کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

خبرداخلی گوشی هوشمند آنر 9A به زودی وارد بازار ایران می‌شود   |   گوشی جدید موتورولا با نمایشگر تاشو در راه است  |   گوشی جدید شیائومی با شارژ ۲۳ دقیقه‌ای باتری عرضه شد  |   شیائومی از تلویزیون جدید کاملا شفاف خود رونمایی کرد   |   شیائومی از تلفن Mi 10 Ultra با پشتیبانی از فناوری شارژ فوق سریع 120 وات رونمایی کرد   |   هواوی احتمالا نسخه جدید لپ‌تاپ میت‌بوک X را در سال جاری میلادی معرفی می‌کند   |   تلویزیون هوشمند 50 اینچی نوکیا با رزولوشن 4K احتمالا به‌زودی عرضه خواهد شد   |  

چگونه می توان ویدئوهای جذاب تر برای کسب و کار کوچک بسازید؟


نظرسنجی جدیدی که توسط Animoto انجام شده است گزارش می دهد که 85 درصد از کسب و کارهای کوچک می گویند که استفاده از رسانه های اجتماعی، تعداد لیست مشتریانشان را افزایش داده است. کسب و کارهایی که با آنها مصاحبه شده است فیس بوک و Instagram به عنوان ابزاری برای ارسال ویدیوهای بازاری مناسب می دانند.

فیس بوک هنوز بهترین پلتفرم است
ویدئوهای جذاب برای جلب توجه مشتریان
 66 درصد از مردم معتقدند که ویدیو بیشتر از سایر انواع محتوا جذاب است. اگر شما به دنبال استفاده از یک مسیر برای ویدیو های رسانه های اجتماعی هستید که قبلا ثابت شده است، این نظرسنجی نشان می دهد که شما باید از کجا شروع کنید و از چه نوع تبلیغاتی استفاده کنید. فیس بوک هنوز رهبر است طبق مصاحبه انجام شده، 91 درصد از پاسخ دهندگان به این موضوع اشاره کردند که در شش ماه آینده برای ایجاد یک فیلم جدید برنامه ریزی می کنند. اینستاگرام با 74 درصد از رأی مردم برای ساخت و انتشار ویدئو در جایگاه دوم قرار گرفت.

اینستاگرام را فراموش نکنید
ویدئوهای جذاب برای جلب توجه مشتریان
فیس بوک هنوز یک پیشنهاد پیشرو برای کسب و کارهایی است که باید بازارهای هدف خود را پین کرده باشند. پیشنهاد می شود که این پلت فرم برای مبتدی ها است، زیرا دارای ابزار قدرتمند برای تعیین و هدف قرار دادن یک مخاطب خاص است. یک اهرم بزرگ دیگر برای کار رسانه های اجتماعی با ویدیو وجود دارد و نباید جای تعجب باشد که آن را به سادگی به یک روند بزرگ تر تبدیل می کند. صرف نظر از اینکه بازار هدف شما متعلق به چه کسانی است، استفاده از اینستاگرام احتمال اینکه آنها ویدئو شما را در تلفن همراه خود ببینند وجود دارد.
ویدئوهای جذاب برای جلب توجه مشتریان
اما در کل و در هر پلتفرمی که کار می کنید این از این موضوع آگاه باشید معمولا افرادی هستند که به صدا گوش نمی دهند. بنابراین، اگر ویدئویی می سازید که قرار است در گوشی موبایل مشاهده شود این جمله را همیشه در ذهن خود داشته باشید "هر چه کوتاهتر باشد بهتر است". کسب و کارها باید تلاش کنند تا موضوعات زیادی را به یک ویدیو اضافه کنند. در حقیقت، این بهترین شیوه برای هر ویدیو است تا یک ایده را برجسته کند. فیلم ها می توانند 10 تا 15 ثانیه طول بکشند و در عین حال موثر نیز باشند.

به چند ثانیه اول ویدئو توجه ویژه ای داشته باشید

ویدئوهای جذاب برای جلب توجه مشتریان
چند ثانیه اول هر ویدئو برای جلب توجه مخاطبان بسیار مهم است. سعی کنید به خاطر بسپارید ویئویی را برای مخاطب خود تهیه کنید که با دیدن آن تا انتها صبور و علاقمند باشند. اکثر کسب و کارهای کوچک که می خواهند ویدیو موثر برای رسانه های اجتماعی ایجاد کنند، از فرمت ویدیوی مربع استفاده م یکنند. این فرمت توصیه شده برای هر دو پلتفرم اینستاگرم و فیس بوک است و این ممکن است به این معنی باشد که فیلم ها جذاب تر و بازدید کنندگان بیشتر به مشتریان تبدیل می شوند.


منبع: کانون تبلیغاتی تاریخ ثبت مقاله  دوشنبه 1397/05/01   آمار بازدید  341
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.