کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اشتباهات امنیتی جدید فیسبوک، گریبان‌گیر میلیون‌ها کاربر دیگر شد   |   اینستاگرام تعداد لایک‌ پست‌ها را مخفی می‌کند  |   گوگل به دنیای رباتیک باز می‌گردد  |   خبرگوناگون دوربین آیفون‌های 2019 اپل به لنز فوق عریض مجهز خواهند شد   |   آمازون و گوگل دعوا بر سر یوتیوب را خاتمه دادند  |   کسپرسکی: مایکروسافت آفیس هدف ۷۰ درصد حملات هکرها   |   احتمال عرضه آیفونی ۴.۷ اینچی با طراحی مشابه آیفون 8 در سال ۲۰۲۰   |  

بازاریابان به این نکته توجه کنند که کمتر از نیمی از نوجوانان، امسال از فیس بوک استفاده خواهند کرد


اگر کسب و کار کوچک شما در بازاریابی و تبلیغات به نوجوانان متکی باشد، ممکن است بخواهید به هر استراتژی ای که از  فیس بوک دور باشد، فکر کنید. با توجه به تحقیقات جدید eMarketer، این اولین سالی خواهد بود که کمتر از نیمی از کاربران اینترنت بین سنین 12 تا 17 از فیس بوک استفاده خواهند کرد. این رقم به این معنی نیست که سایت رسانه های اجتماعی از هر جهت تخلیه شده است در واقع، فیس بوک همچنان به اضافه کردن کاربران با نرخ مثبت ادامه خواهد داد.

کانون تبلیغات صدف
داده ها نشان می دهد که 169.5 میلیون کاربر در سال جاری به فیس بوک دسترسی خواهند داشت که این تنها 1 درصد از سال گذشته بالاتر است اما با این وجود هنوز هم رشد می کند و این تعداد کاربران مطمئنا نباید از شما برای بازاریابی کسب و کارتان در فیس بوک بترسند. وجود هر چیزی، باید باعث تشویق بیشتر برای فکر کردن بیشتر درباره بازاریابی شرکت شما شود. شما ممکن است به نوجوانانی که به دنبال سایت های دیگر رسانه های اجتماعی هستند، دسترسی پیدا نکنید اما احتمالا به والدین آنها دسترسی خواهید داشت.

کانون تبلیغات صدف
نوجوانان کمتر در فیس بوک، کجا هستند؟

کانون تبلیغات صدف
بنابراین، بچه ها در این روزها چه می کنند؟ اینستاگرام تأثیر چندانی نداشته در عوض،  Snapchat توجه کاربران جوانتر فیس بوک را به خود جلب کرده است.  eMarketer انتظار دارد اسنپچت در سال جاری 1،9 میلیون کاربر زیر 25 سال به کاربران خود اضافه کند و Instagram  با توجه به داده های خود، 1.6 میلیون نفر را اضافه خواهد کرد. البته، ممکن است خیلی زود کاربران جوانتر که به Snapchat یا Instagram میروند در آینده یک سایت دیگر را انتخاب کنند. به نظر می رسد هیچ یک از نسل جوان نمی خواهد از سایت های محبوب در میان بزرگان خود استفاده کند پس سعی می کنند سایت اجتماعی را انتخاب کنند که والدین در آنجا حضور نداشته باشند.


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  199
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.