کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

پلی موزیک گوگل تا ابتدای سال ۲۰۲۱ بازنشسته می‌شود  |   ۲۵۰ میلیون موبایل ۵G در ۲۰۲۰ بارگیری می شوند  |   پیکسل 5 به نمایشگر 6.67 اینچی و 120 هرتزی مجهز خواهد بود   |   گوگل ویژگی مشابه ایردراپ عرضه کرد  |   اپل عنوان بزرگترین تولیدکننده تبلت طی 3 ماهه دوم سال 2020 را کسب کرد   |   سامسونگ در حال تست سیستم‌عامل اندروید 11 برروی گلکسی +S20 است   |   پلی‌استیشن 5 تحت شرایط خاصی از کنترلرهای PS4 پشتیبانی خواهد کرد   |  

چرا و چگونه باید از رسانه های اجتماعی برای ارتقاء محتوا استفاده کنید


شما اینکار را انجام داده اید و سرانجام یک قطعه شگفت انگیز از محتوا ایجاد کرده اید. شما ساعت ها صرف تحقیق و توسعه یافتن موضوعی می کنید که می دانید خوانندگان شما آن را دوست دارند و می تواند محتویات وایرالی باشد و هزاران نفر آن را بخوانند. فقط یک مشکل - چگونه مردم آن را بخوانند اگر ندانند که وجود دارد؟ نباید انتظار داشته باشید که مطالب خود را پخش کنید و مردم فقط به جمع آوری آن بپردازند. به طور کلی مدل کسب و کار "محتوا ایجاد کنید، آنها می آیند" واقعا در اینجا کار نمی کند. مردم هیچوقت به جستجوی شما نمی پردازند این شما هستید که باید به دنبال آنها باشید و برای اینکار بهتر است که ارتقاء محتوای خود را هدف قرار دهید. اکنون راه های زیادی وجود دارد که می توانید این کار را انجام دهید. با این حال، یک روش است که کمی بهتر از بقیه کار می کند: رسانه های اجتماعی.

قوانین رسانه های اجتماعی

در حالی که راه های زیادی وجود دارد که شما می توانید مطالب خود را ارتقا دهید، هیچ یک از آنها در به اشتراک گذاری محتوا به خوبی پلت فرم های رسانه های اجتماعی نیست. اما چرا آنها برای ارتقاء محتوا بسیار عالی هستند؟ آمریکایی ها 25 درصد از زمان خود را در رسانه های اجتماعی صرف می کنند. در سال 2014 مصرف کنندگان فعالیت اشتراک گذاری خود را در دستگاه های تلفن همراه دو برابر کردند. در شش ماهه دوم سال 2016 بیش از 1.7 میلیارد کاربر فیس بوک وجود داشت.

استفاده از رسانه های اجتماعی برای ارتقاء محتوا

ثایت شده که رسانه های اجتماعی یک ابزار عالی برای تبلیغ محتوای شماست. اما چگونه باید شروع به استفاده از آن به نفع خود کنید؟

1)محتوای عالی
استفاده از رسانه های اجتماعی برای ارتقاء محتوا
اولین موضوع این است که باید با محتوای عالی شروع کنید. بدون آن، این استراتژی ارتقاء اتلاف وقت است. مردم با خواندن محتوا متوجه می شوند که چه مقدار زمان را صرف آن کرده اید پس لازم است محتوای شما از بقیه محتواهای دیگر بهتر باشد. در اینجا بهترین نکته برای به اشتراک گذاشتن محتوای شما و خواندن آن توسط هزاران نفر است: یک عنوان خیره کننده داشته باشید. مردم نمی خواهند وقت خود را هدر دهند و محتوای شما را نمی خوانند اگر نتوانید با یک عنوان قوی آنها جذب کنید.

2)به اشتراک بگذارید
استفاده از رسانه های اجتماعی برای ارتقاء محتوا
پس از اینکه یک محتوای باور نکردنی با یک عنوان قوی ایجاد کردید که خوانندگان را جذب می کند، زمان آن است که آن را آن را در پلت فرم های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید. اگر نمیخواهید وقت خود را برای به اشتراک گذاشتن مطالب بر روی هر یک به صورت جداگانه بگذارید، می توانید نرم افزارهایی مانند Hootsuite یا Buffer را راه اندازی کنید، جایی که می توانید تمام پلت فرم های خود را یکبار برنامه ریزی کنید.

3)آن را ارتقاء دهید
استفاده از رسانه های اجتماعی برای ارتقاء محتوا
متاسفانه، اشتراک گذاری محتوا واقعا کافی نیست و احتیاج به ارتقاء و توسعه دارد که برای این کار چندین راه وجود دارد. یکی از این موارد گسترش ایمیل است. شما می توانید مطالب خود را به سایر تاثیرگذاران ارسال کنید تا آنها را به اشتراک بگذارند. شما همچنین می توانید مطالب خود را در بازاریابی ایمیلی که قبلا تنظیم کرده اید قرار دهید و وقتی افراد خبرنامه شما را بخوانند، محتوای عالی شما را می بینند. راه دیگری برای تبلیغ محتوای شما تبلیغات رسانه های اجتماعی است.

4)تعامل با مخاطبان
استفاده از رسانه های اجتماعی برای ارتقاء محتوا
هنگامی که محتوای خود را به اشتراک گذاشتید و آن را ارتقا دادید، باید برخی از تعاملات و مشارکت ها را در پستهای خود مشاهده کنید. این چیزی است که میخواهید - شما میخواهید مردم مقاله شما را بخوانند و درباره آن حرف بزنند. وقتی مردم درباره پست های شما نظر می دهند شما نیز باید به آنها پاسخ دهید و از آنها بخاطر خواندن مطالب قدردانی کنید.


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  451
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.