کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی   Advertising

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin

محدودشدن پخش زنده فیس بوک پس از تیراندازی‌های نیوزلند  |   ترامپ همکاری شرکت‌های مخابراتی آمریکا با هواوی را ممنوع می کند  |   رونمایی از لپ تاپ جدید اچ پی با دو نمایشگر  |   نسخه قرمز‌رنگ وان پلاس 7 در کنار نسخه پایه این گوشی معرفی و عرضه خواهد شد   |   آسیب پذیری امنیتی واتس‌اپ دردسرساز شد   |   چگونه اشتراک‌گذاری مجدد را در استوری‌های اینستاگرام خود غیرفعال کنیم؟   |   دولت آمریکا باید تجزیه فیس بوک را بررسی کند  |  

ایده های پست رسانه های اجتماعی که می توانید برای نام تجاری خود از آنها استفاده کنید


اگر میخواهید از رسانه های اجتماعی برای ترویج کسب و کار و تبلیغات خود استفاده کنید، باید در نظر بگذارید که مخاطبان شما نسبت به کدام پست ها بیشتر واکنش نشان می دهند. اما شما خوش شانس هستید زیرا برای پست های رسانه های اجتماعی ایده های زیادی وجود دارد. در اینجا 20 ایده وجود دارد که برای کسب و کار خود می توانید از آن ها استفاده کنید.

1)اطلاعیه های محصول جدید
کانون تبلیغات صدف
هنگامی که یک محصول جدید را منتشر می کنید با اعلام ساده ای از تولید آن در رسانه های اجتماعی می توانید راه طولانی ای را طی کنید. این عکس یک وسیله نقلیه جدید آئودی از NAIAS یک نمونه عالی است.

2) ایده های محصول منحصر به فرد
کانون تبلیغات صدف
شما همچنین می توانید محصولات خود را در روش های منحصر به فرد یا جالب ارائه دهید تا نظرات مشتریان خود را در مورد چگونگی مصرف آنها جلب کنید. این پست فیس بوک نمونه ای از چگونگی انجام این کار را نشان می دهد.

3)سوالات مشتری
کانون تبلیغات صدف
ارسال سوالات به مشتریانی که شما را در رسانه های اجتماعی دنبال می کنند به سادگی می تواند به افزایش تعامل و بازدید پست های شما کمک کند و همچنین به شما امکان دسترسی به برخی اطلاعات مفید را می دهد.

4)فروش محدود
کانون تبلیغات صدف
رسانه های اجتماعی محل خوبی برای پست هایی در مورد فروش یا تبلیغات هستند و حتی بهتر است که فروش فقط برای مدت کوتاه یا برای طرفداران رسانه های اجتماعی منحصر به فرد باشد.

5)ویدئوهای کوتاه
کانون تبلیغات صدف
ویدئوها در سایت هایی مانند فیس بوک بسیار محبوب هستند و نباید طولانی باشند. چیزی سریع و ساده مانند این قسمتی از قطعات مرغ McDonald's و سس غوطه ور که  به خوبی می تواند هدف را به نمایش بگذارد.

6)اخبار شرکت
کانون تبلیغات صدف
هر زمان که شرکت شما یک سرویس یا ابتکار جدید را اضافه می کند، می توانید از رسانه های اجتماعی به عنوان راهی برای اطلاع رسانی استفاده کنید، مانند Uber .

7)مقاله های مفید
کانون تبلیغات صدف
رسانه های اجتماعی محل خوبی برای یادگیری و به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد موضوعات مختلف هستند. بنابراین اگر یک مقاله، پست وبلاگ، ویدیو یا بخش دیگری از محتوایی که مربوط به مخاطبان مورد نظرتان باشد را در نظر بگیرید، می توانید چیز زیادی برای به اشتراک گذاشتن داشته باشید.

8)مشاورات
کانون تبلیغات صدف
شما همچنین می توانید راهنمایی های مفید و آموزش های خود را به فالوورهای خود در رسانه های اجتماعی ارائه دهید و می توانید در یک ویدیو کوتاه نشان دهید که چگونه از محصول خود در یک پروژه بزرگتر استفاده می کنید.


منبع: کانون تبلیغاتی   آمار بازدید  283
کانون تبلیغاتی صدف

کانون تبلیغاتی صدف


logo-samandehi Valid XHTML 1.0 Strict

Telegram Channel  Instagram  Google Pluse  Aparat  Linkdin نقشه سایت

© تمامی حقوق برای کانون تبلیغات صدف محفوظ است.