کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اشتباهات امنیتی جدید فیسبوک، گریبان‌گیر میلیون‌ها کاربر دیگر شد   |   اینستاگرام تعداد لایک‌ پست‌ها را مخفی می‌کند  |   گوگل به دنیای رباتیک باز می‌گردد  |   خبرگوناگون دوربین آیفون‌های 2019 اپل به لنز فوق عریض مجهز خواهند شد   |   آمازون و گوگل دعوا بر سر یوتیوب را خاتمه دادند  |   کسپرسکی: مایکروسافت آفیس هدف ۷۰ درصد حملات هکرها   |   احتمال عرضه آیفونی ۴.۷ اینچی با طراحی مشابه آیفون 8 در سال ۲۰۲۰   |  

فعالیت های تبلیغاتی خود را انتخاب کنید


هدف از بازاریابی، برجسته بودن و جلب توجه است پس یک بازاریابی خوب باید توجه مشتریان را به محصولات و خدمات خود جلب کند. تعاریف مشخص، داشتن یک پکیج عالی از محصولات و خدمات  و دانستن قیمت های رقابتی در بازار، مجموعه بازاریابی شما را تشکیل می دهند. اگر به تازگی وارد بازار رقابتی شده اید، می توانید با بهره گیری از تجربیات یک آژانس تبلیغاتی معتبر برای جذب و حفظ مشتریان باید بیشتر تلاش کنید. بسیاری از فعالیت های بازاریابی شما باید بر روی ارتباط با مشتریان و مزایای محصولات متمرکز باشد و در نظر بگیرید که فعالیت های تبلیغاتی بهترین نیازهای بازاریابی شما را برآورده می کند.

انواع فعالیت های تبلیغاتی
فعالیت های تبلیغاتی
ارتقاء محصولات و خدمات شایع ترین نوع بازاریابی است. فعالیت های تبلیغاتی می توانند شامل موارد زیر باشند:

1)تبلیغات

شما می توانید محصول، خدمات و یا نام تجاری خود را در روزنامه ها، رادیو، تلویزیون، مجلات، محیط های بیرونی و به صورت آنلاین تبلیغ کنید.

2)فروش شخصی یا فروش تلفنی
فعالیت های تبلیغاتی
فروش موثر شخصی متکی بر مهارت های فردی و ارتباط خوب، دانش عالی محصول و خدمات و توانایی فروش محصول به مشتریان احتمالی است.

3)تبلیغات عمومی

شامل پخش رسانه ای، مصاحبه و گفت و گو می شود.

4)تبلیغات کوتاه مدت

محصول یا خدمات خود را با استفاده از کوپن ها، مسابقات و رقابت ها به فروش برسانید.

5)بازاریابی مستقیم
فعالیت های تبلیغاتی
شامل ارسال نامه ها، ایمیل ها، جزوه ها و بروشور به مشتریان بصورت فردی، اغلب به دنبال فروش شخصی و یا فروش تلفنی است.

شما می توانید از ترکیب هر کدام از این روش ها برای جلب توجه مشتری استفاده کنید. ترکیب مناسب فعالیت های تبلیغاتی به شما در تامین نیازهای مشتریانتان، افزایش فروش، بهبود نتایج و افزایش توانایی شما برای دستیابی به مشتری بیشتر در بازار هدفتان کمک خواهد کرد.

بازاریابی آنلاین
فعالیت های تبلیغاتی
بازاریابی آنلاین اغلب مقرون به صرفه و برای کسب و کار بسیار مهم است. ایجاد یک برنامه بازاریابی آنلاین برای ارزیابی ویژگی هایتان و کمک به استراتژی شما در بازار مدرن حیاتی است. آگاه باشید که بازاریابی آنلاین ممكن است نیاز به تلاش و راه های متفاوت نسبت به سایر روش های بازاریابی داشته باشد. بسته به نوع کسب و کار و استراتژی بازاریابیتان، لازم است شما و کارمندانتان قبل از ارتباط تلفنی یا حضوری، ابتدا یاد بگیرید که چگونه یک وبسایت را باید راه اندازی یا ویرایش کنید یا چگونه از رسانه های اجتماعی استفاده کنید.


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  243
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.