کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

آمازون درخواست پاک کردن برنامه تیک تاک را پس گرفت  |   نتایج مربوط به تست باتری اسمارت‌فون اکسپریا 1 II سونی منتشر شد   |   ورود استارت آپ ها به بورس، شوآف دولت یا بازی با سرمایه مردم؟  |   محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های تاریخ اندروید و اپل  |   گوشی‌های گلکسی نوت 20 ارزان‌تر از سری گلکسی نوت 10 خواهند بود  |   راگ‌فون 3 ایسوس با باتری 6000 میلی‌آمپرساعتی گواهینامه NCC را دریافت کرد   |   مشخصات کامل گوشی وان پلاس نورد فاش شد  |  

گامهای مهم در طراحی تبلیغات پر جاذبه

آگهی های تبلیغاتی ، علاوه بر اینکه باید ویژگیهای کالا را با دقت و به درستی معرفی کنند باید بتوانند مخاطبان و مشتریان بیشتری را نیز جذب کنند. برای جذب مشتریان بیشتر ، علاوه بر اینکه نیازهای مشتریان یکی از عوامل اصلی در جذب آنها به سمت کالای معرفی شده است بلکه جذابیت های تبلیغاتی نیز اثر چشم گیر و مهمی دارند. به همین دلیل در این مقاله سعی شده است به نکات مهم و اساسی برای طراحی یک آگهی تبلیغاتی جذاب پرداخته شود.

گامهای مهم در طراحی تبلیغات پر جاذبه
در ادامه به ویژگیهای یک پیام تبلیغاتی جذاب اشاره می شود:

یک) بیان مزیت های اصلی محصولات
بیان ویژگیهای اصلی یک کالا و مزیتهایی که نسبت به محصولات مشابه و رقیب دارد از جمله نکات اصلی در تهیه و طراحی یک آگهی تبلیغاتی جذاب می باشد.

دو) استفاده از پیامهای هشدار دهنده
در صورتی که آگهی تبلیغاتی خود را به گونه ای طراحی کنید که یک هشدار تقریباً مهمی را به مردم می دهد می تواند مخاطبان بیشتری را جلب کند. برای برخی از شرکتها که کالاهای بهداشتی و یا ایمنی تولید می کنند استفاده از این پیامها بسیار مناسب است ولی متن پیام و آگهی نباید به گونه ای باشد که ترس شدید و یا نامناسبی را ایجاد کند ؛ بلکه باید یک پیام آگاه دهنده که در عین حال هشدار نیز می دهد باشد تا مخاطبان را به اندیشیدن درباره کالای شما وادار کند. البته لازم به ذکر است که رعایت اصول اخلاقی و انسانی و رعایت صداقت و درستی در اولویت است و اهمیت ویژه ای دارد.

سه) استفاده از پیامهایی با محتوای شوخی
اگر بتوانید پیام تبلیغاتی خود را به شکل یک شوخی مناسب مطرح کنید بسیار مؤثر خواهد بود. چرا که شوخیها بیشتر از پیامهای جدی در ذهن مردم باقی می مانند و بیشتر از آگهی های جدی می توانند مخاطبان را جذب کنند.

چهار) انتخاب روش مناسب عملی کردن پیام تبلیغاتی
در نهایت باید تلاش کنید مناسب ترین و بهترین روشی که می تواند پیام تبلیغاتی که تهیه و طراحی کرده اید را به مخاطبان ارائه دهد انتخاب کنید. روشی که برای عملی کردن و ارائه پیام تبلیغاتی خود انتخاب می کنید جذابیت پیام شما را می تواند عینیت بخشیده و تصویر عمیقی در اذهان مشتریان شما ایجاد کند.

گامهای مهم در طراحی تبلیغات پر جاذبه
در زیر به برخی از این روشهای ارائه جذاب تبلیغات اشاره شده است:

۱) ارائه شواهد موثق و قابل اطمینان
در برخی از پیامهای تبلیغاتی از ارائه شواهدی استفاده می کنند که مزیتهای کالا یا خدمات معرفی شده توسط آنها را نسبت به کالا یا خدمات رقبا به شکل موثق و با دلایل و شواهد قابل اطمینانی نشان می دهد. این گونه پیامهای تبلیغاتی نیز علاوه بر اینکه می توانند اعتماد بیشتری را به سوی خود جلب کنند بلکه از جذابیت بالایی نیز برخوردارند. بنابراین ، استفاده از این روش نیز می تواند بسیار مفید و پر جاذبه باشد. تنها نکته ای که باید در این زمینه به آن اشاره کرد رعایت اصل صداقت است.

گامهای مهم در طراحی تبلیغات پر جاذبه
۲) حتماً تا کنون با پیامهای تبلیغاتی که همراه با شعر و آهنگ هستند مواجه شده اید. پیامهای تبلیغاتی که به شکل شعر و آهنگ تهیه می شوند از جذابیت بالایی برخوردار هستند و بیشتر از پیامهای دیگر بر سر زبانهای مردم می افتند و توجه آنها را جلب می کنند. بنابراین ، در صورتی که بتوانید از پیامهای این چنینی استفاده کنید می توانید به جلب مشتریان بیشتری دست پیدا کنید.

گامهای مهم در طراحی تبلیغات پر جاذبه
۳) بیان توانمندیهای تکنیکی شرکت تولید کننده
بیان توانمندیهای و سابقه درخشان یک شرکت تولید کننده می تواند میزان اعتماد مردم را افزایش داده و جذابیت پیام را افزایش دهد.


منبع: پارک بازاریابی ایران   آمار بازدید  1206
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.