کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

محدودشدن پخش زنده فیس بوک پس از تیراندازی‌های نیوزلند  |   ترامپ همکاری شرکت‌های مخابراتی آمریکا با هواوی را ممنوع می کند  |   رونمایی از لپ تاپ جدید اچ پی با دو نمایشگر  |   نسخه قرمز‌رنگ وان پلاس 7 در کنار نسخه پایه این گوشی معرفی و عرضه خواهد شد   |   آسیب پذیری امنیتی واتس‌اپ دردسرساز شد   |   چگونه اشتراک‌گذاری مجدد را در استوری‌های اینستاگرام خود غیرفعال کنیم؟   |   دولت آمریکا باید تجزیه فیس بوک را بررسی کند  |  

ضرورت مشاوره برند یا نماد تجاری جهت موفقیت

 در عصر حاضر یکی از راه های کسب سود بیشتر و درآمدزایی برای یک نماد تجاری (برند) یا کالا به رضایتمندی مشتریان و مصرف کنندگان از آن نماد تجاری و کالا وابسته است. بنابراین می توان اذعان داشت که تعیین نیاز مشتریان و چگونگی رفع آن نیاز بواسطه ی سازمان ها تا حد زیادی روشنگر تولیدات سازمان ها و خدمات قابل ارائه از سوی آنها خواهد بود.

ضرورت مشاوره برند از همین رو هر نماد تجاری برای بهبود فرآیند فروش محصولات و ارائه خدمات خود نیازمند یک بازاریاب جهت مشاوره می باشد. به عبارتی برای تبدیل محصولات و خدمات سازمان ها به یک برند قدرتمند, پیش رو و پیشگام در بازار,  پیش بینی در خصوص نیازهای مشتریان و تغییرات بازار از یک سو و برخورد هوشمندانه با آن و بهره برداری از فرصت های موجود جهت پاسخگویی درست بدان از سوی دیگر راه حل مناسبی خواهد بود. از همین رو بواسطه بررسی تحلیل های بدست آمده از مشتریان، رقبا و شرکت ها می بایست فرصت های کشف نشده بازار را شناسایی کرده و با ارائه این فرصت ها مسیر موفقیت و سود آوری در بازار را برای نمادهای تجاری فراهم نمایند.

ضرورت مشاوره برند از راهکارهای ضروری جهت حفظ مشتری و مصرف کنندگان و افزایش تعداد آنها برای هر نماد تجاری برندسازی و احیای برند می باشد. به عبارتی صرفاً افرادی برای خرید محصولات و دریافت خدمات شما اقدام می کنند که در خصوص نام تجاری شما شنیده باشند و یا تبلیغات شما در خصوص نماد تجاریتان آنها را جذب کرده باشد. این امر توسط یه مشاور برند و یا بازاریاب امکان پذیر است.

ضرورت مشاوره برند شناسایی, انتخاب و جذب مشتری فرایندی حیاتی در  تقویت نماد تجاری هر سازمان محسوب می شود. مشاور برند به شما کمک می کند تا راهکارهای عملی جهت قدرتمندسازی و توسعه برند خود را بیابید و بتوانید از رقبای خود در جذب مشتریان احتمالی پیشی گرفته و مشتریان فعلی خود را نیز حفظ نمایید. چنانچه یک سازمان در کشف نیازهای مشتریان خود موفق عمل ننماید و قادر به پاسخگویی مقتضی نسبت به نیازها نباشد ممکن است مشتریان خود را از دست بدهد و در جذب مشتریان جدید نیز ناموفق عمل نماید.

ضرورت مشاوره برند کسب موفقیت در هر حوزه نیازمند شناسایی فرصت و تهدیدها در بازار و همچنین ویژگی های آن حوزه می باشد.
مشاوره برای هر سازمان ضروری است. ورود اثربخش هر برند به بازار نیازمند یک گروه تبلیغاتی حرفه ایی و مشاور برندینگ و جایگاه سازی مناسب می باشد.


منبع: پارس نمودار   آمار بازدید  301
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.