کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

آیفون 5G اپل تا سال ۲۰۲۰ به بازار عرضه می‌شود   |   آپدیت Nokia 9 PureView امنیت حسگر اثر انگشت آن را کاهش می‌دهد   |   محبوبترین پَسورد جهان چیست؟  |   براساس تحقیقات اخیر، میلیون‌ها کاربر از کلمه‌عبور 123456 استفاده می‌کنند!   |   نسخه دسکتاپ مرورگر گوگل کروم نیز از حالت تاریک (Dark Mode) پشتیبانی خواهد کرد  |   بهترین پاوربانک‌ها با قابلیت شارژ سریع‌تر موبایل  |   چگونه ایرپادهای اپل را به یک کامپیوتر ویندوزی متصل کنیم؟  |  

هوش خود را برای کار در سبک برند تعلیم دهید

 
فکر کردن درباره قسمت ذهنی برندتان
 
هویت
 
هوش خود را برای کار در سبک برند تعلیم دهید
همه ما اسامی و ویژگی های دیگر داریم که به دیگران کمک می کند تا ما را شناسایی کنند. به طور مشابه، برندها نیز دارای این اجزا هستند، که ترکیبی از آن اغلب به عنوان لوگو معرفی می شود. لوگوی شما بسیار مهم است که بعضی اشتباهاٌ آن را برند می نامند. این به خاطر این واقعیت است که کلمات، فونت ها، شکل ها، رنگ ها و سایر خصیصه هایی که لوگو شما را تشکیل می دهند [باید] به طور کامل در مورد اینکه چه کسی هستید و به چه چیزی اعتقاد دارید، بگویند. 
 
تثبیت موقعیت
 
هوش خود را برای کار در سبک برند تعلیم دهید
موقعیت شما جایی که باید در صحنه رقابت و بازار تثبیت شود را تعریف می کند. اهمیت برند، نقش بسزایی در شفاف سازی و شناساندن محصول دارد. یکی از بزرگترین مسئولیت های تجاری، خدمات به مشتریان می باشد که در صورت عدم اطلاع از روش صحیح آن، تعهد به درستی انجام نمی پذیرد. 1)موقعیت و جایگاهی که در جامعه دارید و 2)چه کسی مشتری شماست یا خواهد شد.
 
استراتژی
 
هوش خود را برای کار در سبک برند تعلیم دهید
برنامه ریزی از ضروریات طرح می باشد که الته این یک ایده کلی است و استراتژی شما می بایست شامل هدف و جزئیات باشد. هنگامی که شما استراتژی برند خود را به خوبی تعریف کرده اید، آن بر تمام انتظارات تجارتتان شامل نیازهای مصرف کننده، محیط رقابتی و البته احساسات اثر می گذارد.
 
چشم انداز
 
هوش خود را برای کار در سبک برند تعلیم دهید
چگونه می خواهید توسط کسانی که با شما تماس می گیرند و ارتباط پیدا می کنند، شناخته شوید؟ چشم انداز شما، گسترش موقعیت خود شما است، زیرا می تواند به شما کمک کند از طریق ارزش هایتان بین موقعیت فعلی و آینده ارتباط برقرار کنید. این یکی از آن عناصر برند است که دقیقا همانطور که شنیده می شود به نظر می رسد. چشم انداز پیروزی!
 
مأموریت
 
هوش خود را برای کار در سبک برند تعلیم دهید
آیا می دانید همه ایده های اساسی برای این است که مشتریان یا همکاران واقعی شما به دنبال آن هستند تا تصمیم بگیرند آیا دوست دارند با شما ارتباط برقرار کنند یا خیر؟ آنها حداقل، جزئی از اهداف مأموریتتان می باشند. علاوه بر این، ماموریت شما شامل اقداماتی است که شرکتتان را به سمت جلو حرکت می دهد. بعضی از مسیرها، دیدگاه ها و اولویت های استراتژیک را اضافه کنید. 
 
 


منبع: کانون تبلیغات صدف   آمار بازدید  218
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.