را دارد. کیفیت به مراتب بهتر از کمیت در بازاریابی اینترنتی امروز است. 
 
3)از تأثیرگذاران اجتماعی استفاده کنید
 
طرح بازاریابی برجسته
بخش مهمی از صنعت بازاریابی در حال حاضر این است که برندها دسترسی بیشتری به مشتریان نسبت به گذشته دارند. چیزی که در مورد تأثیرگذاران وجود دارد این است که آنها همیشه در قالب هایی که ممکن است انتظار داشته باشید، مناسب نباشند. آنها تمایل دارند به طور متوسط افرادی با شخصیت های عجیب و غریب و شبکه های شخصی باشند که مشتاق به صحبت در مورد موضوعی هستند که بقیه به آن علاقه مندند. با برقراری ارتباط با این افراد، شما به طرفداران خود دسترسی پیدا می کنید- گاهی اتفاق می افتد که حتی آنها مشتریان شما باشند.
 


منبع: کانون تبلیغات صدف   آمار بازدید  444
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.