کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

فیس بوک به نقض عمدی قوانین حریم شخصی انگلیس متهم شد  |   فهرست محصولات اپل در سال ۲۰۱۹ اعلام شد  |   زمان جدید پرداخت "بسته حمایتی" به جاماندگان اعلام شد   |   ریاکاری روسیه و چین در قبال جمهوری اسلامی   |   جلوگیری از بخار شیشه‌ها در زمستان با فناوری نانو  |   متقاضیان بسته حمایتی پیامک‌هایتان را چک کنید  |   اتحادیه اروپا هم ایران را تحریم کرد   |  

نوع ویدئو مناسب و نامناسب برای هر سایت رسانه های اجتماعی

 
چرا ویدئو یا تیزر تبلیغاتی را برای ارتقاء کسب و کارتان انتخاب می کنید؟ بر اساس یک نظرسنجی بازاریابی 98 درصد از کاربران می گویند که برای کسب اطلاعات درباره یک محصول و خدمات آن یک ویدئو توضیحی را تماشا کرده اند. از این تعداد 74 درصد گفته اند که بعد از دریافت اطلاعات از ویدئو محصول را خریداری کرده اند. با استفاده از بازاریابی ویدئویی در رسانه های اجتماعی، می توانید نام تجاری کسب و کار خود را بیشتر و بهتر به مردم معرفی کنید و در بیشتر موارد به صورت رایگان با تمام رسانه های موجود، می توانید بدون توجه به جایی که هستید، به مخاطبان جهانی برسید. 
 
ویدئو مناسب و نامناسب برای هر سایت رسانه های اجتماعی
تأثیر ویدئو
 
ویدئو مناسب و نامناسب برای هر سایت رسانه های اجتماعی
اگر صاحب یک کسب و کار کوچک هستید، ویدئو به شما اجازه می دهد به طور مستقیم با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید تا بتوانید ارزشهای نام تجاری خود را به اشتراک بگذارید. اگر می خواهید تبلیغات را با استفاده از ویدیو ایجاد کنید، یک گزارش آمار بازاریابی نشان می دهد که ویدئو دارای بازدید میانگین 1.84٪ و بالاترین میزان کلیک مربوط به فرمت های تبلیغاتی دیجیتال است. محتوای ویدئویی مانند ویدئوهای توضیحی، یک ابزار موثر برای بهبود عملکرد کلی شرکت ها بوده است؛ زیرا آنها با این کار اعتماد ایجاد می کنند اما انتخاب ویدئو بسیار مهم است. ویدیو می تواند نرخ تغییر را با 80 درصد افزایش دهد و رتبه بندی در صفحه اول گوگل را 53 برابر بیشتر کند. 
 
ویدئو مناسب و نامناسب برای هر سایت رسانه های اجتماعی
نکاتی برای ویدئو بازاریابی در رسانه های اجتماعی
 
ویدئو مناسب و نامناسب برای هر سایت رسانه های اجتماعی
بنابراین نوع مناسب ویدئو چیست؟ ویدئوهای توضیحی و شخصی سازی شده موفق هستند. هنگامی که شما برای یکبار بدانید که چه نوع فیلمی را باید ایجاد کنید، از آن به بعد مسیر شما درست است. اگر ویدیو بیش از حد طول بکشد، شانس از دست دادن مخاطبان افزایش می یابد. هنگامی که نوبت به انتخاب کانال های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، یوتیوب، تلگرام و توییتر می رسد، باید بدانید که هر پلت فرم مزایا و معایب خودش را دارد پس در انتخاب آنها دقت لازم را داشته باشید. 
 


منبع: کانون تبلیغات صدف   آمار بازدید  197
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.