کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

قیمت iPhone 7 در نقاط مختلف دنیا چقدر است!  |   انتشار یک تصویر تایید می‌کند که عرضه مایکروسافت سرفیس Duo نزدیک است   |   هواوی از گوشی P40 لایت رونمایی کرد   |   آپدیت اندروید 10 برای کاربران منتخب اسمارتفون شیائومی Mi A2 لایت منتشر شد   |   ترفند چگونه گرمای بیش از حد کنسول پلی‌استیشن 4 را رفع کنیم؟   |   ابزار تازه ویندوز ۱۰ برای کنترل حریم شخصی  |   اسمارت‌فون گلکسی A31 سامسونگ تاییدیه بلوتوث را دریافت کرد  |  

تفاوت کلیدی بین بازاریابی و تبلیغات


شما اغلب متوجه خواهید شد که بسیاری از افراد بازاریابی را با تبلیغات و یا بالعکس اشتباه می گیرند. هر دو مولفه مهم اما بسیار متفاوت هستند. دانستن تفاوت و انجام تحقیقات بازار موجب رشد چشمگیر شرکت شما می شود. بیایید با بررسی تعاریف رسمی هر یک شروع کنیم و سپس به توضیح عمیق تر بپردازیم:

تفاوت کلیدی بین بازاریابی و تبلیغات
تبلیغات یک تکه از کیک است

تفاوت کلیدی بین بازاریابی و تبلیغات
تبلیغات یک جزء فرآیند بازاریابی است. این بخشی است که شامل کسب اطلاعات در مورد کسب و کار، محصول یا خدمات ارائه شده شما می شود و  شامل فرایند توسعه استراتژی هایی مانند قرار دادن تبلیغات، فرکانس و غیره می شود. تبلیغات شامل قرار دادن یک آگهی در رسانه ها مانند روزنامه، پست مستقیم، بیلبورد، تلویزیون، رادیو و البته اینترنت است. تبلیغات بزرگترین هزینه بسیاری از برنامه های بازاریابی است. بهترین راه تفاهم بین تبلیغات و بازاریابی این است که بازاریابی را به عنوان یک کیک ببینید که داخل آن تکه هایی از تبلیغات، تحقیق بازار، برنامه ریزی رسانه ها، روابط عمومی، قیمت گذاری محصول، توزیع، پشتیبانی مشتری، استراتژی فروش و مشارکت جامعه وجود دارد.

تبلیغات فقط یک قطعه از کیک در استراتژی است. همه این عناصر باید نه به طور مستقل بلکه باید با هم برای هدف بزرگتر همکاری کنند. بازاریابی یک فرآیند است که طول می کشد و می توان ساعت ها صرف تحقیق را برای برنامه ریزی موثر در آن کرد. بازاریابی را به عنوان چیزی که یک سازمان برای تسهیل تبادل بین شرکت و مصرف کننده انجام می دهد در نظر بگیرید.

تفاوت کلیدی بین بازاریابی و تبلیغات
بازاریابی قطعه دیگریست
تفاوت کلیدی بین بازاریابی و تبلیغات
بازاریابی برنامه ریزی سیستماتیک، پیاده سازی و کنترل ترکیبی از فعالیت های تجاری است که خریداران و فروشندگان را برای مبادله یا انتقال محصولات متقابل با هم رو به رو کند. این یک فرایند گام به گام است که با یک گزاره فروش منحصر به فرد آغاز می شود - یک جمله محرمانه که کسب و کار شما را توصیف می کند. این گزاره سپس به عنوان یک موضوع راهنمایی، مأموریتی عمل می کند که به شما کمک می کند تا مشتری های هدفمند که به محصولات و خدمات شما علاقه مند هستند را شناسایی کنید.

هنگامی که مخطبان مورد نظر خود را بشناسید، برنامه بازاریابی به شما کمک خواهد کرد تا یک استراتژی را برای معرفی محصولات و خدمات خود به مشتریان داشته باشید و پس از این استراتژی ها و تاکتیک ها شما آماده هستید تا بر روی یک استراتژی تبلیغاتی تمرکز کنید که به شما کمک می کند محصولات و خدمات خود را به مخاطبان مختلف در فیلم، تلویزیون، روزنامه ها و مجلات، اینترنت و رسانه های دیگر معرفی کنید.


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  632
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.