کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

محدودشدن پخش زنده فیس بوک پس از تیراندازی‌های نیوزلند  |   ترامپ همکاری شرکت‌های مخابراتی آمریکا با هواوی را ممنوع می کند  |   رونمایی از لپ تاپ جدید اچ پی با دو نمایشگر  |   نسخه قرمز‌رنگ وان پلاس 7 در کنار نسخه پایه این گوشی معرفی و عرضه خواهد شد   |   آسیب پذیری امنیتی واتس‌اپ دردسرساز شد   |   چگونه اشتراک‌گذاری مجدد را در استوری‌های اینستاگرام خود غیرفعال کنیم؟   |   دولت آمریکا باید تجزیه فیس بوک را بررسی کند  |  

چهار راه برای تبلیغ کسب و کارتان

 
1)نمایش تبلیغات 
 
تبلیغ کسب و کار
شرکت ها از نمایش تبلیغات برای برجسته کردن  محصولات خود در وب سایت ها در فرمت های مختلف مانند ویدیو، متن، صدا و تصاویر استفاده می کنند.  نمایش تبلیغات یک هدف مشترک را به اشتراک می گذارد: برای افزایش بازدید آنلاینتان و فروش بیشتر محصولات آنلاین. دو فرم از تبلیغات صفحه نمایش که نتایج را هدایت می کنند و پاسخ مثبتی را از خوانندگان وب دریافت می کنند، عبارتند از تبلیغات پرداختی و تبلیغات بنری.
تبلیغات پرداختی با بودجه کم به خوبی کار می کنند، هنوز صاحبان کسب و کار از خود می پرسند "تبلیغات پرداختی چیست و چرا باید از آن استفاده کنند؟" اساسا، پرداخت به ازای هر کلیک، به شما این امکان را می دهد تا به جای بدست آوردن بازدیدکنندگان به صورت گروهی، به بازدیدکنندگان سایت خود بپردازید.
 
تبلیغات بنری همچنین یک نوع از تبلیغات آنلاین است که مستلزم جاسازی تبلیغات در یک صفحه وب است. این تبلیغات برای بسیاری از وب سایت ها بخش زیادی از درآمد را تولید می کند. معمولا این تبلیغات شامل یک تصویر در یک صفحه گرافیکی مستطیلی است که در بالای صفحه یا پایین وب سایت یا در نوار کناری سمت راست یا چپ توسعه می یابد.
 
2)تبلیغات رسانه های اجتماعی
 
تبلیغ کسب و کار
یکی از مزایای استفاده از رسانه های اجتماعی برای کسب و کار این است که آن یک راه عالی برای پرورش روابط شخصی تر و برقراری ارتباط بهتر با مشتریان است. هدف از بازاریابی رسانه های اجتماعی این است که ترافیک را به صفحات محصول در وب سایتتان وارد کند- یکی از راه هاییست که برای افزایش فروش در  کسب و کار کوچک شما استفاده می شود. یک ترفند برای یک برنامه تبلیغاتی رسانه ای موفق این است که شخصیت های کاری آنلاین خود را توسعه دهید. برای جذب مخاطبان خود تصاویر جالب ارسال کنید یا لینک های مربوط به صنعت را برای آنان به اشتراک بگذارید. شما همچنین می توانید از رسانه های اجتماعی برای اشتراک و اطلاع دادن در مورد محصولات خود به خوانندگان مطالب استفاده کنید. هدف این است که با مخاطبان خود صحبت کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید.
 
3)تبلیغات چاپی
 
تبلیغ کسب و کار
این نوع تبلیغات زمانی است که تبلیغات در مواد چاپی منتشر می شود و به توده مردم منتقل می شود. روزنامه ها، بروشورها و مجلات، از انواع تبلیغات چاپی هستند. این روش ها دارای مزایای فراوانی مانند توانایی  رسیدن به مخاطبان بزرگ از جمعیت خاص است. هنگامی که شما تبلیغ می کنید، ضروری است که متوجه شوید که مصرف کننده اصلی شما بیشترین دسترسی به تبلیغات شما را کجا باید داشته باشد، بنابراین چاپ شما در مکان  مناسب قرار دارد و به مخاطبان مناسب می رسد.
 
4)پخش تبلیغات
 
تبلیغ کسب و کار
این فرم ارتباطات در بازار  شامل رادیو و تلویزیون می شود. تبلیغات تلویزیونی زمانی محبوب ترین راه کسب و کار بود که می توانست تعداد زیادی از مصرف کنندگان را به خود جلب کند، اما افزایش اینترنت باعث تغییر آن شده است. افزایش دستگاه های ضبط دیجیتال تصاویر ویدئویی و ایجاد تکنولوژی  به ما امکان می دهد که تبلیغات را از بین ببریم، و موجب کاهش قابل توجهی در تبلیغات تلویزیونی شده است. با این حال این روش هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرد.
 


منبع: کانون تبلیغات صدف   آمار بازدید  566
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.