کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

جلوگیری از بخار شیشه‌ها در زمستان با فناوری نانو  |   متقاضیان بسته حمایتی پیامک‌هایتان را چک کنید  |   اتحادیه اروپا هم ایران را تحریم کرد   |   در یک طرح آزمایشی؛ روسیه اینترنت جهانی را قطع می‌کند  |   خبرها از افزایش حقوق سال ۹۸   |   بهترین سامانه بارشی زمستانه از جمعه وارد کشور می‌شود; برف و یخبندان در راه است  |   نوبخت زمان پرداخت حقوق پایان سال کارمندان را اعلام کرد; پرداخت عیدی طی امروز و فردا   |  

کاغذ مات یا براق، تفاوت آنها چیست و کدام را باید انتخاب کرد؟


محصولات شما نهایی شده است و می خواهید شروع به طراحی برچسب و بسته بندی خود کنید؟ محصول خود را منحصر به فرد درست کنید. شما نیاز به یک روش چاپی دارید که متناسب با خواسته های شما باشد. تکنیک های چاپ مختلفی برای انتخاب وجود دارد، برای مثال چاپ جوهر افشان یا چاپ دیجیتال. این تکنیک ها از جوهر های مبتنی بر رنگ یا رنگدانه استفاده می کنند. در این مقاله در مورد تفاوت بین کاغذ مات و براق صحبت خواهیم کرد و نحوه انتخاب بین آنها بطوریکه محصولات شما را برجسته می کند!

اهیمت نتیجه و خروجی چاپ
چاپ با کاغذ مات یا براق
انتخاب اینکه چه نوع و کیفیتی برای خروجی کار خود قائل باشید، فاکتور مهمی برای تصمیم گیری نهایی شما می باشد. در حقیقت، خروجی و نتیجه نهایی با توجه به اینکه شما کاغذ مات یا براق را انتخاب می کنید بسیار متفاوت خواهد بود. در نهایت، مهم است که بدانید چگونه رنگ و سایه خود را انتخاب کنید.

انتخاب خروجی چاپ با کاغذ مات
چاپ با کاغذ مات یا براق
کاغذهای مات محکم هستند! این مقاومت محکم بودن در برابر نور، اثر انگشت، خاک یا سایر آلودگی هاست. همچنین کاغذ مات جوهر بیشتری جذب می کند که چشم انداز بهتری به تصویر می دهد. رنگ و روغن مات برخلاف رنگ و روغن براق عامل انعکاس نیست. کاغذ مات به خصوص برای چاپ عکسی بسیار مناسب است، زیرا برجستگی رنگ های روشن و قدرتمند را تضمین می کند. تصاویر سیاه و سفید معمولا روی کاغذ مات چاپ می شوند، زیرا رنگ های تیره را تند می کنند.

انتخاب خروجی چاپ با کاغذ براق
چاپ با کاغذ مات یا براق
نتیجه نهایی چاپ با کاغذ براق می تواند رنگ های گرم را به ارمغان می آورد و چاپ شما را درخشان می کند! قرمز، زرد، نارنجی ... با چاپ براق، به زیبایی برجسته خواهد شد و چشم مصرف کننده را جذب می کند. رنگ و روغن براق امکان چاپ عکس های آزمایشگاهی با کیفیت را دارد. هرچند، برخلاف چاپ مات، مقاومت کمتری نسبت به اثر انگشت دارد. در هر حال، این مورد نور بیشتری را انعکاس می دهد. به طور خلاصه، انتخاب نتیجه نهایی چاپ که می خواهید به چه هدفی برسید، گامی است که نمی توانید در هنگام چاپ بسته بندی و برچسب ها آن را نادیده بگیرید. برای به دست آوردن نتایجی که واقعا میخواهید، نوع چاپ نهایی خود را مشخص کنید.


منبع: کانون تبلیغاتی تاریخ ثبت مقاله  شنبه 1397/05/27   آمار بازدید  129
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.