کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

شرکت اچ‌تی‌سی اسمارت‌فون میان‌رده Wildfire E2 را در بازار روسیه معرفی کرد   |   توزیع اینترنت رایگان بین خبرنگاران از امشب   |   نخستین به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای سری گلکسی نوت 20 سامسونگ منتشر شد   |   گوگل آخرین ورژن بتای اندروید 11 را منتشر کرد  |   گوگل در سال آینده میلادی از یک پیکسل تاشو رونمایی می‌کند   |   موبایلهای جدید سامسونگ همراه با ساعت هوشمند رونمایی شد  |   مایکروسافت جایزه های نقدی امنیتی خود را ۳ برابر کرد  |  

پنج راهکار که بازاریابان می توانند از اینستاگرام استفاده کنند

 
آیا متوجه شده اید که بیشتر بازاریاب ها چگونه از تصاویر در بازاریابی رسانه های اجتماعی خود استفاده می کنند؟ آیا می خواهید بدانید که چگونه کسب و کار شما می تواند از سایت محبوب اینستاگرام استفاده کند؟ در این مقاله، من پنج راه برای استفاده از اینستاگرام به منظور افزایش بازاریابی و بهبود تبلیغات به شما نشان می دهم.
 
1)از نمایه های اینستاگرام برای رسیدن به مخاطب گسترده استفاده کنید
کاربران به مدت زمان زیادی برای حضور یک وب مانند اینستاگرام در کنار برنامه موبایل منتظر بودند. با وجود اینکه اینستاگرام در حال حاضر در هر دو دستگاه Android و iPhone موجود است، هنوز هستند افرادی که مایل به دسترسی به آن در وب هستند، راه اندازی پروفایل اینستاگرام در نوامبر 2012 به بازاریابان فرصت داد تا در دستگاه های دیگر علاوه بر تلفن همراه به کسب و کار بپردازند. تصاویر اینستاگرام یک اختلاط رنگ عالی ارائه می دهند و یک بینش بهتر نسبت به شرکت شما به مخاطبتان می دهد. یک توازن سالم بین عکس های سرگرم کننده و تصاویر کسب و کار داشته باشید.
 
راه کارهای استفاده بازاریابان از اینستاگرام
از صفحه اینستاگرامتان استفاده کنید تا همه به راحتی بتوانند داستان شما را ببینند. شما ممکن است بخواهید تصاویری مرتبط با کارتان یا تصاویری از کارمندانی که کار می کنند و اطلاعاتی درباره آنچه که برای شرکت انجام می دهند را قرار دهید. بصورت استراتژیکی فکر کنید که چگونه حساب کاربری اینستاگرامتان همه عکس ها را در یک صفحه قرار می دهد.
 
2) ایجاد انگیزه بوسیله رقابت ها
اینستاگرام یک پلت فرم محبوب برای استفاده عکس های لحظه ای شده است. رقابت در اینستاگرام آسان است. شرکت ها به راحتی می توانند از کاربران بخواهند که از یک هشتگ مخصوص بوسیله برچسب گذاری تصاویرشان برای رقابت استفاده کنند. این آسان است که از طریق عکس ها جستجو کنید، از دیگران بخواهید که به تصاویر مورد علاقه خودشان رای بدهند و یک برنده  انتخاب کنند.
سونی یک نمونه عالی از یک شرکت است که در چند کمپین خود از رقابت های عکسی استفاده کرده است. پس از موفقیت مسابقه عکس #SonyX خود، تصمیم گرفتند دوباره با #Sonylove امتحان کنند. رقابت سونی نمونه خوبی از چگونگی گرفتن فالوورهای اینستاگرام  و افزایش همکاری بین فالوورهای اینستاگرام با نام تجاریتان است. درست مانند هر پلت فرم رسانه اجتماعی دیگر، این مهم است که بطور منظم محتوای جذاب به اشتراک بگذارید. همچنین یک رقابت ایجاد کنید تا به طرفداران خود یادآوری کنید که چرا باید نام تجاری شما را دنبال کنند. این یک راه عالی برای همکاری تأثیرگذار است.
 
