کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

جلوگیری از بخار شیشه‌ها در زمستان با فناوری نانو  |   متقاضیان بسته حمایتی پیامک‌هایتان را چک کنید  |   اتحادیه اروپا هم ایران را تحریم کرد   |   در یک طرح آزمایشی؛ روسیه اینترنت جهانی را قطع می‌کند  |   خبرها از افزایش حقوق سال ۹۸   |   بهترین سامانه بارشی زمستانه از جمعه وارد کشور می‌شود; برف و یخبندان در راه است  |   نوبخت زمان پرداخت حقوق پایان سال کارمندان را اعلام کرد; پرداخت عیدی طی امروز و فردا   |  

مسئولیت مدیران تبلیغات


تبلیغات شامل مجموعه بازاریابی، آگهی و فعالیت های روابط عمومی است که برای رسیدن به یک بازار هدف و ارتباط دادن ویژگی ها و مزایای محصولات یا خدمات شرکت، روش کارآمدی است. هدف استراتژی های تبلیغاتی جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان فعلی است. طبق آمار، انتظار می رود که فرصت های شغلی برای تبلیغات، بازاریابی، روابط عمومی و مدیران فروش بین سال های 2008 تا 2018 13 درصد افزایش یابد.

هدف
مسئولیت مدیران تبلیغات
هدف کلی از تبلیغات اجرایی، کمک به شرکت ها در ایجاد فرصت های تجاری سودآور و افزایش درآمد است. تبلیغات به کسب و کار کمک می کند تا رشد کند و تعداد مشتری را افزایش دهد. مدیران تبلیغات ممکن است زمان زیادی را صرف مذاکره با مشتریان بالقوه و بستن معاملات فروش کنند. آنها مذاکره می کنند که فضای تبلیغاتی را با ناشران روزنامه، مجله و وب سایت، و نیز شرکت های تلویزیونی و رادیو به اشتراک بگذارند.

صلاحیت و شرایط
مسئولیت مدیران تبلیغات
بسیاری از کارفرمایان به دنبال کاندیداهای اجرایی تبلیغاتی هستند که دارای مدرک کارشناسی یا مدرک کارشناسی ارشد در بازاریابی باشند. برخی از کارفرمایان نیز افرادی را با مدرک دیپلم در تبلیغات یا روزنامه نگاری استخدام می کنند. داشتن تجربه فروش، بازاریابی، تبلیغات و روابط عمومی برای افرادی که قصد کسب شغل اجرایی تبلیغات را دارند، سودمند است. با این حال، بعضی از کارفرمایان، آموزش کار برای مدیران سطح مقدماتی در تبلیغات ارائه می دهند.

مهارت ها
مسئولیت مدیران تبلیغات
مهارت اجرایی تبلیغات منعکس کننده توانایی فرد برای انجام وظایف اساسی شغلی است. از آنجایی که مدیران تبلیغات مسئولیت حساب های تبلیغاتی را بر عهده دارند، زمان زیادی را صرف حفظ مشتریان یا شرکای تبلیغاتی می کنند. مدیران تبلیغات دارای توانایی های اولویت بندی کار و تولید نتایج کارآمد هستند. داشتن مهارت های تفصیلی و ارتباطی و همچنین نشان دادن خدمات مشتری و مهارت های فروش برای مدیران تبلیغات بسیار مهم است.

وظایف
مسئولیت مدیران تبلیغات
مدیران تبلیغات ممکن است با سرپرستان فروش و مدیران بازاریابی که راهکارهای تبلیغاتی و کمپین های تبلیغاتی را اجرا می کنند، کار کنند. مدیران تبلیغات، منجر به جذب مشتریان بالقوه می شود. آنها اغلب ملزم به رعایت مقررات فروش می باشند، که ممکن است به آنها نیاز داشته باشد تا برنامه کاری 40 ساعته هفته را طی کنند. آنها همچنین حساب های تبلیغاتی را مدیریت می کنند و کارهای فروش را دنبال می کنند.


منبع: کانون تبلیغاتی تاریخ ثبت مقاله  جمعه 1397/06/02   آمار بازدید  91
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.