کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

فیس بوک به نقض عمدی قوانین حریم شخصی انگلیس متهم شد  |   فهرست محصولات اپل در سال ۲۰۱۹ اعلام شد  |   زمان جدید پرداخت "بسته حمایتی" به جاماندگان اعلام شد   |   ریاکاری روسیه و چین در قبال جمهوری اسلامی   |   جلوگیری از بخار شیشه‌ها در زمستان با فناوری نانو  |   متقاضیان بسته حمایتی پیامک‌هایتان را چک کنید  |   اتحادیه اروپا هم ایران را تحریم کرد   |  

سه نوع دستگاه چاپ دیجیتال


چاپ دیجیتال یکی از رایج ترین و کارآمد ترین روش های رساندن رنگ به کاغذ یا مواد دیگر است که امروزه بسیار در تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد. برای اغلب افراد، این بیشتر به عنوان "چاپ" شناخته شده است. با این حال، این فرآیند بیشتر با چشم سر و کار دارد و چندین دستگاه مختلف وجود دارد که کار چاپ دیجیتال را انجام می دهند.

1)جوهرافشان (Inkjet)
دستگاه های چاپ دیجیتال
چاپگر جوهر افشان یک دستگاه قابل اعتماد و محبوب است که برای کپی یک تصویر از یک دستگاه دیجیتال طراحی شده و آن را بر روی کاغذ یا پلاستیک تولید می کند. آنها کار بسیار پیچیده ای انجام می دهند که اساسا صدها قلم جوهر کوچک را بر روی کاغذ می گذارند تا تصویر مورد نظر را ایجاد کنند. این ایده برای چاپ تصاویر روشن و رنگی و متن است.

2)لیزر (Laser)
دستگاه های چاپ دیجیتال
چاپگر لیزری دستگاه الکترواستاتیک است که از یک لیزر برای تولید یک تصویر از یک دستگاه دیجیتال استفاده می کند. در طول فرایند، لیزر به جلو و عقب در سراسر سطح داخل چاپگر حرکت می کند. این باعث ایجاد انرژی استاتیک می شود که تونر را روی صفحه رها می کند و تصویر مورد نظر را چاپ می کند.

3)ماشین چاپ دیجیتالی
دستگاه های چاپ دیجیتال
ماشین چاپ دیجیتالی اساسا نسخه دیجیتالی یک ماشین چاپ سنتی است. آنها معمولا توسط شرکت های بزرگ برای تولید سفارشات با حجم بالا کار می کنند. کیفیت آنها برای اهداف تجاری است و گران تر از چاپگر استاندارد جوهر افشان هستند.


منبع: کانون تبلیغاتی تاریخ ثبت مقاله  چهارشنبه 1397/05/24   آمار بازدید  106
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.