کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

جلوگیری از بخار شیشه‌ها در زمستان با فناوری نانو  |   متقاضیان بسته حمایتی پیامک‌هایتان را چک کنید  |   اتحادیه اروپا هم ایران را تحریم کرد   |   در یک طرح آزمایشی؛ روسیه اینترنت جهانی را قطع می‌کند  |   خبرها از افزایش حقوق سال ۹۸   |   بهترین سامانه بارشی زمستانه از جمعه وارد کشور می‌شود; برف و یخبندان در راه است  |   نوبخت زمان پرداخت حقوق پایان سال کارمندان را اعلام کرد; پرداخت عیدی طی امروز و فردا   |  

فقط 50 درصد از شرکت ها از WhatsApp استفاده می کنند


نیمی از کسب و کارها از WhatsApp استفاده نمی کنند! علاوه بر این، 72 درصد از کاربران WhatsApp از برنامه پیامرسانی برای چت گروهی با همکاران تجاری خود استفاده نمی کنند، و عمدتا برای ارتباطات یک به یک استفاده می شود. که این یافته ها بر اساس یک مطالعه انجام شده توسط متخصصان بازاریابی آنلاین بود.

فرصت های WhatsApp برای کسب و کار
فرصت های WhatsApp برای کسب و کار

فرصت های WhatsApp برای کسب و کار
WhatsApp فرصت های زیادی برای کسب و کارهای کوچک فراهم می کند تا نه تنها محصولات و خدمات خود را به بازار عرضه کنند و به کار تبلیغات بپردازند، بلکه به صورت موثر به برقراری ارتباط و تعامل با مشتری بپردازند. مطالعات نشان داد که 90 درصد از پیام های WhatsApp در سه ثانیه باز می شود. این موضوع فرصتی برای کسب و کارهای کوچک فراهم می کند، زیرا آنها می توانند به جای در نظر گرفتن روش های کمتری از ارتباطات، خدمات و پشتیبانی مشتریان را در اختیار داشته باشند. به روز رسانی های اخیر در WhatsApp، که کاربران را قادر می سازد عکس ها، فیلم ها و تصاویر GIF را که فقط برای 24 ساعت برای مخاطبین قابل مشاهده است را ارسال کنند و به کسب و کارهای کوچک کمک می کند تا با مشتریان در راه سریع و کارآمد ارتباط برقرار کنند.
فرصت های WhatsApp برای کسب و کار
یکی از بهترین دلایل استفاده از برنامه پیام رسان فوری این است که اکثر مشتریان شما از آن استفاده می کنند - بیش از 50 میلیارد پیام از طریق WhatsApp هر روز ارسال می شود. 38 درصد از کسب و کارها این واقعیت را که WhatsApp برای استفاده رایگان است، دوست دارند. بنابراين، کسب و کارها ميتوانند از ارتباط با مشتريان در راه مقرون به صرفه بهره ببرند. اگر شما تا الان از این برنامه پیامرسان رایگان که در حال حاضر بیش از 1.2 میلیارد دلار در سراسر جهان استفاده می شود، استفاده نمی کردید اکنون زمان خوبیست تا از WhatsApp به عنوان بخشی از راهکارهای ارتباطات تجاری خود استفاده کنید.

فرصت های WhatsApp برای کسب و کار


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  336
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.