کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

فیس بوک به نقض عمدی قوانین حریم شخصی انگلیس متهم شد  |   فهرست محصولات اپل در سال ۲۰۱۹ اعلام شد  |   زمان جدید پرداخت "بسته حمایتی" به جاماندگان اعلام شد   |   ریاکاری روسیه و چین در قبال جمهوری اسلامی   |   جلوگیری از بخار شیشه‌ها در زمستان با فناوری نانو  |   متقاضیان بسته حمایتی پیامک‌هایتان را چک کنید  |   اتحادیه اروپا هم ایران را تحریم کرد   |  

ترفندهای شگفت انگیز برای اینکه بیشترین استفاده را از اینستاگرام داشته باشید


امروزه کسب و کارها به دلایل زیادی استفاده از اینستاگرام را ترجیح می دهند. اینستاگرام یک پلت فرم بصری برای نمایش محصولات و تبلیغات و همچنین یک کانال اجتماعی بسیار محبوب است. برای کسب و کارهای کوچک، این مکان مناسبی برای رسیدن به مشتریان است. اما چگونه می توانید از آن برای رشد کسب و کار خود استفاده کنید؟

1)حساب کاربری خود را به طور مناسب تنظیم کنید
استفاده را از اینستاگرام
با لینک حساب Instagram خود با سایر حساب های رسانه های اجتماعی ، می توانید همزمان در چندین سیستم عامل، پست ارسال کنید. همچنین ایده خوبی است که قبل از تنظیم حساب کاربری Instagram، یک وب سایت خوب برای خود در نظر بگیرید.

2)ارتقاء محصولات با استفاده از هشتگ ها و فیلم ها

استفاده را از اینستاگرام
Instagram چندین ویژگی را برای ارتقاء محصولات معرفی کرده است. برای مثال، استفاده از هشتگ ها، قابلیت دیده شدن عمومی را بهبود می بخشد. اینستاگرم همچنین به سمت محتوای ویدئویی با قابلیت پخش مستقیم می رود، که می تواند برای کسب و کار سودمند باشد.

3) استفاده از قدرت داستان ها
استفاده را از اینستاگرام
داستان اینستاگرام به کاربران اجازه می دهد چندین عکس و فیلم را پست کنند و پس از 24 ساعت ناپدید شوند. اگر چه بیشتر شرکت ها امروزه از آن استفاده نمی کنند، ولی داستان های استوری به بهبود برند کمک می کند. با برخی از خلاقیت ها، کسب و کارهای کوچک می توانند راه های جدیدی را برای ارتقای خود با استفاده از این ویژگی پیدا کنند.

4) تلاش های خود را آنالیز کنید

استفاده را از اینستاگرام
همانند هر کانال رسانه ای دیگر، مهم است که به طور مداوم بر فعالیت های خود را در Instagram نظارت داشته باشید. با انجام این کار، می توانید ببینید که چگونه مخاطبان شما به فعالیت هایتان پاسخ می دهند. هنگامی که فعالیت های خود را تجزیه و تحلیل کنید، متوجه می شوید که کدام پست ها و هشتگ ها برای شما کاربردی تر است. این به شما کمک می کند تا نوع محتوایی را که مخاطبان بشتر مایل به دیدن آن هستند را درک کنید.


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  163
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.