کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

محدودشدن پخش زنده فیس بوک پس از تیراندازی‌های نیوزلند  |   ترامپ همکاری شرکت‌های مخابراتی آمریکا با هواوی را ممنوع می کند  |   رونمایی از لپ تاپ جدید اچ پی با دو نمایشگر  |   نسخه قرمز‌رنگ وان پلاس 7 در کنار نسخه پایه این گوشی معرفی و عرضه خواهد شد   |   آسیب پذیری امنیتی واتس‌اپ دردسرساز شد   |   چگونه اشتراک‌گذاری مجدد را در استوری‌های اینستاگرام خود غیرفعال کنیم؟   |   دولت آمریکا باید تجزیه فیس بوک را بررسی کند  |  

بازاریابان فکر می کنند یوتیوب و فیس بوک مهمترین پلت فرم های ویدئوی تبلیغاتی هستند


با توجه به تحقیقات جدید ویزول، گوگل و فیس بوک فعالیت خود را در تبلیغات دیجیتالی به عرصه ی ویدئو دیجیتال گسترش می یابد. این شرکت که ویدئوهای متحرک را ایجاد می کند، در ماه دسامبر 2017 یک بررسی جهانی از بازاریابان انجام داد و دریافت که YouTube و فیس بوک اولین و دومین پلت فرم ویدئویی برای بازاریابی محسوب می شوند. اینستاگرام، LinkedIn  و توییتر نیز به این کارآیی رسیدند اما نتیجه جالب این بود که Snapchat در جایگاه آخر برای استفاده قرار گرفت. تقریبا 90 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که هرگز از ویژگی های تبلیغ ویدئویی Snapchat استفاده نمی کنند.
کانون تبلیغات صدف
این ممکن است به دلیل این واقعیت باشد که Snapchat تلاش های خود را بر بازارهای آمریکای شمالی و اروپا متمرکز کرده است. جایی که پول بیشتر برای تبلیغات ویدئویی صرف می شود و جایی که مصرف کنندگان تمایل دارند که گوشی های هوشمند پیشرفته ای داشته باشند که بتوانند داده ها را مدیریت کنند. اما ویزول همچنین دریافت که حتی در میان کسانی که از   Snapchat  برای بازاریابی ویدیویی استفاده کرده بودند، تنها 27 درصد فکر می کردند که یک کانال موثر بوده است، و در عین حال سوالاتی در مورد توانایی این پلت فرم در ارائه بازده سرمایه گذاری افزایش یافت.
کانون تبلیغات صدف
ویزول اشاره کرد که LinkedIn یک کانال تبلیغاتی غالبا نادیده گرفته شده است و این در حالی است که  اغلب به عنوان یک پلت فرم متمرکز بر کسب و کار شناخته می شود، همچنین از بسیاری از مشکلات امنیتی که اخیرا در یوتیوب و فیس بوک دیده شده، جلوگیری کرده است و شاید این مورد باعث تجدید نظر بازاریابان در استفاده از آن شود.

کانون تبلیغات صدف


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  302
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.