کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

آمازون درخواست پاک کردن برنامه تیک تاک را پس گرفت  |   نتایج مربوط به تست باتری اسمارت‌فون اکسپریا 1 II سونی منتشر شد   |   ورود استارت آپ ها به بورس، شوآف دولت یا بازی با سرمایه مردم؟  |   محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های تاریخ اندروید و اپل  |   گوشی‌های گلکسی نوت 20 ارزان‌تر از سری گلکسی نوت 10 خواهند بود  |   راگ‌فون 3 ایسوس با باتری 6000 میلی‌آمپرساعتی گواهینامه NCC را دریافت کرد   |   مشخصات کامل گوشی وان پلاس نورد فاش شد  |  

تفاوت بین عکاسی تجاری و عکاسی تبلیغاتی


عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی زمینه های سودآور برای یک عکاس حرفه ای هستند. از عکاسی تجاری و عکاسی تبلیغاتی بیشتر برای اهداف تبلیغاتی استفاده می شود تا گفتن یک داستان به عنوان یک عکاسی هنری خوب یا عکاسی خبری. تفاوت بین عکاسی صنعتی و تبلیغاتی در تمرکز و تکنیک است. بر اساس نتایج ارائه شده از اداره آمار کار ایالات متحده، فرصت های شغلی برای عکاسان در سال 2008 تا 2018 به 12 درصد افزایش یافته است.

عکاسی تجاری
عکاسی تجاری و عکاسی تبلیغاتی
عکاسان تجاری عکس هایی از ساختمان ها، مدل ها، محصولات و دیگر موادی که برای اهداف تبلیغاتی در کتاب ها، بروشورها و کاتالوگ ها استفاده می شوند را تهیه می کنند. عکس های تجاری معمولا در بخش خرده فروشی و عمده فروشی جهت فروش مواد و یا برای تبلیغات استفاده می شود. در عکاسی صنعتی، بیشتر قسمت عکسبرداری به محصول اختصاص داده می شود. روشنایی، یک ظاهر طراحی شده و پس زمینه تا حدودی خنثی و بی رنگ هستند، تا جایی که منجر به کاهش تولید محصول نشود.

عکاسی تبلیغاتی
عکاسی تجاری و عکاسی تبلیغاتی
جهان عکاسی تبلیغاتی گسترده تر از مجموعه ای باریک از تکنیک های استفاده شده در عکاسی تجاری است. عکاس تبلیغاتی از انواع مختلفی از عکس ها استفاده می کند تا نه تنها محصولات، بلکه دوام، مفاهیم و ایده های آن را نیز معرفی کند و سبب فروش آن شود. عکاس تبلیغاتی دارای آزادی فکری و عمل بیشتر است تا تصویری ارائه دهد که همه چیز پیرامون محصولات و خود محصول نمایش داده شود. عکاسان تبلیغاتی اغلب در بازاریابی، طرح، مدیریت کسب و کار و روند فروش نیز اشخاص ماهری هستند. طبق تحقیقات حدود 80 درصد کمپین های تبلیغاتی از سال 2011 از عکاسی استفاده می کنند.

ابزار عکاسی تجاری و عکاسی تبلیغاتی
عکاسی تجاری و عکاسی تبلیغاتی
عکاسان تجاری و عکاسان تبلیغاتی نیازمند آخرین ابزار و تکنولوژی برای حفظ رقابت با دیگر رقبای خود هستند. این موضوع شامل یک دوربین دیجیتال تک لنز با لنزهای متعدد است. هر دو قسمت از عکاسی نیاز به یک لنز با زوم خوب و یک لنز سریع و لمسی لازم برای مجموعه ای گسترده از عکس ها می باشد. یک لنز "سریع" دارای حداکثر دیافراگم و سرعت بالاتر است که به عکاسان کنترل بیشتری برای خلاقیت می دهد. عکاس حرفه ای به یک سه پایه خوب، وسایل روشنایی قابل حمل، یک چتر و چند فیلتر ضروری برای کنترل نور خیره کننده، نیاز دارد. عکاسان حرفه ای باید از امور کمپین تبلیغاتی که با آن در رقابت هستند اطلاع داشته باشند و همیشه برنامه های خود را جلوتر از آنها پیش ببرند.

مدیریت عکاسی تجاری و عکاسی تبلیغاتی
عکاسی تجاری و عکاسی تبلیغاتی
حدود 70 تا 75 درصد از کارهای عکاسان، مدیریت و فروش تصاویر است. نرم افزار عکاسی برای مدیریت حجم زیادی از عکس های تجاری و تبلیغاتی ضروری است. اکثر عکاسان با Adobe Photoshop و برنامه همراه Adobe Lightroom کار می کنند تا حجم زیاد تصاویر را به سرعت پردازش کنند، که به عنوان یک کار حرفه ای ضروری است. برخلاف چشم انداز و سایر عناصر عکاسی، عکاسی تجاری و تبلیغاتی نیاز به تصاویر کامل با ویژگی های ویرایش در نرم افزار دارد. تصاویر عکاسی تجاری و تبلیغاتی باید به شکل بیلبورد یا پوستر برای اهداف تبلیغاتی به طور موثری افزایش یابد.


منبع: کانون تبلیغاتی تاریخ ثبت مقاله  سه شنبه 1397/05/30   آمار بازدید  597
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.