کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

طراحی دوربین آیفون ۱۱ لو رفت  |   رونمایی از تلویزیون ۹۸ اینچی سونی با قیمت ۷۰ هزار دلار  |   پسورد ۲ میلیون شبکه خصوصی وای فای فاش شد  |   مدیرعامل وان پلاس نمایشگر گوشی جدیدش را حیرت‌انگیز می‌داند  |   شرکت سامسونگ مشکل عدم امکان ورود به اکانت در اپلیکیشن Galaxy Wearable را تایید کرد!  |   آی‌فون 5G اپل مجهز به مودم‌های سامسونگ در سال 2020 عرضه می‌شود  |   آیفون 5G اپل تا سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه می‌شود   |  

دو نوع ویدئو برای ساخت کسب و کار شما

 
ویدئو آنلاین گسترده می شود و این در حال حاضر محبوب ترین فرم تبلیغات آنلاین است. اگر چیزی برای فروش، تبلیغ یا توضیح دارید، بهتر است از ویدیو برای کمک به بهتر انجام شدن آن استفاده کنید. یک نوع ویدئویی که صاحبان کسب و کارهای کوچک طی سال ها آن را انجام داده اند یک ویدیو اساسی از صحبت آنها است. گر شما یک کسب و کار کوچکی را ارائه می کنید که نوعی خدمات شخصی را ارائه می دهد، این نوع ویدیو بسیار مؤثر است. از سوی دیگر، اگر شما در دوربین خوب نباشید و یا کسب و کار خاص خود را به این نوع از ویدیو قرض نمی دهید، گزینه ویدئویی عالی دیگری دارید. این دو نوع که در زیر آمده است در هر نوع کسب و کار، محصول، خدمات و سازمانی محبوب و مؤثر هستند. 
 
1)ویدئوهای مفهومی
 
دو نوع ویدئو برای ساخت کسب و کار شما
برخی فیلم ها با عنوان "ایده بزرگ" شناخته شده است. این فیلم های کوتاه و خلاقانه برای شیفته کردن بینندگان، انتقال پیام محرمانه و ترک تماشاگر با تمایل به خرید طراحی شده است. در اصل، یک ویدیوی مفهومی بزرگ یک تجارت عالی است. یک ویدئو مفهومی خوب نه تنها با انتظار شما در سطح فکری تشدید می شود، بلکه نیاز به اتصال در سطح احساسی هم دارد. زیرا مطالعات نشان داده است که این ارتباط احساسی است که باعث ایجاد تفاوت در تصمیم خرید می شود. هدف یک ویدیو مفهومی نه تنها اطلاع رسانی، بلکه تبدیل چشم انداز شما به پرداخت مشتریان است.
 
دو نوع ویدئو برای ساخت کسب و کار شما
2)ویدئوهای توضیحی
 
دو نوع ویدئو برای ساخت کسب و کار شما
همانطور که از نام آن پیداست، ویدیوهای "توضیحی " برای توضیح یک محصول یا خدمات طراحی شده اند. آنها معمولا یک فرم از گرافیک متحرک ساده که داستان را می گوید، می گیرند. یک انیمیشن "تخته سفید" که شبیه سازی یک دست است که به سرعت بر روی یک تخته سفید نقاشی می کشد یکی از محبوب ترین سبک های ویدئو توضیحی است. بر خلاف ویدیو مفهومی 30 یا 15 ثانیه ای، ویدیوهای توضیحی معمولا حدود 60 ثانیه است. فیلم های توضیحی در عرصه B2B (تجارت به تجارت)بسیار محبوب شده اند، زیرا محصولات B2B به طور کلی تمایل بیشتری به این موضوع دارند. با این حال، محصولات و خدمات نیز می توانند از ویدیو توضیحی استفاده کنند. به عنوان مثال، در حالی که همه می دانند دندانپزشکی چیست ، آنها ممکن نیست در مورد ایمپلنت های دندانی بدانند. یک ویدیو توضیحی می تواند توضیح دهد که ایمپلنت دندان چیست و چرا شما ممکن است به آن نیاز پیدا کنید و چگونه انجام می شود. صاحبان کسب و کار متوجه هستند که حتی اگر آنها بهترین محصول در جهان داشته باشند اما تحریک و هیجان تأثیر آمیز نداشته باشند و انتظارها را متقاعد نکنند، موفق نخواهند شد.
 
دو نوع ویدئو برای ساخت کسب و کار شما


منبع: کانون تبلیغات صدف   آمار بازدید  444
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.