کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

شرکت اچ‌تی‌سی اسمارت‌فون میان‌رده Wildfire E2 را در بازار روسیه معرفی کرد   |   توزیع اینترنت رایگان بین خبرنگاران از امشب   |   نخستین به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای سری گلکسی نوت 20 سامسونگ منتشر شد   |   گوگل آخرین ورژن بتای اندروید 11 را منتشر کرد  |   گوگل در سال آینده میلادی از یک پیکسل تاشو رونمایی می‌کند   |   موبایلهای جدید سامسونگ همراه با ساعت هوشمند رونمایی شد  |   مایکروسافت جایزه های نقدی امنیتی خود را ۳ برابر کرد  |  

شروع یک آژانس تبلیغاتی


از آنجایی که آژانس های تبلیغاتی خدمات عمده را بیشتر از محصولات نهایی ارائه می دهند، پس راه اندازی یک آژانس تبلیغاتی کوچک می تواند کم هزینه باشد. اگر شما کار طراحی گرافیک، copywriting  و تولید را انجام دهید، می توانید مخارج کلی را کاهش دهید. قبل از اینکه کسب و کار تبلیغات خود را شروع کنید، لازم است:

شروع یک آژانس تبلیغاتی
1)لیست اسباب کار رسانه ای را که نرخ تبلیغات، جمعیت شناسی و دیگر مشخصات محیطی را می دهد، تهیه کنید.
2)خودتان را به نمایندگی های فروش در رسانه ها که قصد استفاده از آنها را دارید، معرفی کنید.
3) اگر در صنعت مشغول به کار بوده اید، نمونه کارهای گذشته را برای نشان دادن کمپین های تبلیغاتی که کار کرده اید ایجاد کنید.

یک طرح کسب و کار برای آژانس تبلیغاتی خود ایجاد کنید

شروع یک آژانس تبلیغاتی
کار شرکت خود را از جایی شروع کنید که آخرین کار تبلیغات را در آنجا متوقف کردید که به نظر می رسد تنها تغییر این است که شما اکنون رئیس هستید. اما بیشتر وقتتان را صرف شروع آژانس خود کنید و حتما با یک طرح کسب و کار و برنامه های عملیاتی شروع کنید.

پیوستن به انجمن های صنعت تبلیغات

شروع یک آژانس تبلیغاتی
پیوستن به یک انجمن تجارت نه تنها به شما اجازه می دهد تا آموزش خود را ادامه دهید بلکه در مسیر تکنولوژی نیز قرار می گیرید و آن را ادامه می دهید. همچنین اجازه می دهد تا با رقیبان خود در نمایشگاه های تجاری ملاقات کنید و وارد رقابت با آنها شوید و با گرفتن جوایز، به اعتبارات خود اضافه کنید.

مشتریان را برای آژانس تبلیغاتی خود پیدا کنید

شروع یک آژانس تبلیغاتی
پس از برنامه ریزی برای کسب و کارتان، وقت پیدا کردن مشتریان است. با تحقیق درباره اینکه چه شرکت هایی به طور منظم از تبلیغات استفاده می کنند و چه شرکت هایی در بازار برای تأسیس یک آژانس تبلیغاتی تلاش می کنند، شروع کنید.

راهی برای تماس مشتریان ایجاد کنید
شروع یک آژانس تبلیغاتی
همانطور که پیدا کردن مشتریان جدید مهم است، ارتباط آنها با شما نیز اهمیت دارد. اگر شما یک سیستم برای کیت رسانه ها، نرخ کارت ها و مشخصات تبلیغاتی داشته باشید، می توانید در زمانی که برای کمپین های تبلیغاتی خود صرف می کنید، صرفه جویی کنید.

به سمت مجازی شدن حرکت کنید
شروع یک آژانس تبلیغاتی
اقتصاد جهانی تر شده است، بنابراین شرکت های بیشتری به سازمان های مجازی برای ارائه خدماتی که در گذشته محدود به سازمان های محلی بودند، نگاه می کنند. دو راه برای تبدیل شدن به یک آژانس آنلاین مجازی وجود دارد. یکی از آنهایی که نیاز به حداقل تلاش و سرمایه دارد حضور شما در وب است. گزینه دوم این است که وبسایت خود را تنظیم کنید تا مشتریان بتوانند کمپین تبلیغاتی خودشان را ایجاد کنند. این امر مستلزم برنامه نویسی وب سایت و مدیریت پایگاه داده آنلاین است.

یک آژانس تبلیغاتی اینترنتی ایجاد کنید
شروع یک آژانس تبلیغاتی
اگر رادیو، چاپ و تلویزیون سه گوشه ای از آژانس تبلیغاتی را تشکیل دهد، چهارمین بنای اصلی اینترنت است. شرکت ها به طور فزاینده ای خود را از دلارهای تبلیغاتی به رسانه های جایگزین تغییر می دهند، بدین معنی که برای آژانس هایی که خدمات تبلیغاتی ارائه می دهند، اینترنت یک نیاز است. بهترین راه برای نشان دادن آژانس خود این است که به دیگران کارت کسب و کار با نام شرکت خود ارائه دهید. این به شما این امکان را می دهد که خودتان را به عنوان یک شرکت کامل ارائه خدمات معرفی کنید.


منبع: کانون تبلیغاتی تاریخ ثبت مقاله  دوشنبه 1397/05/15   آمار بازدید  620
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.