کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

خبرداخلی گوشی هوشمند آنر 9A به زودی وارد بازار ایران می‌شود   |   گوشی جدید موتورولا با نمایشگر تاشو در راه است  |   گوشی جدید شیائومی با شارژ ۲۳ دقیقه‌ای باتری عرضه شد  |   شیائومی از تلویزیون جدید کاملا شفاف خود رونمایی کرد   |   شیائومی از تلفن Mi 10 Ultra با پشتیبانی از فناوری شارژ فوق سریع 120 وات رونمایی کرد   |   هواوی احتمالا نسخه جدید لپ‌تاپ میت‌بوک X را در سال جاری میلادی معرفی می‌کند   |   تلویزیون هوشمند 50 اینچی نوکیا با رزولوشن 4K احتمالا به‌زودی عرضه خواهد شد   |  

وقت تلف نکنید! چهار گام برای هدفمند ساختن 20درصد از مشتریانتان


آیا می دانید که قانون تجارت 80/20 چیست؟ طبق تحقیقات، 80 درصد از فروش خرده فروشان معمولا از 20 درصد مشتریان بوجود می آیند. کلید رشد کسب و کار شما این است که 20٪ مشتریان را شناسایی کنید و آنها را برای خرید بیشتر از فروشگاه خود تشویق کنید. بر اساس گزارشات، شخصی سازی یک کلید برای وفاداری مشتریان است. حدود 44 درصد از مصرف کنندگان می گویند که پس از یک تجربه خرید شخصی از یک شرکت، خرید خود از شرکت مورد نظر را تکرار کرده اند. اما امروز شخصی سازی به معنای تقسیم کردن مشتریان، بازاریابی به گروه های جمعیتی مختلف و ایجاد شخصیت های خریدار است.

گام اول: شناسایی
هدفمند ساختن مشتریان
چگونه با ارزش ترین مشتریان را شناسایی می کنید؟ فرکانس خرید، هزینه خرید و هزینه های انجام شده، سه روش برتر هستند که به ترتیب 68٪، 65٪ و 64٪ از خرده فروشان آنها را مورد استفاده قرار می دهند. حدود 40 درصد نیز از رسانه های اجتماعی برای پیدا کردن مشتریانی که طرفداران نام تجاری کسب و کارشان هستند استفاده می کنند. با این حال فرصت از دست رفته وجود دارد: فقط 52٪ از خرده فروشان بر اساس سودآوری مشتریان با ارزش ترین مشتریان خود را تشخیص می دهند و تنها 13٪ احساس می کنند که کار خوبی در این زمینه انجام می دهند.

گام دوم: ترغیب کردن
هدفمند ساختن مشتریان
هنگامی که مشتریان برتر شناسایی می شوند، گام بعدی کسب اطلاعات شخصی بیشتر از آنها است. البته، شما باید برخی از انگیزه ها را برای متقاعد کردن آنها در به اشتراک گذاشتن داده ها ارائه دهید. یکی از بهترین انگیزه ها، بر اساس گزارش، گسترش "پیشنهادات تخصصی" است که براساس تاریخچه خرید مشتری است و53٪ از شرکت ها در این نظرسنجی این کار را انجام می دهند. در حقیقت، نظرسنجی ها گزارش می دهند که 93 درصد از مصرف کنندگان مایل به ارائه اطلاعات دقیق شخصی هستند اگر بدانند که در عوض پیشنهادات سفارشی را دریافت می کنند.

گام سوم: برقراری ارتباط
هدفمند ساختن مشتریان
اطلاعات مشتریان را با فروشندگان به اشتراک بگذارید تا بتوانند توصیه هایی جالب و تجربه خریدی را که از انتظارات مشتری فراتر رفته است، ارائه دهند. با وجود اینکه 77٪ از خرده فروشان به طور کلی احساس می کنند که قادر به شناسایی مشتریان ارزشمند خود هستند، تقریبا نیمی (47٪) هیچ سیستم ارتباطی با آنچه که به فروشندگان می آموزند ندارند.

گام چهارم: پاداش
هدفمند ساختن مشتریان
چگونه می توانید تجربه خرید مشتریان مورد نظر خود را لذت بخش تر کنید؟ دعوت به مراسم مهم(96%) ، تبلیغات شخصی(56%) و پاداش شخصی(50%) سه روش برتری هستند که خرده فروشان از آن ها استفاده می کنند از جمله دیگر روش ها:

•    دسترسی سریع به محصولات جدید(25%)
•    مسئول خرید شخصی(19%)
•    زمان و روز ویژه خرید(17%)


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  399
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.