راه کارهای استفاده بازاریابان از اینستاگرام
3)پاداش فالوورها با کدهای تبلیغاتی
هنگام ارسال تصاویرتان، راجع به این فکر کنید که چه چیزی باعث جلب توجه مخاطبتان می شود. به فالوورهای خود برای نگاه به عکس هایتان و خواندن تعریف هایتان پاداش دهید. برای برخی از شرکت ها، این یک مسابقه است؛ برای سایر شرکت ها، ممکن است شامل تخفیف یا کدهای تبلیغاتی باشد. 
درک کنید که مخاطبانتان چه می خواهند و از آن استفاده کنید تا آنها را درگیر کنید. اغلب این روش کسب و کار است که فالوورهای خود را در دیگر پلت فرم های اجتماعی پر هیجان و متعهد نگه می دارد، اما همان اصول باید در اینستاگرام اعمال شود. فکر کنید که درباره اطلاعات جمعیت شناختیشان برای جلب توجه آنها چه میدانید و فکر کنید که چه زمانی تقویم سرمقاله خود را برای اینستاگرام قرار می دهید. بله، این مفید است که یک تقویم سرمقاله برای حفظ محتوای نامتناقض داشته باشید. قبل از اضافه کردن کدهای تبلیغاتی به کمپین خود، فکر کنید که آیا آنها مربوط به مخاطبان شما هستند یا نه، اگر هستند راه های منحصر به فرد و خلاقانه ای برای به اشتراک گذاشتن آنها در اینستاگرام پیدا کنید.
 
راه کارهای استفاده بازاریابان از اینستاگرام
4)خصوصیات مشتریانتان 
وقتی به صفحه یک شرکت نگاه می کنید چیزی شبیه چهره دوستانه در رسانه های اجتماعی وجود ندارد. مشتریان بزرگترین طرفداران نام تجاری شما هستند و یک راه عالی برای گفتن داستان شرکت شما از دیدگاه شخصی خارج از شرکت. هنگامی که یک عکس را ارسال میکنید، سعی کنید فکر کنید که چگونه می توانید ارزش های نام تجاری خود را به نمایش در آورید وقتی که تجربه مشتریان خود را برجسته می کنید.از اینستاگرام برای تسهیل و بهبود اتصال ارتباطتان با مخاطبان استفاده کنید. علاوه بر این برای خوشحال کردن مشتریانتان، یک نما برای نام تجاریتان قرار خواهید داد چیزیکه برای مخاطبتان با ارزش باشد.
 
راه کارهای استفاده بازاریابان از اینستاگرام
5)جذابیت بیشتری در رویدادهایتان فراهم کنید
هدف هر رویداد یا نمایشگاه تجاری جذب مردم برای آموزش آنها در مورد محصول و خدماتتان است و امیدواریم آنها را به مشتریان تبدیل کند. اینستاگرام می تواند به این هدف کمک کند تا برای رویداد یک موقعیت بصری ارائه دهد. اکثر کنفرانس ها دارای یک هشتگ هستند که شرکت کنندگان می توانند در Twitter و Instagram دنبال کنند و می تواند برای نشان دادن دیگران به همه چیزهایی که در حال انجام است، استفاده شود. اضافه کردن اینستاگرام به رویداد مجموعه بازاریابیتان می تواند به شما در دستیابی به افراد بیشتری کمک کند، افراد بیشتری را برای بازدید از غرفه خود بدست آورید و مشارکت با مخاطبان خود افزایش دهید. وقتی که در مورد استراتژی بازاریابی خود برای یک رویداد فکر می کنید، پیام هایتان را تشخیص دهید و همچنین از شماره غرفه خود استفاده کنید. 
 
برای دانلود اینستاگرام، به صفحه وب آنها مراجعه کنید و با افراد و شرکت های دیگر در صنعت خود ارتباط برقرار کنید.

By: Rachel Sprung
ترجمه: فاطمه محمدپور


منبع: کانون تبلیغات صدف   آمار بازدید  555
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.