کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

پلی موزیک گوگل تا ابتدای سال ۲۰۲۱ بازنشسته می‌شود  |   ۲۵۰ میلیون موبایل ۵G در ۲۰۲۰ بارگیری می شوند  |   پیکسل 5 به نمایشگر 6.67 اینچی و 120 هرتزی مجهز خواهد بود   |   گوگل ویژگی مشابه ایردراپ عرضه کرد  |   اپل عنوان بزرگترین تولیدکننده تبلت طی 3 ماهه دوم سال 2020 را کسب کرد   |   سامسونگ در حال تست سیستم‌عامل اندروید 11 برروی گلکسی +S20 است   |   پلی‌استیشن 5 تحت شرایط خاصی از کنترلرهای PS4 پشتیبانی خواهد کرد   |  

بازاریابان به این نکته توجه کنند که کمتر از نیمی از نوجوانان، امسال از فیس بوک استفاده خواهند کرد


اگر کسب و کار کوچک شما در بازاریابی و تبلیغات به نوجوانان متکی باشد، ممکن است بخواهید به هر استراتژی ای که از  فیس بوک دور باشد، فکر کنید. با توجه به تحقیقات جدید eMarketer، این اولین سالی خواهد بود که کمتر از نیمی از کاربران اینترنت بین سنین 12 تا 17 از فیس بوک استفاده خواهند کرد. این رقم به این معنی نیست که سایت رسانه های اجتماعی از هر جهت تخلیه شده است در واقع، فیس بوک همچنان به اضافه کردن کاربران با نرخ مثبت ادامه خواهد داد.

کانون تبلیغات صدف
داده ها نشان می دهد که 169.5 میلیون کاربر در سال جاری به فیس بوک دسترسی خواهند داشت که این تنها 1 درصد از سال گذشته بالاتر است اما با این وجود هنوز هم رشد می کند و این تعداد کاربران مطمئنا نباید از شما برای بازاریابی کسب و کارتان در فیس بوک بترسند. وجود هر چیزی، باید باعث تشویق بیشتر برای فکر کردن بیشتر درباره بازاریابی شرکت شما شود. شما ممکن است به نوجوانانی که به دنبال سایت های دیگر رسانه های اجتماعی هستند، دسترسی پیدا نکنید اما احتمالا به والدین آنها دسترسی خواهید داشت.

کانون تبلیغات صدف
نوجوانان کمتر در فیس بوک، کجا هستند؟

کانون تبلیغات صدف
بنابراین، بچه ها در این روزها چه می کنند؟ اینستاگرام تأثیر چندانی نداشته در عوض،  Snapchat توجه کاربران جوانتر فیس بوک را به خود جلب کرده است.  eMarketer انتظار دارد اسنپچت در سال جاری 1،9 میلیون کاربر زیر 25 سال به کاربران خود اضافه کند و Instagram  با توجه به داده های خود، 1.6 میلیون نفر را اضافه خواهد کرد. البته، ممکن است خیلی زود کاربران جوانتر که به Snapchat یا Instagram میروند در آینده یک سایت دیگر را انتخاب کنند. به نظر می رسد هیچ یک از نسل جوان نمی خواهد از سایت های محبوب در میان بزرگان خود استفاده کند پس سعی می کنند سایت اجتماعی را انتخاب کنند که والدین در آنجا حضور نداشته باشند.


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  428
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.