کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

قابلیت های جدید «آی او اس» مشخص شدند  |   حمله هکری به یک بیمارستان، بیمار آلمانی را کشت  |   اپلیکیشن Your Phone مایکروسافت اکنون امکان اجرای برنامه‌های اندرویدی روی کامپیوتر را فراهم می‌کند  |   به‌روزرسانی جدید گلکسی واچ 3 سامسونگ منتشر شد  |   اپل واچ سری 6 همراه با مدل اقتصادی واچ SE رسما معرفی شد  |   شیائومی از اسمارت‌فون جدید ردمی 9i رسما رونمایی کرد  |   نقص امنیتی بلوتوث میلیاردها دستگاه را آسیب پذیر کرد  |  

مزایای بازاریابی مستقیم


کمپین های بازاریابی مستقیم تاثیرگذار بر ترویج یک محصول یا خدمات خاص تمرکز می کنند و از مشتریان خود می خواهند که برای دریافت اطلاعات بیشتر، ثبت نام علایق خود، بازدید از وب سایت شما، رزرو یا خرید اقدام کنند. بازاریابی مستقیم به شما این امکان را می دهد که محصولات و خدمات خود را به طور مستقیم بین مشتریانی که بیشتر به آنها نیاز دارند، ترویج دهید. یک کمپین بازاریابی خوب:

•    به شما در ایجاد روابط با مشتریان جدید کمک می کند
•    کمک می کند تا محصول یا خدمات خود را آزمایش کنید
•    به شما می گوید که کدام رویکردهای بازاریابی به بازار هدف شما نزدیکتر هستند
•    محتوای قانع کننده ای که می توانید با مشتریان مورد نظر خود به اشتراک بگذارید را ارائه می دهد
•    باعث افزایش فروش می شود

با این حال، کمپین های بازاریابی نیازمند برنامه ریزی دقیق و درک روشنی از عمل بازاریابی مستقیم هستند. آگاهی از مزایا و چالش های بازاریابی مستقیم، به شما کمک می کند به طور موثر از آن استفاده کنید.

ببیشترین استفاده را از بازاریابی مستقیم داشته باشید
بازاریابی مستقیم
یک برنامه ریزی خوب در کمپین بازاریابی مستقیم، شما را به سمت مشتریان ایده آل خود هدایت کند. شناسایی مزایای بازاریابی مستقیم به شما کمک خواهد کرد تا بیشترین استفاده را از آن داشته باشید. برای داشتن یک برنامه ریزی خوب شما می توانید از آژانس تبلیغاتی معتبر مشاوره بگیرید.

مشتریان ایده آل خود را هدف قرار دهید

با استفاده از بازاریابی مستقیم، شما می توانید گروه های خاصی از مشتریان را با پیام های متناسب هدف قرار دهید. با صرف زمان برای تحقیق و شناسایی مشتریانی که به احتمال زیاد به محصولات یا خدمات شما نیاز دارند، می توانید اقدامات بازاریابی خود را برای رسیدن به نتیجه مطلوب اعمال کنید. یک کمپین بازاریابی مستقیم هدفمند همچنین به شما در داشتن درکی دقیق از چگونگی پاسخ دادن به مشتریان نسبت به پیشنهادات محصول و خدماتتان کمک می کند.

فروش را برای مشتریان فعلی و گذشته افزایش دهید
بازاریابی مستقیم
اکثر مشتریان نسبت به کسب و کارهایی که تلاش می کنند تا نیازهای آنها را درک کنند و ارتباط شخصی با آنها برقرار کنند، خوش بین تر هستند بنابراین شما می توانید فروش خود را با انتخاب تاکتیک های تبلیغاتی ساده و برنامه ریزی شده به مشتریان فعلی خود افزایش دهید. شما همچنین می توانید از تاکتیک های بازاریابی مستقیم برای برقراری روابط با مشتریانی که در یک زمان به کسب و کار شما برنگشته اند، استفاده کنید. نزدیک شدن به مشتریان قبلی، فرصتی برای فروش دوباره است، پس سوابق مشتریان خود را نگه دارید و دریابید که چرا دیگر از شما خریدی نداشته اند.

بهبود وفاداری مشتری

بازاریابی مستقیم به شما کمک می کند تا روابطی مستقیم با مشتریان خود ایجاد کنید. شما می توانید تبلیغات، نامه ها و و ارتباط آنها را با کسب و کار خود شخصی کنید. بسیاری از کسب و کارها، بازاریابی مستقیم و استراتژی وفاداری مشتری را برای حفظ و ایجاد روابط مشتری ترکیب می کنند.

ایجاد کسب و کار جدید
بازاریابی مستقیم
هنگامی که از بازاریابی مستقیم استفاده می کنید، می توانید مستقیما با بازار هدف انتخابی خود ارتباط برقرار کنید که این موضوع باعث بهبود نرخ فروش نسبت به زمانی که با حجم زیادی از مشتریانی که ممکن است به محصولات و خدمات شما علاقه ای نداشته باشند، می شود. اگر از تکنیک های موثر برای یافتن منابع و یافتن مشتری های جدید استفاده کنید، می توانید چشم اندازهای جدید مشتریان را متوجه شوید و فروش خود را به مشتریان جدید افزایش دهید. بازاریابی مستقیم به شما امکان می دهد تا نسبت به نیازهای بازار و کسب و کار خود مسئول و پاسخگو باشید. شما می توانید نتایج فروش سریع و انعطاف پذیر را با استفاده از بازاریابی مستقیم به دست آورید. برای مثال، می توانید از یک کمپین بازاریابی مستقیم برای موارد زیر استفاده کنید:

•    افزایش فروش یک محصول خاص
•    تجدید ارقام فروش های گذشته
•    افزایش تماس با مشتری
•    پیگیری مستقیم در ارتقاء و پیشرفت

نقل قول شفاهی قدرتمندترین نوع بازاریابی است. یک کمپین بازاریابی موثر، اطلاعاتی درباره کسب و کار خود به مشتریان ارائه می دهد که به راحتی می توانند با دوستان، همکاران و خانواده خود به اشتراک بگذارند. این می تواند یک استراتژی جدید برای کسب و کار شما باشد.

تست و اندازه گیری محصولات و عملکرد فروش
بازاریابی مستقیم
رویکردهای مستقیم بازخورد مستقیم را فراهم می کنند. بازاریابی مستقیم نیز یک راه عالی برای سنجش علایق مشتریان نسبت به محصولات یا خدمات جدید است. بازاریابی مستقیم همچنین به شما امکان می دهد تا بازارهای جدید را آزمایش کنید، نتایج فروش را بررسی کنید، اثربخشی فروش و تاکتیک های تبلیغاتی خود را اندازه گیری کنید و به راحتی تنظیمات لازم را در کمپین خود انجام دهید. هر بار که شما یک کمپین بازاریابی مستقیم را اجرا می کنید، باید نتایج را کنترل و بررسی کنید، و از اطلاعاتی که به دست می آورید برای بهبود موفقیت کمپین بعدی خود استفاده کنید.


منبع: کانون تبلیغاتی تاریخ ثبت مقاله  شنبه 1397/03/26   آمار بازدید  755
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.