کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

جلوگیری از بخار شیشه‌ها در زمستان با فناوری نانو  |   متقاضیان بسته حمایتی پیامک‌هایتان را چک کنید  |   اتحادیه اروپا هم ایران را تحریم کرد   |   در یک طرح آزمایشی؛ روسیه اینترنت جهانی را قطع می‌کند  |   خبرها از افزایش حقوق سال ۹۸   |   بهترین سامانه بارشی زمستانه از جمعه وارد کشور می‌شود; برف و یخبندان در راه است  |   نوبخت زمان پرداخت حقوق پایان سال کارمندان را اعلام کرد; پرداخت عیدی طی امروز و فردا   |  

چگونه در یک مسابقه بزرگ می توانیم به رقابت بپردازیم؟


کسب و کار های کوچک نه تنها از سوی سایر شرکت های کوچک، بلکه از طرف شرکت های بزرگ و غول های صنعت نیز با رقابتی شدید در تبلیغات و دیگر موارد تجارت مواجه می شوند که مواجه شدن با این نوع رقابت آسان نیست. این بازیکنان بزرگ در بازار رقابت، به منابع و مشتریان بیشتری دستیابی دارند اما با این وجود شرکت در این رقابت برای کسب و کارهای کوچک غیرممکن نیست.

تعیین کنید در چه نوع بازاری باید فعالیت داشته باشید
کانون تبلیغات صدف
هنگامی که در یک رقابت بزرگ قرار می گیرید، نمی توانید امیدوار باشید که بدون استراتژی خاصی می توانید موفق شوید. این بدان معنی است که شما بعد از دستیابی به یک نوع خاص از مشتری یا تلاش برای گسترش بازار کارتان باید به سراغ مشتریان جدید بروید.

برجسته کردن نقاط قوتی که شما را متفاوت می کند
کانون تبلیغات صدف
شما باید تعیین کنید که چه چیزی شما را از رقبا جدا می کند سپس از بازاریابی خود استفاده کنید و به وضوح مشخص کنید چرا مشتریان باید از بین همه گزینه های دیگر شما را انتخاب کنند. این تفاوت می تواند در محصولات شما و ارائه خدمات جدید و منحصر به فرد باشد.

نسبت به شرایط انعطاف پذیر باشید
کانون تبلیغات صدف
سازگاری و قابلیت انعطاف برای کسب و کارهای کوچک که در معرض رقابت با شرکت های بزرگ قرار می گیرند آنها را برجسته می کند. از آنجا که شرکت های بزرگ اغلب در صنایع خود تغییر می کنند، مهم است که شما بتوانید به سرعت با این تغییرات کنار بیایید، بنابراین گام رو به جلویی را از دست نخواهید داد. به عنوان مثال، رقابت شما ممکن است با ارائه حمل و نقل رایگان شروع شود و اگر مشتری ها به آن عادت کنند، در اینصورت از کسب و کار شما انتظار دارند که بهتر شود و اگر مورد جدیدی برای ارائه نداشته باشید ممکن است دید منفی نسبت به کسب و کارتان پیدا کنند.

از فرصت ها بیشترین استفاده را داشته باشید
کانون تبلیغات صدف
اگر به اندازه کافی زیرک باشید که سازگاری کافی نسبت به تغییرات را داشته باشید، پس همچنین نیز می توانید از فرصت های جدید که پیش می آید بیشترین استفاده را داشته باشید. شاید این یک روند جدید یا نوعی تکنولوژی است که به شما امکان می دهد که محصول یا خدمات خود را با روش جدید ارائه دهید. این می تواند فرصت های بیشتری را به شما بدهد تا در این رقابت بزرگ کسب و کارتان متمایز شود.


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  165
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.