کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

شرکت اچ‌تی‌سی اسمارت‌فون میان‌رده Wildfire E2 را در بازار روسیه معرفی کرد   |   توزیع اینترنت رایگان بین خبرنگاران از امشب   |   نخستین به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای سری گلکسی نوت 20 سامسونگ منتشر شد   |   گوگل آخرین ورژن بتای اندروید 11 را منتشر کرد  |   گوگل در سال آینده میلادی از یک پیکسل تاشو رونمایی می‌کند   |   موبایلهای جدید سامسونگ همراه با ساعت هوشمند رونمایی شد  |   مایکروسافت جایزه های نقدی امنیتی خود را ۳ برابر کرد  |  

فرمول پنج گام آسان برای موفقیت رسانه های اجتماعی

 
رسانه های اجتماعی می توانند پیچیده به نظر برسند، اما در واقع، مراحل موفقیت آمیز آن برای بازاریابی سخت نیست. در اینجا پنج مرحله برای موفقیت رسانه های اجتماعی وجود دارد:
 
1)طرح و برنامه ریزی
 
فرمول موفقیت رسانه های اجتماعی
با یک طرح شروع کنید و چند اهداف بازاریابی (نه چندان زیاد) را تعریف کنید. که البته باید زیر مجموعه ای از طرح کلی بازاریابی شما باشد. استفاده از فعالیت های رسانه های اجتماعی می تواند سبب قدرت کاری شود. بدون یک برنامه و اهداف واضح، شما ممکن است کارهای زیادی را با نتایج نه چندان مطلوب انجام دهید. در اینجا برخی از اهداف رسانه های اجتماعی توسط کسب و کارهای کوچک شناسایی شده است. از رسانه های اجتماعی برای ایجاد وفاداری مشتری استفاده کنید، یک لیست پستی ایجاد کنید و تعداد زیادی از مردم را به وب سایت خود هدایت کنید. رسانه های اجتماعی نیز می توانند به شما در انجام تبلیغات و ایجاد تخفیف کمک کنند، رهبری تفکر را ایجاد کنند، تشخیص نام تجاری را گسترش دهند، منجر به تولید و فروش بیشتر در تجارت الکترونیک شوند. به یاد داشته باشید، شما نیازی به دستیابی به تمام این اهداف را ندارید. 
 
2)شناسایی
 
فرمول موفقیت رسانه های اجتماعی
پلت فرم های اجتماعی مناسب را انتخاب کنید. برای اکثر شرکت های کوچک، پلت فرم های مناسب، جایی است که مشتریان شما همانجا هستند. محبوب ترین شبکه های اجتماعی با کسب و کارهای کوچک شامل: LinkedIn، Twitter، Facebook، Pinterest، Instagram، Google+ ، YouTube و SlideShare هستند. 
 
3) راه اندازی
 
فرمول موفقیت رسانه های اجتماعی
حضور اجتماعی خود را بوسیله تکمیل پروفایل های اجتماعی راه اندازی کنید. توصیف های جذابی از کسب و کار خود بنویسید و آن را به سایت خود پیوند دهید، لوگو و تصاویر مربوطه را بارگذاری کنید. یک تصویر جذاب بزرگ برای پروفایل در نظر بگیرید. سعی کنید به موارد خلاقانه فکر کنید. 
 
4)جلو بردن
 
فرمول موفقیت رسانه های اجتماعی
محتویات شبکه های اجتماعی خود را به روز نگه دارید. اگر شما قصد دارید از آن برای بازاریابی استفاده کنید، باید به طور منظم مطالب را به آن اضافه کنید - حداقل چند بار در هفته. مهم این است که فعالیت تازه ای را نشان دهید. موضوع محتوا همیشه نباید درباره خودتان باشد. وبلاگ ها و محتوای ویدیوی دیگران را به اشتراک بگذارید اما با دسته بندی اجتماعی خود آنها را اعتبار دهید. این یک راه عالی برای ایجاد دوستی آنلاین با نشان دادن اینکه برای محتوای آنها ارزش قائلید و آن را به اشتراک می گذارید، است.
 
5)مشارکت
 
فرمول موفقیت رسانه های اجتماعی
موفقیت رسانه های اجتماعی فقط با ارسال محتوای بی پایان بدون انجام دادن کار دیگری پدیدار نخواهد شد. درست مثل زندگی واقعی، باید نشان دهید نظر دیگران برایتان ارزشمند است. گاهی اوقات پاسخ و نظر دهید. هنگامی که محتوای دیگران را دوست دارید، دکمه Like را فشار دهید، محتواهای دیگر را به اشتراک بگذارید و همچنین در رویداد گاه به گاه توییتر یا فیس بوک شرکت کنید. اگر شما این کار را نکنید، تعداد فالوورهایتان کاهش پیدا خواهد کرد.
 


منبع: کانون تبلیغات صدف   آمار بازدید  499
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.