کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

محدودشدن پخش زنده فیس بوک پس از تیراندازی‌های نیوزلند  |   ترامپ همکاری شرکت‌های مخابراتی آمریکا با هواوی را ممنوع می کند  |   رونمایی از لپ تاپ جدید اچ پی با دو نمایشگر  |   نسخه قرمز‌رنگ وان پلاس 7 در کنار نسخه پایه این گوشی معرفی و عرضه خواهد شد   |   آسیب پذیری امنیتی واتس‌اپ دردسرساز شد   |   چگونه اشتراک‌گذاری مجدد را در استوری‌های اینستاگرام خود غیرفعال کنیم؟   |   دولت آمریکا باید تجزیه فیس بوک را بررسی کند  |  

پست مستقیم


پست مستقیم یکی از رایج ترین و شناخته شده ترین انواع بازاریابی مستقیم است. این پست های ارسال شده کسب و کار شما، محصولات و خدمات آن را تبلیغ می کند. کمپین های پست مستقیم به طور کلی از لحاظ جغرافیایی سازماندهی شده و به تمام مشتریان پستی در یک منطقه یا به تمامی مشتریان در یک لیست ارسال می شود. کمپین های پست مستقیم به وسیله ارائه پاسخ متناسب با سوال مشتریان، نرخ مشتریانی که نسبت به خدمات و محصولات شما علاقه مند هستند را افزایش می دهند بدون اینکه تبلیغات شما میان سایر تبلیغات در بازار ناپدید شود.

انواع پست مستقیم
پست مستقیم
رایج ترین انواع پست مستقیم عبارتند از:
پست مستقیم
کاتالوگ: محدود، ایجاد چند صفحه تبلیغاتی از محصولات
پست پاکت نامه: با درج تبلیغ در پاکت نامه
کارت پستال: با پیام تبلیغاتی در یک طرف و آدرس مشتری در طرف دیگر
اسناد سریع الانتقال: با اطلاعات شخصی از پایگاه داده چاپ شده است

نکاتی درباره پست مستقیم
پست مستقیم
یک لیست پستی مشخص و قابل اعتماد و یک پست تبلیغاتی با کیفیت، میزان توجه ها و پاسخ ها به پست مستقیم شما را بهبود خواهد بخشید. لیست پست مستقیمی را که با مشتریان هدف شما مطابقت دارد، انتخاب کنید در عین حال شما می توانید لیستی از آدرس های مشتریانی که می خواهید پست مستقیم به آنها ارسال کنید را بخرید.
پست مستقیم
مسئولیت های خود را بشناسید: قبل از انجام هر گونه بازاریابی مستقیم باید قوانین مربوط به جمع آوری و نگهداری اطلاعات شخصی را درک کنید. کمپین های پست مستقیم اغلب مسئول دریافت اطلاعاتی هستند که توسط مقررات حقوق حریم خصوصی محافظت می شوند. انگیزه های تبلیغاتی نظیر تخفیف ها باعث بهبود میزان پاسخ می شود، اما مطمئن شوید که بودجه ای برای ارائه پیشنهادات دارید.


منبع: کانون تبلیغاتی تاریخ ثبت مقاله  دوشنبه 1397/03/28   آمار بازدید  408
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.