کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

آیفون 5G اپل تا سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه می‌شود   |   آپدیت Nokia 9 PureView امنیت حسگر اثر انگشت آن را کاهش می‌دهد   |   محبوبترین پَسورد جهان چیست؟  |   براساس تحقیقات اخیر، میلیون‌ها کاربر از کلمه‌عبور 123456 استفاده می‌کنند!   |   نسخه دسکتاپ مرورگر گوگل کروم نیز از حالت تاریک (Dark Mode) پشتیبانی خواهد کرد  |   بهترین پاوربانک‌ها با قابلیت شارژ سریع‌تر موبایل  |   چگونه ایرپادهای اپل را به یک کامپیوتر ویندوزی متصل کنیم؟  |  

مدیر تبلیغات چه کاری انجام می دهید؟


مدیر تبلیغات، استراتژی تبلیغاتی شرکت را توسعه، پیاده سازی و مدیریت می کند. این شغل آنهاست که بحث ها را مدیریت کنند و  بر فروش با حامیان و سازمان ها نظارت داشته باشد. آنها همچنین زمان زیادی را صرف مذاکره با نمایندگان فروش خارجی می کنند و مسئولیت مدیریت تولید مواد ، از جمله بسته های رسانه ای را دارند. آنها همچنین عموما مسئول مدیریت گروهی از نمایندگان فروش تبلیغات هستند. علاوه بر فعالیت روزانه، نقش مدیر تبلیغات برای ایجاد علاقه در میان خریداران از یک محصول یا سرویس برای یک بخش، یک سازمان کامل یا پروژه را دارند (برای یک آژانس تبلیغاتی خاص).

مدیر تبلیغات
وظایف مدیر تبلیغات

1)شناسایی اهداف تبلیغات
2)توسعه استراتژی تبلیغات
3) هدف قرار دادن بازارهایی که انتظارات مشتری را برآورده کنند
4)مدیریت تلاش های تبلیغاتی
5) مدیریت کل بخش تبلیغات در صورت لزوم
6) توسعه برنامه های تبلیغاتی برای هر دو رسانه سنتی و دیجیتال
7) نظارت بر اجرای کلیه برنامه های رسانه ای
8) ملاقات با مشتریان برای ارائه مشاوره بازاریابی و فنی
9) نیروی لازم برای استخدام تبلیغات، ارتقاء و کارکنان بازاریابی
10) نظارت بر فعالیت روزانه تبلیغات، ارتقاء و کارکنان بازاریابی

مدیر تبلیغات بیرون از دفتر کار می کند اما در برخی شرایط برای ملاقات با مشتریان لازم به سفر است. این مواردی است که اگر برای یکی از آژانس های تبلیغاتی بزرگ با حساب های ملی و بین المللی کار می کنید، باید به آن توجه داشته باشید. غیر معمول نیست  که مدیر تبلیغات بین مشتری و تبلیغاتی یا شرکت تبلیغاتی ارتباط ایجاد کند و بر آنها نظارت داشته باشد.

درآمد میانگین

مدیر تبلیغات
حقوق سالانه برای مدیر تبلیغات 92 هزار و 407 دلار است همانطور که در ماه آگوست سال 2017 با محدوده بین 80،887 دلار تا 111،124 دلار بوده است. با این حال، این می تواند به طور گسترده ای به عوامل مختلف مبستگی داشته باشد.

الزامات آموزش و پرورش

مدیر تبلیغات
مدرک لیسانس برای اکثر موقعیت های تبلیغاتی مورد نیاز است. بعضی از کارفرمایان مدرک کارشناسی در تبلیغات یا روزنامه نگاری را ترجیح می دهند. دوره مربوطه ممکن است شامل کلاس های بازاریابی، رفتار با مصرف کننده، تحقیقات بازار، فروش، روش های ارتباطی و تکنولوژی، هنرهای تجسمی، تاریخ هنر و عکاسی باشد.

ویژگی های مهم

مدیر تبلیغات
ویژگی های مشترک مدیران تبلیغات شامل مهارت های بین فردی و تحلیلی می باشد. مهارت های تحلیلی ضروری هستند چرا که صنعت تبلیغات با افزایش رسانه های دیجیتال و چشم انداز دیجیتال به طور مداوم در حال تغییر است. مدیران باید قادر به تجزیه و تحلیل روند صنعت به منظور تعیین استراتژی های امیدوار کننده برای سازمان و مشتریان باشند. دیگر ویژگی های مهم شامل مهارت های ارتباطی خوب، خلاقیت، مهارت های تصمیم گیری خوب، مهارت های سازمان یافته برای مدیریت زمان و بودجه و ایجاد انگیزه در کارکنان است. همانطور که می بینید، دلیل اینکه کار مدیر تبلیغات با دستمزدهای سنگین همراه است، این کار با مسئولیت بسیار زیادی همراه است.منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  383
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.