کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

زمین ۲ هزار سال نوری از تصورات قبلی به سیاهچاله کهکشان راه‌شیری نزدیکتر است  |   چالشی تازه برای جهان: دسترسی به یخ خشک کافی برای حمل و ارسال واکسن کووید-  |   هیوندای بایون سال آینده معرفی می‌شود؛ ارزان ترین کراس‌اووری کره ای‌ها  |   فیسبوک احتمالا در دی ماه ارز دیجیتال لیبرا را عرضه می‌کند  |   معرفی ردمی نوت 9 5G با چیپست اسنپدراگون 750G تایید شد  |   هزینه تقریبی کل قطعات آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو برای اپل مشخص شد  |   مزایای نوشتن با قلم به جای تایپ: از تقویت حافظه تا افزایش خلاقیت  |  

یک استراتژی بازاریابی ایجاد کنید


یک استراتژی بازاریابی تاثیرگذار با یک استراتژی بازاریابی آگاهانه شروع می شود. یک استراتژی بازاریابی خوب به شما در تعیین اهداف، ماموریت و کسب و کار کمک می کند و مراحل مورد نیاز برای رسیدن به این اهداف را مشخص می کند. استراتژی بازاریابی شما بر نحوه عملکرد کل کسب و کار شما تاثیر می گذارد، بنابراین باید با مشورت با تیم یا آژانس تبلیغاتی مورد اعتماد خود آن را توسعه بخشید. این یک ابزار برنامه ریزی استراتژیک گسترده و جامع است که:

•    کسب و کار و محصولات و خدمات آن را توصیف می کند
•    موقعیت و نقش محصولات و خدمات شما را در بازار توضیح می دهد
•    نمایه ای از مشتریان و رقابت شما ایجاد می کند
•    تاکتیک های بازاریابی را که شما استفاده می کنید، شناسایی می کند
•    به شما امکان می دهد یک طرح بازاریابی را ایجاد کنید و اثربخشی آن را اندازه گیری کنید

یک استراتژی بازاریابی جهت گیری کلی و اهداف بازاریابی شما را تعیین می کند و بنابراین استفاده از یک طرح بازاریابی متفاوت اقدامات خاصی را به شما می دهد که شما می توانید با استفاده از تجربیات کانون تبلیغاتی از آن بهره برده از آن ها برای پیاده سازی استراتژی بازاریابی خود استفاده کنید. استراتژی بازاریابی شما برای چند سال آینده می تواند توسعه یابد، در حالی که برنامه بازاریابی شما معمولا تاکتیک هایی را که در سال جاری به دست می آید، توصیف می کند.
استراتژی بازاریابی
یک استراتژی بازاریابی موفق بنویسید

استراتژی بازاریابی پیشرفته به شما کمک خواهد کرد تا اهداف کسب و کار خود را به دست آورید و شهرتی قوی برای محصولات خود ایجاد کنید. یک استراتژی بازاریابی خوب به شما کمک می کند که محصولات و خدمات خود را به افرادی که احتمالا آنها را خریداری می کنند، هدف قرار دهید. این معمولا شامل ایجاد یک یا دو ایده قوی برای افزایش آگاهی و فروش محصولات شما می شود. ایجاد یک استراتژی بازاریابی که شامل اجزای ذکر شده در زیر است، به شما کمک می کند تا بیشتر از سرمایه گذاری، بازاریابی خود را به کار بگیرید، آن را متمرکز کرده و نتایج حاصل از فروش خود را اندازه گیری کنید و بهبود دهید.

اهداف تجاری خود را شناسایی کنید

برای توسعه استراتژی بازاریابی خود، اهداف کلیدی کسب و کار خود را شناسایی کنید تا بتوانید مجموعه ای از اهداف بازاریابی را برای حمایت از آنها تعریف کنید. اهداف کسب و کار شما ممکن است شامل موارد زیر باشد:

•    افزایش آگاهی از محصولات و خدمات شما
•    فروش محصولات بیشتر از یک تامین کننده خاص
•    رسیدن به یک مشتری جدید

هنگامی که اهداف تعیین می شود، اهمیت رسیدن به بسیار زیاد است، بنابراین شما می توانید نتایج واقعی را در مقابله با آنچه که برای رسیدن به هدف تعیین می کنید اندازه گیری کنید. یک معیار ساده برای تنظیم هدف، روش SMART است:

