کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

شرکت اچ‌تی‌سی اسمارت‌فون میان‌رده Wildfire E2 را در بازار روسیه معرفی کرد   |   توزیع اینترنت رایگان بین خبرنگاران از امشب   |   نخستین به‌روزرسانی نرم‌افزاری برای سری گلکسی نوت 20 سامسونگ منتشر شد   |   گوگل آخرین ورژن بتای اندروید 11 را منتشر کرد  |   گوگل در سال آینده میلادی از یک پیکسل تاشو رونمایی می‌کند   |   موبایلهای جدید سامسونگ همراه با ساعت هوشمند رونمایی شد  |   مایکروسافت جایزه های نقدی امنیتی خود را ۳ برابر کرد  |  

کسب و کار خود را با آژانس تبلیغاتی و برنامه ریزی ارتقاء دهید


بعضی مسائل نسبت به توسعه کسب و کار ارجحیت دارند. اگر بخواهید تجارت خود را توسعه بخشید یا حتی در همان اندازه کوچک خود به موفقیت برسید، عامل رشد و ترقی یکی از مهم ترین هاست که برای پیشرفت سریع تر بهتر است کسب و کارها تبلیغات لازم را انجام داده و جهت چگونگی انجام آن با یک آژانس تبلیغاتی معتبر مشورت کنند. جرقه این رشد از همان شروع کار در مراحل اولیه روشن می شود. در حقیقت گشودن بالها و جستجوی یک افق تجاری جدید یک دوره محسوب می شود. در هر صورت همانند مراحل اولیه توسعه، رشد تجاری نیازمند تدارکات اولیه، تعهدات جدی و تمایل برای محاسبه خطرات موجود است. منابع زیادی در توسعه و رشد تجارت به شما کمک خواهند کرد.

پیش بینی
ارتقاء کسب و کار
بررسی میزان و مقدار حرکت به معنای آینده نگری است حتی اگر شما به زمان حال خود توجه داشته باشید. پیش بینی و برنامه ریزی مستمر شما حیاتی هستند و حضور آژانس تبلیغاتی در برنامه ریزی هایتان به شدت موثر است.

پیش بینی رشد: تفکر استراتژیک
ارتقاء کسب و کار
برای آنکه یک رهبر نافذ باشید باید مهارت های خود را از طریق تفکر استراتژیک توسعه دهید. این تفکر فرآیندی است که با آن دید تجاری شما توسعه می یابد و توانایی های خود را در کار تیمی و حل مشکلات تقویت می کنید. آن همچنین به شما در مواجهه با تغییرات کمک می کند تا برای معاملات خود طرح ریزی داشته باشید و فرصت ها و احتمالات موجود را در نظر بگیرید.

تفکر استراتژیک شما را مستلزم می کند تا به یک پیامد ایده آل در خصوص کسب و کار برسید و آنگاه روی نکات عقب مانده کار کنید و آن از طریق توجه بر چگونگی توانایی رسیدن به این دیدگاه بدست می آید. زمانی که دید استراتژیک را برای عملکردهای تجاری توسعه می دهید، 5 معیار متفاوت وجود دارد که باید روی آنها تمرکز کرد. این 5 معیار به تعریف یک پیامد ایده آل کمک می کند. بعلاوه آنها شما را در توسعه مراحل لازم در ایجاد این بصیرت تجاری هدایت می کنند:

1)سازماندهی

سازماندهی یک تجارت شامل افرادی است که با آنها کار می کنید، ساختار سازمانی کسب و کار شما و منابع لازم برای انجام همه امور، سازمان شما چه شکلی است؟ ساختاری که از آن حمایت می کنید به چه گونه است؟ افراد، منابع و ساختار را چگونه برای رسیدن به یک پیامد ایده آل ترکیب می کنید؟

2)نظرات

زمانی که از هواپیما به دنیای پایین نظری افکنید، نسبت به زمانی که روی زمین هستید موارد بیشتری می بینید، تفکر استراتژیک مشابه آن است و این امکان را فراهم می کند تا از بالا نگاه کنید. با افزایش قدرت مشاهده شما از عملکرد افراد و چگونگی حل مشکلات به طرز کارا و تشخیص راه حل ها آگاه می شوید.

3)دیدگاه
ارتقاء کسب و کار
آن روش دیگری از تفکر است. در تفکر استراتژیک چهار نقطه عطف برای در نظر گرفتن زمان شکل گیری استراتژی تجارت وجود دارد: دیدگاه محیطی، بازار، پروژه و سنجش. دیدگاه ها می توانند به عنوان وسیله ای برای کمک به تفکر، شناسایی عناصر اصلی و تطبیق عملکردها برای دستیابی به موقعیت ایده آل محسوب شوند.

4)نیروهای هدایتی

این نیروها که موجب رسیدن شما به یک نتیجه ایده آل می شود چیست؟ هدف و دیدگاه شما چیست؟ این نیروها در حقیقت اساسی برای تمرکز تجاری شما است (به عنوان مثال از چه چیزی برای تحریک افراد استفاده می کنید تا به خوبی تأثیر گذار باشد). مثال های آن شامل مشوق های فردی و سازمانی، معیارها و اهداف، عوامل تولیدی مانند عملکرد، عوامل کمی مانند نتایج یا تجربه ها، عملکرد منسجم، کارایی و تولید است.

5)موقعیت ایده آل

بعد از کار روی چهار مرحله اول، باید قادر باشید تا موقعیت ایده آل را تعریف کنید. موقعیت ایده آل شامل: شرایط لازم برای بهره مند بودن تجارت، فرصت های تجاری آتی، مهارت های اصلی و استراتژی ها و تاکتیک ها برای در هم آمیختن این عوامل.

ارتقاء کسب و کار
زمانیکه روی این 5 عامل کار کنید مهارت های شما در امور زندگی افزایش می یابد و می توانید به دیگران القا کنید که ایده شما بهترین است. هنگامی که در جاده کار به موانع و چاله هایی برخورد می کنید، اینها کارساز است. آیا این همان چیزی نیست که می خواستید؟ مشخص ترین امتیاز کاهش سطح استرسی است که ممکن است آن را تجربه کنید. تصمیم های نافذ با استفاده از فرآیندهای مشخص ایجاد می شود. آنها بر اساس معیارها و ادراکی است که فرد تصمیم گیرنده اتخاذ می کند و شامل جایگزین ها و انتخاب های صحیحی است که خود در راستای تشخیص به موقع می باشد. تصمیم گیری نافذ ممکن است از معیارهای اجتماعی و انتظارات مربوط به آن تبعیت نکند، اما بر اساس آنچه که فرد تصمیم گیرنده در خصوص انتخاب های خود اتخاذ می کند، باشد.

آگاهی از اطلاعات روز و قوانین

مطمئن شوید زمانی که قوانین تاثیرگذار به کسب و کارهای کوچک پیشنهاد می شوند، صدای شما شنیده خواهد شد. معمولا در خصوص کسب و کارهای کوچک انتقادهایی از نظر قانون گذاری وجود دارد. با یادگیری چگونگی ایجاد قوانین، پیگیری قوانین مطرح شده، مطالعه تحلیل های صورت گرفته توسط متخصصین و توضیح قوانین صدای خود را در زمان انجام فرآیندهای قانون گذاری به گوش افراد ذینفع برسانید.


منبع: کانون تبلیغاتی تاریخ ثبت مقاله  دوشنبه 1397/05/22   آمار بازدید  365
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.