کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

محدودشدن پخش زنده فیس بوک پس از تیراندازی‌های نیوزلند  |   ترامپ همکاری شرکت‌های مخابراتی آمریکا با هواوی را ممنوع می کند  |   رونمایی از لپ تاپ جدید اچ پی با دو نمایشگر  |   نسخه قرمز‌رنگ وان پلاس 7 در کنار نسخه پایه این گوشی معرفی و عرضه خواهد شد   |   آسیب پذیری امنیتی واتس‌اپ دردسرساز شد   |   چگونه اشتراک‌گذاری مجدد را در استوری‌های اینستاگرام خود غیرفعال کنیم؟   |   دولت آمریکا باید تجزیه فیس بوک را بررسی کند  |  

تبلیغات بر 90 درصد از مشتریان برای خرید تأثیر می گذارد


یک مطالعه جدید نشان می دهد که تبلیغات خوب کار می کند! این تحقیق، نشان می دهد که تبلیغات روی تقریبا تمام مصرف کنندگان (90 درصد) برای خرید اثر می گذارد اما در عصر رسانه های اجتماعی که هر کسی می تواند اطلاعات را در وب سایت های شبکه های اجتماعی ایجاد و پخش کند، مطالعات نشان می دهد که مصرف کنندگان به تبلیغات در رسانه های سنتی مانند چاپ و تلویزیون اعتماد بیشتری نسبت به تبلیغات آنلاین و اجتماعی دارند.

تأثیر تبلیغات بر مشتریان
مصرف کنندگان اعتماد بیشتری به تبلیغات سنتی در برابر تبلیغات دیجیتال دارند
تأثیر تبلیغات بر مشتریان
بر اساس تحقیقات یک شرکت، که 1،030 مصرف کننده از سراسر ایالات متحده را بررسی کرد، مشخص شد که چگونه تبلیغات در تصمیم گیری های خریدشان تاثیر می گذارد و تبلیغات از طریق تلویزیون قابل اطمینان ترین روش دیده می شود. در هر مطالعه مشخص شد شصت و یک درصد از مصرف کنندگان از تلویزیون، چاپ (58 درصد)، رادیو / پادکست (45 درصد) و خارج از منزل، مانند بیلبوردها و حمل و نقل عمومی (4 درصد) بازدید و به آنها اعتماد می کنند. مصرف کنندگان در نهایت پس از دیدن یا شنیدن تبلیغات از طریق تلویزیونی (60 درصد)، چاپ (45 درصد)، آنلاین (43 درصد) و رسانه های اجتماعی (42 درصد) خرید می کنند. کمترین رسانه های قابل اعتماد آنلاین (41 درصد) و رسانه های اجتماعی (38 درصد) هستند.
تأثیر تبلیغات بر مشتریان
کسب و کارها هنوز به تبلیغات در رسانه های متعدد احتیاج دارند

تأثیر تبلیغات بر مشتریان
کسب و کارهایی که می خواهند در حین فعالیت های روزمره خود به مشتریان برسند، که این هدف با تماشای تلویزیون، خواندن یک مجله یا مرور رسانه های اجتماعی توسط مشتریان شکل می گیرد بنابراین نیاز است در رسانه های متعدد تبلیغ کنند. اما در حالی که رسانه های سنتی قابل اعتمادترین کانال تبلیغاتی است، بارها تبلیغات در این رسانه ها از محدوده بسیاری از شرکت های کوچک قیمت گذاری می شود.


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  328
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.