•    مشخص کردن – وضعیتی که می خواهید به آن برسید را مشخص کنید
•    قابلیت سنجش - اقدامات ملموس را تنظیم کنید تا بتوانید نتایج خود را اندازه گیری کنید
•    قابلیت دستیابی - اهداف تعیین شده را در ظرفیت و بودجه خود قرار دهید
•    مرتبط بودن - اهداف تعیین شده که به شما کمک می کند جنبه های خاص کسب و کار خود را بهبود بخشید
•    محدودیت زمانی – به اهداف تعیین شده می توانید در زمانی که به آنها نیاز دارید، دست یابید

اهداف بازاریابی خود را مشخص کنید
استراتژی بازاریابی
مجموعه ای از اهداف بازاریابی خاص را بر اساس اهداف کسب و کار که در بالا ذکر شد تعریف کنید. این اهداف به شما و تیم شما انگیزه می دهد و به شما در موفقیت کمک می کند. نمونه هایی از اهداف بازاریابی شامل افزایش نفوذ بازار یا توسعه بازار است. این اهداف بازاریابی می تواند بلند مدت باشد و ممکن است چند سال طول بکشد تا به موفقیت دست یابد. با این حال، آنها باید واضح و قابل اندازه گیری باشند و دارای قاب های زمانی برای دستیابی به موفقیت باشند.

بازار خود را جستجو کنید

تحقیق بخش مهمی از استراتژی بازاریابی شماست. شما نیاز به جمع آوری اطلاعات در مورد بازار خود، از جمله اندازه، رشد، روند اجتماعی و جمعیت شناسی آن دارید. مهم است که در بازار خود نگاهی بیندازید تا از تغییرات آن در طول زمان مطلع شوید، بنابراین استراتژی شما مرتبط و هدفمند است.

مشتریان مورد نظر خود را مشخص کنید
استراتژی بازاریابی
از تحقیقات بازار خود برای مشخص کردن مشتریان مورد نظر و شناسایی نیاز آنها استفاده کنید. مشخصات مشتریان الگوهای خرید را نشان می دهد، از جمله نحوه خرید، مکان خرید و اینکه چه چیزی میخرند. باز هم، به طور منظم روندها را مرور کنید تا فرصت های جدیدی از دست ندهید یا با پیام بازاریابی خود بی ارتباط نمانید. در حالی که سعی می کنید مشتریان جدیدی پیدا کنید، مطمئن شوید که استراتژی بازاریابی شما نیز به شما اجازه برقراری ارتباط با مشتریان موجود را می دهد.

رقبای خود را شناسایی کنید

به طور مشابه، به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی شما باید رقیبان خود را با محصولات، زنجیره های عرضه، قیمت گذاری و تاکتیک های بازاریابیشان شناسایی کنید. همچنین ممکن است بخواهید نقاط قوت و ضعف فرایندهای داخلی خود را شناسایی کنید تا به بهبود عملکرد خود در مقایسه با رقیبان کمک کنید.

ایجاد استراتژی برای حمایت از اهداف بازاریابی خود
استراتژی بازاریابی
لیست بازارهای هدف خود و مجموعه ای از استراتژی هایی را برای جذب و نگهداری آنها تهیه کنید. یک هدف برای مثال می تواند افزایش آگاهی جوانان از محصولات شما باشد. استراتژی های مربوطه می تواند به افزایش حضور آنلاین رسانه های اجتماعی با به روز رسانی منظم محصول خود در توییتر و فیس بوک، تبلیغات در مجلات محلی برای جوانان، و ارائه تخفیف برای دانش آموزان کمک می کند.

ایده های خود را آزمایش کنید

در تصمیم گیری تاکتیک ها با تحقیقات آنلاین، آزمایش برخی از ایده ها بر مشتریان و کارکنان خود، بررسی کنید که ایده هایتان چگونه کار می کند. شما باید تعدادی تاکتیک را برای رفع نیازهای مشتریان خود، انتخاب مشتریان در بازار هدف خود و بهبود نتایج فروش خود انتخاب کنید.


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  812
مقالات مر تبط

کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.