کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

اشتباهات امنیتی جدید فیسبوک، گریبان‌گیر میلیون‌ها کاربر دیگر شد   |   اینستاگرام تعداد لایک‌ پست‌ها را مخفی می‌کند  |   گوگل به دنیای رباتیک باز می‌گردد  |   خبرگوناگون دوربین آیفون‌های 2019 اپل به لنز فوق عریض مجهز خواهند شد   |   آمازون و گوگل دعوا بر سر یوتیوب را خاتمه دادند  |   کسپرسکی: مایکروسافت آفیس هدف ۷۰ درصد حملات هکرها   |   احتمال عرضه آیفونی ۴.۷ اینچی با طراحی مشابه آیفون 8 در سال ۲۰۲۰   |  

مهارت های مورد استفاده برای بازاریابی موفق


کمپین های بازاریابی برای تبلیغات موثر نیاز به طیف وسیعی از مهارت و دانش دارند. برای موفقیت در فروش محصولات و خدمات خود، ممکن است مجبور باشید مهارت های خود یا اعضای تیم خود را بالا ببرید. این موضوع را در نظر بگیرید که آیا اعضای تیم شما دارای مهارت های کسب و کار لازم برای اجرای یک کمپین بازاریابی موفق هستند یا خیر. زمانی را صرف درک اینکه در کسب و کار شما نیاز به آموزش بیشتر کارکنان، توسعه شخصی یا مشاوره برای خود و کارکنان خود دارید، صرف کنید. در حالی که شما می توانید مهارت های تیم خود را در برخی از مناطق بهبود بخشید، سه حوزه کلیدی بازاریابی وجود دارد که باید از وجود این توانایی ها در کارکنان بازاریابی خود اطمینان یابید.

ارتباط، مذاکره و شبکه ارتباطی
بازاریابی موفق
بازاریابان خوب ارتباطات قوی و اپراتورهای فعال تجاری هستند. مهارت های ارتباطی تیم شما به آنها کمک می کند تا با ارائه خدمات، برقراری ارتباط با مشتریان و ایجاد شبکه های با ارزش در توسعه بازار خود موفق باشند. در کسب و کارهای بزرگتر، ممکن است مجبور باشید به بحث های پیچیده داخلی بروید، مهارت های ارتباطی به شما در مذاکرات اهداف بازاریابی با تیم فروش کمک خواهد کرد.

با تیم فروش خود همکاری کنید
بازاریابی موفق
اگر یک تجارت بزرگ دارید باید تیم بازاریابی و فروش جدا داشته باشد. تیم فروش شما یک بخش ضروری از موفقیت بازاریابی شماست، آنها در توسعه استراتژی های بازاریابی خود کمک می کنند تا انگیزه و تمرکز فروشندگان خود را برای دستیابی به اهداف بازاریابی جلب کنند. در کسب و کارهای کوچکتر با اعضای تیم کمتر، شما هنوز هم باید کار کنید تا مطمئن شوید که اهداف بازاریابی شما با اهداف فروش و اهداف کلی کسب و کار سازگار است.

نقات قوت و ضعف خود را بشناسید
بازاریابی موفق
ارزیابی و درک نقاط قوت، ضعف، فرصت ها و تهدیدهای کسب و کارتان به شما کمک می کند تا تصمیمات بازاریابی خود را به طور آگاهانه و موثر ارائه دهید. مزایا و معایب سیستم عملیاتی شما، تعهدات مالی، تعهدات قانونی و مهارت های نیروی کار خود را بدانید. انجام تجزیه و تحلیل بر نقاط ضعف و قوت  قبل از راه اندازی یک کمپین بازاریابی می تواند به شما در شناسایی نیازهای آموزشی و تصمیم گیری های بازاریابی خوب در طول این راه کمک کند، از جمله:

•    ایجاد یک ایمیل هدفمند و مستقیم برای مشتریان مورد نظر
•    مناسب بودجه بازاریابی خود خرج کنید
•    از کارمندانی که دارای مهارت های ارتباطی بالاتری هستند استفاده کنید
•    پیروی از مقررات حفظ حریم خصوصی در یک کمپین تبلیغاتی


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  148
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.