کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

خبرداخلی گوشی هوشمند آنر 9A به زودی وارد بازار ایران می‌شود   |   گوشی جدید موتورولا با نمایشگر تاشو در راه است  |   گوشی جدید شیائومی با شارژ ۲۳ دقیقه‌ای باتری عرضه شد  |   شیائومی از تلویزیون جدید کاملا شفاف خود رونمایی کرد   |   شیائومی از تلفن Mi 10 Ultra با پشتیبانی از فناوری شارژ فوق سریع 120 وات رونمایی کرد   |   هواوی احتمالا نسخه جدید لپ‌تاپ میت‌بوک X را در سال جاری میلادی معرفی می‌کند   |   تلویزیون هوشمند 50 اینچی نوکیا با رزولوشن 4K احتمالا به‌زودی عرضه خواهد شد   |  

چگونه با نام تجاری کسب و کار شما ارتقا می یابد


نام تجاری بعنوان یک وظیفهء عالی,برای  یک کارآفرین یکی از راه های بالا برندهء کسب و کار و یک پله محکم در تبلیغات است.
 
نام تجاری و شکوفایی...چگونه؟
 
-اول و مهمتر از همه, یک کارآفرین سعی میکند تا درک کند که در سازمان است و با هماهنگی و به وضوح دربارهء آن صحبت می کند, گرچه سازمان کوچک است اما او بنام تجاری فکر میکند.
-در نگرش مصرف کننده نام تجاری, تصویر شماست. یادآوری و حس تمایل نام تجاری شما در ذهن مصرف کننده از راه مدیریت تصویر خودتان بدست خواهد آمد.

نام تجاری و کسب و کار
-ایجاد یک نام تجاری آسان است اما شناخت آن باید هدف نهایی باشد که در اینجا نیاز به یک لوگو است. اجازهء استفاده از لوگو در تمامی موارد مورد استفاده در کسب و کار شامل طراحی داخلی, پوشاک, محصولات, مواد چاپی و حتی لوازم تحریر را بدهید.
 
زبان بدن نام تجاری کسب و کار
 
-نام تجاری اگر این احساس را ایجاد کند که هیچ چیز مانند شما وجود ندارد, مؤثر است و مصرف کننده به پیشنهاد فوق العاده شما اعتماد می کند.
-نام تجاری شما باید تلفظ شود تا برای مشتریان الهام بخش باشد و دیگران کسب و کار شما و یا کیفیت محصول شما را به اشتراک بگذارند. اگر نام تجاری شما این مهم را انجام دهد نیازی به نگرانی دربارهء آینده نیست. بله! نام تجاری باید دربارهء کسب و کار توضیح دهد و عیناً باید تلاش خود را برای گرفتن مشتریان به ماکزیمم برساند. تیم بازاریابی برای پیشرفت کسب و کار نمی تواند همیشه داخل سازمان باشد اما نام تجاری حتی اگر کسی نباشد این کار را انجام می دهد.
-شعارهای تجاری برای آوردن محصول و شرکت در ذهن مشتری قابلیت لحظه ای بودن را دارد. فیونا هامبراستون نویسنده, سخنران و کاتالیزور خلاق که به کسب و کارهای کوچک کمک می کند با تجربهء زیادی که در طراحی نام تجاری دارد, "روانشناسی رنگ" را به روش های طراحی نام تجاری افزوده است.
 
نام تجاری و کسب و کار
روانشناسی رنگ
 
چگونه کارآفرینان می توانند برای پیوسته ارتباط برقرار کردن،هماهنگ و مجبور کردن مشتریان آنها به خرید به آنها کمک کنند.
 
شخصیت فصلی
 
نام تجاری و کسب و کار
کار آفرینان برای انتخاب اینکه کدام شخصیت فصلی"بهار/تابستان/پاییز/زمستان"بهترین نمایش دهندهٔ کار آنهاست تلاش می کنند.
 
نام تجاری
 
یک سیستم با میلیون ها حرکت که با مهار خلاقیت گارانتی شده باشد از نرم افزارهایی مانند فتوشاپ،کرل درا و غیره... کمک خواهد گرفت.
یک نام تجاری که تلاش می کند شرکت ،محصول،خدمات و رضایت مشتری را بهم متصل کند کسب و کار را قابل اعتماد می سازد.
 
نام تجاری و کسب و کار
نام تجاری محدودیت ندارد:
 
فرصت ها در کسب و کار برای موفقیت محدود نیستند و شما را با افق ثابت متوقف نمیکنند.
به نام تجاری خودتان اجازه بدهید برای کشف فرصت های نا محدود دست بکار شود قبل از اینکه همکاران این کار را انجام دهند.
این فرصت ها نباید فقط اونهایی رو که در سازمان کار می کنند حمایت کند هم چنین همکاران بیرونی و افرادی که از هر فرصتی پول می سازند.
 


منبع: کانون تبلیغات صدف   آمار بازدید  503
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.