کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

شیائومی از تلفن Mi 10 Ultra با پشتیبانی از فناوری شارژ فوق سریع 120 وات رونمایی کرد   |   هواوی احتمالا نسخه جدید لپ‌تاپ میت‌بوک X را در سال جاری میلادی معرفی می‌کند   |   تلویزیون هوشمند 50 اینچی نوکیا با رزولوشن 4K احتمالا به‌زودی عرضه خواهد شد   |   موبایل های اندرویدی زلزله را به کاربران خبر می دهند  |   واتس اپ امکان چت همزمان در چند دستگاه را فراهم می کند  |   عرضه لپ تاپ کروم بوک جدید دل با ۱۹ ساعت شارژ  |   کتابخوان الکترونیکی با نمایشگر تاشوی ۱۰.۳ اینچی  |  

تأثیرات مثبت و منفی تبلیغات


تأثیرات مثبت تبلیغات
 
تبلیغات پیامهایی هستند که توسط یک شرکت یا تبلیغ کننده ارائه میشوند و از طریق رسانه های جمعی با تلاش برای ترغیب یک مخاطب برای دوست داشتن یک نام تجاری، پرورش یک نگرش مطلوب تر و یا قصد خرید تحویل داده می شود. کسب و کارهای کوچک اغلب منابع محدودی برای تبلیغات دارند، اما اثرات مثبت آن اغلب ارزشش را دارد.
 
1)آگاهی
به سادگی به مرحله فروش میرسید اگر به دیگران اجازه دهید تا از وجود شما مطلع شوند و این هدف اولیه تبلیغات است. مهم نیست که محصول یا سرویس شما چقدر عالی است، اگر هیچکس نداند که شما وجود دارید، نمی توانید محصول خود را به آنها بفروشید. یک تبلیغ موثر و اغلب مکرر به مخاطبانتان کمک می کند تا با نام تجاری شما بیشتر آشنا شوند و آن را بخاطر بسپارند.
تأثیرات مثبت و منفی تبلیغات
 
2)تحریک به کسب و کار
گاهی اوقات تبلیغات برای ایجاد فروش سریع و بدست آوردن درآمد، ضروری است. ارائه پیشرفت فروش از طریق تبلیغات، راهی برای سرعت بخشیدن به کسب و کار است. تبلیغات تلویزیونی و رادیویی می تواند بین پیام شما و مردم ارتباط برقرار نماید. در تبلیغات چاپی، مانند مجلات و روزنامه ها، شما می توانید ابزارهایی برای پیشرفت فروش شامل کوپن را در نظر داشته باشید. بنگاه های جدید اغلب از تبلیغات برای ساخت پایگاه مشتری استفاده می کنند.
تأثیرات مثبت و منفی تبلیغات
 
3)اطلاع و آموز
تبلیغات گاهی اوقات در خدمت اطلاع رسانی و آموزش مصرف کنندگان است. این به خصوص هنگامی که مارک های جدید یا محصولات به بازار معرفی می شوند، صادق است یا زمانی که پیچیدگی محصول این مفهوم را میرساند که آموزش بیشتر مورد نیاز است. درک ارزش یک نام تجاری تبلیغ کننده نسبت به نیازهای آنها به مصرف کنندگان کمک می کند تصمیمات آگاهانه تر بگیرند.
تأثیرات مثبت و منفی تبلیغات
 
4)بازده سرمایه گذاری
از نقطه نظر مالی، تبلیغات باید بازده سرمایه گذاری را تولید کنند. هزینه مالی تبلیغات برای توسعه و جایگاه شرکت است. ارزیابی نتایج تبلیغات  شرکت ها برای تأیید بازده سرمایه گذاری و برای جلوگیری از پیام های بی فایده که نتایج مورد نظر را انجام نمی دهند، حیاتی است.
تأثیرات مثبت و منفی تبلیغات

پیامدهای منفی تبلیغات
 
به عنوان صاحب کسب و کار کوچک، شما به طور طبیعی می خواهید کسب و کار و محصولات خود را به مشتریان تبلیغ کنید، اما تبلیغات بصورت غیرعمد اغلب با پیامدهای اجتماعی منفی همراه است. با آگاهی از چنین اثرات منفی پنهانی، شما می توانید کمپین تبلیغاتی خود را طوری متناسب کنید که تأثیر مثبت بیشتری در جامعه شما داشته باشد.
 
1)کودکان و تبلیغات
بر اساس نظر آکادمی طب اطفال آمریکا، کودکان زیر 8 سال قادر به درک تبلیغات به عنوان تلاش برای فروش محصولات نیستند و هرگونه ادعای تبلیغاتی را بدون هیچگونه بررسی قبول می کند. این باعث می شود آنها به عنوان اهداف تبلیغات به شدت آسیب پذیر باشند. حرکت معتبر اجتماعی این است که تبلیغات خود را در والدین هدف قرار دهید بجای اینکه به طور مستقیم به کودکان هدایت شود.
تآثیرات مثبت و منفی تبلیغات
 
2)کنترل رسانه
تبلیغ کنندگان، رسانه ها را برای قرار دادن تبلیغاتی که معتقدند جمعیت خود را جذب خواهند کرد، انتخاب می کنند. علاوه بر این، تبلیغ کنندگان نگران محتویاتی هستند که ممکن است بر روی نام تجاری آنها بازتاب ضعیفی داشته باشد، مانند محتوای مشکوک. رسانه ها باید به این نگرانی توجه کنند زیرا آنها از نظر درآمدی به تبلیغ کنندگان وابسته هستند. اینکه تبلیغات شما همراه با رسانه های ایراد دار باشد می تواند به کسب و کار شما آسیب برساند، بنابراین انتخاب های معتبر در فضای تبلیغاتی داشته باشید. 
تآثیرات مثبت و منفی تبلیغات
 
3)ماده گرایی
تبلیغات، ماده گرایی را به روش های مختلفی ترویج می دهند. اول، ایجاد نیازها و خواسته های جدید در میان مردم است. تبلیغات همچنین مردم را تشویق می کنند که در خرید اشیای بیشتر و بهتر با یکدیگر رقابت کنند. در نهایت، تبلیغات اغلب مشتریان را تشویق می کند که اموال قدیمی خود را با خرید جدیدترین و بهترین مدل جایگزین کنند. این یک جامعه پرتلاطم را پرورش می دهد. 
تآثیرات مثبت و منفی تبلیغات
 
4)کلیشه ها
کمپین های تبلیغاتی می توانند کلیشه ها را با استفاده از گروه های نمایشی ترویج دهند، مانند زنان و اقلیت ها، در نقشهای سنتی و کلیشه ای آنها. چنین کلیشه هایی شامل اتصال گروه های خاص به محصولات می شود، مانند زنان با لوازم تمیز کنندهو مردان با کامپیوتر. این نوع تبلیغ ها تمایل دارند که اعتقادات عمومی و غالبا غلطی راجع به اعضای این گروه ها داشته باشند. آگهی کسب و کار شما می تواند به راحتی از تاثیر منفی ترویج کلیشه ها با تمرکز بر کیفیت مثبت محصول جلوگیری کند.
تآثیرات مثبت و منفی تبلیغات
 
 


منبع: کانون تبلیغات صدف   آمار بازدید  3894
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.