کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

خبرداخلی گوشی هوشمند آنر 9A به زودی وارد بازار ایران می‌شود   |   گوشی جدید موتورولا با نمایشگر تاشو در راه است  |   گوشی جدید شیائومی با شارژ ۲۳ دقیقه‌ای باتری عرضه شد  |   شیائومی از تلویزیون جدید کاملا شفاف خود رونمایی کرد   |   شیائومی از تلفن Mi 10 Ultra با پشتیبانی از فناوری شارژ فوق سریع 120 وات رونمایی کرد   |   هواوی احتمالا نسخه جدید لپ‌تاپ میت‌بوک X را در سال جاری میلادی معرفی می‌کند   |   تلویزیون هوشمند 50 اینچی نوکیا با رزولوشن 4K احتمالا به‌زودی عرضه خواهد شد   |  

چگونه می توان بازاریابی موبایل خود را در سال 2018 شگفت انگیز سازید


اگر به عنوان یک کسب و کار کوچک بخواهید به مشتریان خود دسترسی پیدا کنید، بازاریابی تلفن همراه باید بخشی از کمپین شما باشد. تحقیقات جدید نشان داده که باید به دنبال راهنمایی های ارزشمند برای بازریابی موبایلی در سال 2018 باشید. عنوان "آمار و نکات بازاریابی موبایل در سال 2018" شامل اطلاعات مربوط به اینکه چرا بازاریابی تلفن همراه تبدیل به یک بخش مهم از بازاریابی شده است، می شود.
کانون تبلیغات صدف
به عنوان یک کسب و کار کوچک، تلاش های بازاریابی شما باید در حال حاضر شامل تبلیغات تلفن همراه برای رشد در رقابت است. این به این دلیل است که نحوه مصرف محتوای افراد در طی پنج تا 10 سال گذشته به طور چشمگیری تغییر کرده است. استفاده از زمان امروزه مهم است، بنابراین استفاده از استراتژی های بازاریابی آنلاین که پنج یا ده سال پیش موفقیت آمیز بود ممکن است دیگر قابل توصیه نباشد.
کانون تبلیغات صدف
رشد تبلیغات موبایلی

بر اساس گزارشات تبلیغات موبایلی در سال 2017 رشد یافته است و پیش بینی می شود که این رشد، 64.7 درصد از هزینه های اینترنت و 27 درصد کل هزینه ها در سال 2019 را شامل می شود. این روش از همه رسانه های سنتی به جز تلویزیون جامع تر و بزرگتر است.
کانون تبلیغات صدف
نکته بازاریابی موبایلی در 2018

نکاته پیشنهاد شده شامل استفاده از ویدیو در تلفن همراه است که بیشترین درصد را برای ویدئوهای کوتاه و متوسط تا حداکثر پنج دقیقه تشکیل می دهد و اگر شما مخاطبان جوان را هدف قرار می دهید، راه پیشرفت را برای خود باز می کنید.
کانون تبلیغات صدف


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  524
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.