کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

محدودشدن پخش زنده فیس بوک پس از تیراندازی‌های نیوزلند  |   ترامپ همکاری شرکت‌های مخابراتی آمریکا با هواوی را ممنوع می کند  |   رونمایی از لپ تاپ جدید اچ پی با دو نمایشگر  |   نسخه قرمز‌رنگ وان پلاس 7 در کنار نسخه پایه این گوشی معرفی و عرضه خواهد شد   |   آسیب پذیری امنیتی واتس‌اپ دردسرساز شد   |   چگونه اشتراک‌گذاری مجدد را در استوری‌های اینستاگرام خود غیرفعال کنیم؟   |   دولت آمریکا باید تجزیه فیس بوک را بررسی کند  |  

نحوه استفاده از بازاریابی نفوذی و تأثیرگذار برای کسب و کار خرده فروشی شما

اساسا بازاریابی تأثیرگذار به معنای کار با تاثیرگذاران است. افرادی که رسانه های بزرگ اجتماعی و یا زندگی واقعی را دنبال می کنند و می توانند بر تصمیم های خرید فالوورهای خود تاثیر بگذارند. اگر تا به حال چیزی خریده اید که نتیجه تعریف و تمجیدهای  یک وبلاگ نویس بوده، از آن استفاده کنید یا آن را مرور کنید، بازاریابی نفوذی روی شما تاثیر گذاشته است. چگونه نفوذ یا بازاریابی  می تواند به یک کسب و کار خرده فروشی کمک کند؟ این مقاله یک راهنما برای شروع است.
1)اهدافتان را تعیین کنید
همانطور که با هر نوع کمپین بازاریابی، قبل از اینکه شروع کنید، باید اهداف خود را برای تلاش در یک بازاریابی تاثیرگذار تعیین کنید. در بیشتر موارد، شما می خواهید بیشتر توجه ها و فالوورهای خود را به سمت حساب های رسانه های اجتماعی خود بکشید و می خواهید اقدامات زندگی واقعی را مانند بازدید از فروشگاه هایتان، بازدید از وب سایت و یا خرید انجام دهید. این اهداف قابل اندازه گیری باشند.

بازاریابی نفوذی 2) تاثیرگذاران خود را پیدا کنید
شما می توانید از هشتگ ها یا کلمات کلیدی برای پیدا کردن نفوذگران در منطقه محلی خود استفاده کنید. زمان خود را در جست و جوی رسانه های اجتماعی برای پیدا کردن وبلاگ نویسان یا موارد مشهور یوتیوب که با این سه معیار هماهنگی دارند بگذرانید 1) آنهایی که یک موفقیت بزرگ دارند 2) آنهایی که فالوورهایشان مناسب بازار شما هستند 3) آنهایی که محتوای صفحات مجازیشان با آنچه که شما می فروشید مناسب است.

بازاریابی نفوذی 3) بهبود و رشد یک رابطه
با ارسال نظرات مربوط به وبلاگهای خود، بازخوانی توییت ها و یا اشتراک عکس های اینستاگرام دیگران را از وجود خود مطلع کنید.  در عین حال، همچنین شما در مورد نوع محتوایی که دیگران ایجاد می کنند بیشتر یاد می گیرید، که به شما ایده هایی را درباره چگونگی کار با آنها می دهد.

بازاریابی نفوذی 4)در تماس باشید
هنگامی که یک تأثیرگذار با شما آشنایی داشته باشد، با یک ایمیل مشخص کنید که چگونه می خواهید با هم کار کنید و دلیل اینکه  فکر می کنید این کار به نفع هر دو شما باشد را بگویید. در مورد آنچه که در ذهن دارید، بیش از حد نگران نباشید. آنچه را که می خواهید تأثیرگذار برای شما انجام دهد، مثلا اینکه در مقابل شما چه کاری برای آنها انجام می دهید و چگونگی مفید بودن این ارتباط برای هر دو طرف را بگویید و بخاطر بسپارید. شما احتمالا مجبور خواهید شد چند بار پاسخگو باشید تا تاثیر گذاران  حوزه های کاری شما را دریافت کنند، صبور باشید. فکر خود را در مورد هدفی که برای کمپین انتخاب می کنید، گسترش دهید. تأثیرگذار تا زمانی که نداند دقیقا شما چه می خواهید نمیتواند آن را انجام دهد.
بازاریابی نفوذی


منبع: کانون تبلیغات صدف   آمار بازدید  341
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.