کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

پلی موزیک گوگل تا ابتدای سال ۲۰۲۱ بازنشسته می‌شود  |   ۲۵۰ میلیون موبایل ۵G در ۲۰۲۰ بارگیری می شوند  |   پیکسل 5 به نمایشگر 6.67 اینچی و 120 هرتزی مجهز خواهد بود   |   گوگل ویژگی مشابه ایردراپ عرضه کرد  |   اپل عنوان بزرگترین تولیدکننده تبلت طی 3 ماهه دوم سال 2020 را کسب کرد   |   سامسونگ در حال تست سیستم‌عامل اندروید 11 برروی گلکسی +S20 است   |   پلی‌استیشن 5 تحت شرایط خاصی از کنترلرهای PS4 پشتیبانی خواهد کرد   |  

عکاسی صنعتی چیست و چرا مهم است؟


در دنیای کسب و کار امروز عکاسی بسیار ارزشمند است. همه چیز از وب سایت ها و بروشورها تا تبلیغات تلویزیونی به تصاویر با کیفیت بالا متکی هستند تا پیام کسب و کار را به درستی در سراسر دنیا منتشر کنند. عکاسی صنعتی یک زمینه تخصصی عکاسی است که برای کسب و کارها امکان برقراری ارتباط با مشتریان و دیگر صنایع را فراهم می کند که روند صنعتی، ماشین آلات و تکنیک های خود را نشان می دهند. عکس ها نه تنها باید درخشان و دارای برجستگی باشند، بلکه باید هر فرد با دیدن عکس به مفهوم آن در کمتر از یک ثانیه پی ببرد. به همین دلیل است که این نوع عکس ها نیاز به یک عکاس ماهر با سالها تجربه عکس برداری از ماشین آلات صنعتی، مکان ها و فرآیندهای تولید دارد.

اهمیت یک عکاس صنعتی
اهمیت عکاسی صنعتی
یک عکاس ماهر قادر خواهد بود عکس هایی بگیرد که همه چیز را از هر زاویه ای می خواهید، نمایش دهد و در ذهن فردی که به عکس نگاه می کند هیچ سؤالی به وجود نیاید در واقع او باید بتواند جزئیات را ببیند. این به این معنی است که عکس ها باید بیشتر شبیه یک قطعه هنری باشند نه فقط تصاویر تخصصی. به عنوان مثال یک متخصص یک نوار عکس روزمره، منظم و معمولی را به گونه ای طراحی می کند که می تواند نقاط مهم تصویر را با برجسته کردن مناطق خاص و تار شدن پس زمینه ایجاد کند. این تصاویر زمانی که در مواد تبلیغاتی تجاری مانند بروشور یا  پاورپوینت قرار می گیرند، داستان روند را شرح می دهند.

افزایش تصاویر آنلاین
اهمیت عکاسی صنعتی
به غیر از پوسترها و بروشورها، تصاویر مناسب، باعث افزایش تصاویر حرفه ای آنلاین شما می شوند. یک وبسایت که عکس های پررنگ هر فرایند صنعتی و هر کسب و کاری را در بر می گیرد، اعتبار و علاقه را در ذهن بیننده افزایش می دهد. این به نوبه خود به  بهبود کسب و کار کمک می کند، یک محصول را به فروش می رساند یا می تواند تصویر خود را به عنوان یک کسب و کار آنلاین بهبود بخشد. عکاسی از دستگاه ها و فرآیندهای هر رسانه مانند اینترنت و چاپ کمی متفاوت است. این نیاز به یک رویکرد نسبتا متفاوت دارد، اما یک عکاس صنعتی ماهر با سال ها تجربه می داند که برای دریافت نتیجه دلخواه کدام رویکرد مناسب تصویری است که مفهوم تجاری کسب و کار مورد نظر را توضیح دهد. به همین دلیل برای صاحبان کسب و کار مهم است که عکاسان باتجربه و دارای نمونه کارهای متنوع از عکاسی صنعتی استخدام کنند.

استخدام یک عکاس صنعتی
اهمیت عکاسی صنعتی
عکاسی صنعتی یک کسب و کار جدی است، بنابراین نباید آن را به یک آماتور برای انجام کار بسپارید که اگر این کار را کردید، نباید منتظر نتایج عالی باشید. همیشه نمونه کارهای عکاس را نگاه کنید تا اطمینان حاصل کنید که در گذشته عکس های زیادی گرفته است. در حالت ایده آل، او باید نمونه کارهای متنوعی داشته باشد و بدین معنی است که او قادر به گرفتن عکس برای هر دو وب سایت و کمپین چاپ است.


منبع: کانون تبلیغاتی تاریخ ثبت مقاله  سه شنبه 1397/05/23   آمار بازدید  503
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.