کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اخبار جعلی در فیس بوک گسترش یافته است   |   نوکیا تلویزیون هوشمند می سازد   |   گوگل تایید کرد که پیکسل‌های اصلی، دیگر به‌روزرسانی نرم‌افزاری دریافت نخواهند کرد   |   شیائومی می واچ با طراحی شبیه به اپل واچ اما با قیمت بسیار پایین معرفی شد  |   توسعه 2 ورژن مختلف تم تیره برای نسخه iOS اپلیکیشن واتس‌اپ  |   عرضه گوشی گلکسی اس ۱۰ لایت با دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی  |   فروش صد هزار اسمارتفون هواوی میت 5G 30 تنها در عرض یک دقیقه!   |  

بازاریابان توجه داشته باشند 90 درصد افراد روزانه فیسبوک را چک می کنند


در نظرسنجی که اخیرا انجام شده بیانگر این است که 90 درصد از کاربران گوشی های هوشمند هر روز از فیسبوک استفاده می کنند. با دانستن این موضوع که 49 درصد از اینستاگرام، 48 درصد از یوتیوب، 32 درصد ار اسنپ چت و 31 درصد از توییتر استفاده روزانه دارند واضح است که فیسبوک پلتفرم برتر است. این نظرسنجی اطلاعاتی بسیار محرمانه برای درک اینکه کاربران چگونه از برنامه های رسانه های اجتماعی استفاده می کنند، در بر دارد. با استفاده از این داده ها، کسب و کارهای کوچک می توانند در زمان مناسب و در پلت فرم درست با محتوایی که احتمال بازدید از آن بیشتر است، با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند.

بازاریابان توجه داشته باشند 90 درصد افراد روزانه فیسبوک را چک می کنند
برای کسب و کارهای کوچک که به دنبال افزایش حضور و مشارکت رسانه های اجتماعی خود هستند، دانستن اینکه چه زمانی و چه کسی بیشتر به تلاش بازاریابی شما پاسخ می دهد راه حل بهتر و موفق تری خواهد بود. رایلی پانکو، نویسنده ارشد در پلتفرم اطلاعات کسب و کار کوچک Manifest، که این بررسی را انجام داد، اهمیت فهمیدن چگونگی اجرای برنامه های رسانه های اجتماعی را برجسته کرد. پانکو در این گزارش توضیح می دهد: "درک اینکه چگونه برنامه های کاربردی رسانه های اجتماعی موفق می شوند، برای هر کسب و کار که جهت ایجاد یک برنامه که نیاز به تعامل با کاربر دارد، مهم است.

بازاریابان توجه داشته باشند 90 درصد افراد روزانه فیسبوک را چک می کنند
این نظرسنجی 511 صاحب گوشی هوشمند را مورد پرسش قرار داد که هر روز حداقل از سه برنامه مختلف استفاده می کنند تا درک شود چگونه از برنامه های رسانه اجتماعی استفاده می کنند و چه ویژگی ها و طرح هایی آنها را به عقب برمی گرداند. جمعیت مورد بررسی شامل 72 درصد دختران و 28 درصد مردان با سنین مختلف به شرح زیر تقسیم شدند: 18 تا 24 ساله (15 درصد)، 25 تا 34 (28 درصد)، 35 تا 44 (21 درصد)، 45 تا 54 (18 درصد)، 55 تا 64 (12 درصد) و 65 و بیشتر (5 درصد).

آمار برنامه رسانه اجتماعی موبایلی

با بررسی هایی که اخیرا انجام شده است فیسبوک با داشتن 87 درصد آرا محبوب ترین پلتفرم رسانه های اجتماعی است که با نگاهی دقیق تر به این آمار در رده های سنی مختلف نشان می دهد که هزاران نفر از افراد قدیمی و افراد جدید هم نسل از این رسانه اجتماعی به صورت روزانه از طریق موبایل استفاده می کنند. هنگامی که آنها در برنامه رسانه های اجتماعی مورد علاقه خود هستند، 35 درصد 10 تا 20 دقیقه صرف می کنند، در حالی که 34 درصد گفته اند که در طول روز از آن استفاده می کنند. برای زمان بازدید، 30 درصد شبها ، 22 درصد بعد از ظهر ترجیح می دادند و 14 درصد صبح را دوست داشتند. محبوب ترین فعالیت ها برای کاربران برنامه موبایل عبارتند از مصرف و تعامل با محتوا. با توجه به نوع محتوا، 72 درصد از کاربران در برنامه های رسانه های اجتماعی از اخبار استفاده می کنند و 64 درصد از این محتوا را در فیس بوک جستجو می کنند، 11 درصد این کار را در توییتر انجام می دهند و فقط 10 درصد این کار را در YouTube انجام می دهند.
بازاریابان توجه داشته باشند 90 درصد افراد روزانه فیسبوک را چک می کنند
اعمال داده ها به کسب و کار کوچک

اگر شما قادر به ایجاد محتوای مناسب برای مخاطبان خود هستید، به صفحه خود بیشتر توجه خواهید کرد و فرصت بیشتری برای مشارکت خواهید داشت.منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  218
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.