کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

جلوگیری از بخار شیشه‌ها در زمستان با فناوری نانو  |   متقاضیان بسته حمایتی پیامک‌هایتان را چک کنید  |   اتحادیه اروپا هم ایران را تحریم کرد   |   در یک طرح آزمایشی؛ روسیه اینترنت جهانی را قطع می‌کند  |   خبرها از افزایش حقوق سال ۹۸   |   بهترین سامانه بارشی زمستانه از جمعه وارد کشور می‌شود; برف و یخبندان در راه است  |   نوبخت زمان پرداخت حقوق پایان سال کارمندان را اعلام کرد; پرداخت عیدی طی امروز و فردا   |  

چه فونتی مناسب لوگو و نام تجاری کسب و کار شماست؟

 
به عنوان صاحب یک کسب و کار شما می خواهید که نام تجاریتان به راحتی شناخته شده باشد. یکی از راه های رسیدن به این هدف این است که فونت مناسبی برای لوگو شرکت خود انتخاب کنید. 
 

فونت مناسب لوگو و نام تجاری
متاسفانه اکثر صاحبان کسب و کار متوجه این موضوع نیستند که چرا انتخاب فونت مناسب باید یک اولویت برای نام تجاری و پیشرفت تبلیغات آنها باشد. برای کمک به کسب و کارتان و پیشرفت آن لازم است در اولین قدم فونتی مناسب برای نام تجاری خود انتخاب کنید.
 

فونت مناسب لوگو و نام تجاری
نکاتی درباره انتخاب فونت مناسب برای نام تجاری
 
قبل از انتخاب فونت برای نام تجاری خود، از خودتان بپرسید که با چه نوع تصویری می خواهید ارتباط برقرار کنید. این موضوع بسیار با اهمیت می باشد زیرا صدها فونت برای انتخاب وجود دارد و هر فونت موردی منحصر به فرد را نشان می دهد. همچنین این موضوع را در نظر بگیرید که فونت مورد نظر کجا به نمایش در می آید، زیرا فونتی که برای صفحه نمایش ایده آل است ممکن است برای یک بیلبورد مناسب نباشد. یک ایده خوب در ارتباط با این موضوع وجود دارد و آن این است که پیش نمایش فونت در طراحی کلی را مشاهده کنید و بررسی کنید که آیا برخورد و اختلاط رنگی وجود خواهد داشت؟ آیا فاصله و فضای مناسب وجود دارد که متن خوانا باشد؟ آیا با طراحی پس زمینه باز هم مناسب خواهد بود؟ اینها سوال های مهمی هستند که باید پرسید و به آنها پاسخ داد. اگر شما قصد استفاده از فونت های مختلف را دارید، پیش نمایش نحوه پیوستگی و ربط آنها را با یکدیگر ببینید. گاهی اوقات، دو نوع فونت و حرف ممکن است با یکدیگر ترکیب شده و باعث تضاد و عدم رویت شود.
 

فونت مناسب لوگو و نام تجاری
چرا انتخاب فونت باید جدی گرفته شود؟
 
در بازار پیچیده امروز، ابجاد یک نام تجاری متمایز از بقیه بسیار مهم و سخت است. به همین دلیل مهم است که از فونت های نا هماهنگ با لوگو استفاده نشود. انتخاب فونت نامناسب می تواند به سادگی یک پیام غیرمنتظره دیگر را رائه دهد و کل هدف مورد نظر بازاریابی و تبلیغات را شکست دهد. این موضوع از این جهت دارای اهمیت بالایی می باشد که اولین مسیر ارتباطی با مخاطبان است و می تواند تاثیر مستقیم بر تصمیم آنها بگذارد. 
 

فونت مناسب لوگو و نام تجاری


منبع: کانون تبلیغات صدف   آمار بازدید  419
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.